ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 wrzesień 2015
pokaż:
27 wrzesień
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
Turniej koszykówki seniorów w Kołobrzegu więcej
Men Expert Survival Race Poznań więcej
Gryf Maraton więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Powiat Ziemski Koszalin więcej
Pierwszy trening Stali więcej
Liga Żaków - Grupa Szczecinecka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk II Wrocław - Doral Nysa Kłodzko 66 - 54 więcej
Rosa II Radom - Spójnia Stargard Szcz. 76 - 58 więcej
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 80 - 62 więcej
MOSiR Krosno - Astoria Bydgoszcz 74 - 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3 - 1 więcej
Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - KS Chwaszczyno 1 - 2 więcej
Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Gryf Polanów - Hubertus Biały Bór 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
GAF Jasna Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 więcej
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Fagus Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Remor Recz 3 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 4 - 2 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Nowa Sól - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
Pomologia Prószków - Warta Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
Świt Skolwin - Chemik Police 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 5 - 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - Stomil Olsztyn 5 - 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Vielgovia Szczecin 4 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 8 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Kluczevia II Stargard 2 - 7 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 1 - 1 więcej
Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Czarni Marianowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 więcej
Wicher Reptowo - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 1 - 3 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - KP Przecław 1 - 2 więcej
Goplana Żabów - KLUKS Krzywin 4 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Pro-Team Żarczyn 0 - 4 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 0 więcej
Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Saturn Szadzko 2 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 1 - 4 więcej
Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 2 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 - 1 więcej
CRS Barlinek - Sokół Granowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Osadnik II Myślibórz - GKS Golenice 1 - 4 więcej
Czarni Czerników - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice 8 - 2 więcej
Orkan Rów - Piast II Karsko 0 - 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Olimpia Smolnica 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Arkadia II Malechowo - LZS Kowalewice 5 - 3 więcej
Olympic Warszkowo - KS Skibno 1 - 2 więcej
Baszta Sławno - Iskra Kłanino 4 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 8 - 1 więcej
Orzeł Smardzewo - Passat Bukowo Morskie 0 - 4 więcej
Sokół Spore - Strong Zielenica 0 - 1 więcej
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Husaria Tymień - Huragan Bierzwnica 2 - 0 więcej
Graf Bukówko - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Resko Karcino 2 - 1 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 3 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 7 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Grot Gorawino 12 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Budowo - Grom Giżyno 2 - 5 więcej
Mechanik Turowo - Bytyń Nakielno 5 - 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - SP Wilcze Laski 1 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 0 - 3 więcej
LKS Karsibór - Wspólni Różewo 0 - 10 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Gonne Małe 1 - 10 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Światowid Łobez 9 - 3 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Bryza Reńsko 0 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Ogniwo Dzwonowo 0 - 2 więcej
Orzeł II Pęzino - Orkan II Suchań 3 - 4 więcej
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 4 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 2 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 3 więcej
Sokół II Pyrzyce - Arkonia II Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Gavia II Choszczno - Iskra Warszyn 1 - 6 więcej
Orzeł Żeńsko - Drawa Drawno 2 - 9 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 0 - 2 więcej
Gryf Przekolno - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Olimpia Troszyn - Odra Czelin 1 - 2 więcej
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 2 - 2 więcej
Korona Klępicz - Błękitni Białęgi 3 - 2 więcej
Sokół Różańsko - Gryf Nowielin 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Błękitni Tychowo - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 4 więcej
Bajgiel II Będzino - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Dolina Łętowska 2 - 3 więcej
Sokół Lulewice - Pogoń Noskowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Polonia Stepień - Drzewiarz Krosino 1 - 2 więcej
Lider Sępolno Wielkie - KS Gwda Wielka 0 - 3 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 6 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 4 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Energetyk Gryfino - Chemik Police 1 - 5 więcej
Gavia Choszczno - Junior Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
CRS Barlinek - AP Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 7 - 2 więcej
Fala Hen Gąski - Jantar Siemyśl 8 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 2 - 0 więcej
Unia Człopa - Mirstal Mirosławiec 2 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 3 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimpia II Szczecin - Polonia Środa WLKP 1 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - GOSRiT Luzino 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 3 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Fagus Kołbacz - Orkan Suchań 5 - 1 więcej
Ina Ińsko - Orkan Dalewo 2 - 7 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 1 - 19 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Mierzynianka Mierzyn - SALOS II Szczecin 0 - 4 więcej
AP Hutnik II Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 4 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Bajgiel Będzino - Rasel Dygowo 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
Unia Białogard - Płomień Myślino 22 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Radowia Radowo Małe 8 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Vistal Gdynia 26 - 26 więcej
Start Elbląg - Ruch Chorzów 25 - 20 więcej
Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna 34 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - KS Azoty Puławy 27 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 39 - 27 więcej
Gwardia Koszalin - LKS Kęsowo 31 - 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Ryszard Tarasiewicz now »
1 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
16 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
13 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
10 » Wieża Postomino-Darłovi »
10 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
10 » KS Dzikowo-Wrzos Borne  »
10 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
9 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78120
• użytkowników: 81088
• komentarzy: 1173097
• zdjęć: 895701
• relacji: 40611
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies