ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 wrzesień 2015
pokaż:
26 wrzesień
III Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Starogard Gdański więcej
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych więcej
Turniej koszykówki seniorów w Kołobrzegu więcej
Liga Żaków - Grupa Świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Grodzka więcej
II Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego więcej
Liga Żaków - Grupa Białogardzko-Kołobrzeska więcej
Powiatowa Liga Żaków w Bobolicach więcej
Liga Żaków - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 79 - 58 więcej
GTK Gliwice - Sokół Łańcut 55 - 72 więcej
Basket Poznań - GKS Tychy 69 - 65 więcej
AZS AWF Katowice - Legia Warszawa 67 - 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2 - 1 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra 3 - 1 więcej
Stal Mielec - Okocimski Brzesko 4 - 1 więcej
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1 - 1 więcej
ROW Rybnik - Radomiak Radom 0 - 3 więcej
GKS Tychy - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
Polonia Bytom - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1 - 4 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Świt Skolwin - GKS Przodkowo 0 - 2 więcej
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia 0 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Piast Chociwel - Rasel Dygowo 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 4 - 1 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Dąb Dębno - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Stal Lipiany 6 - 1 więcej
Stal Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 3 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Sarmata Dobra 12 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 3 - 0 więcej
Sława Sławno - GKS Leśnik II Manowo 2 - 2 więcej
Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gwiazda Ruda Śl. - Clearex Chorzów 3 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Rolpol Chlebowo 5 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Błękitni Trzygłów 5 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Mewa Resko 0 - 3 więcej
Chemik II Police - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Biali Sądów 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zawisza Bydgoszcz - Gwarek Zabrze 3 - 2 więcej
UKP Zielona Góra - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Academy Wrocław 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - AP Szczecinek 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Mitech Żywiec 4 - 2 więcej
AZS Wrocław - GOSiRki Piaseczno 1 - 2 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 0 - 3 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów 4 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 7 - 0 więcej
MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn 2 - 1 więcej
Polonia Poznań - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Zalew Stepnica 0 - 11 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje 0 - 14 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 3 - 5 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 8 - 1 więcej
Orzeł Prusinowo - Jantar Dziwnów 0 - 12 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Międzywodzie 10 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 0 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - WODR Barzkowice 5 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Łożnica 0 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 5 więcej
Aquila Szczecin - Rybak Wełtyń 4 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin II Nowogard 3 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino 1 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Hutnik II Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Światowid 63 Łobez 12 - 1 więcej
AP Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 5 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Dąb Dębno - Kluczevia Stargard 2 - 4 więcej
Arkonia II Szczecin - Vineta Wolin 0 - 6 więcej
Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin 6 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Świelino 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 4 - 2 więcej
Bajgiel Będzino - Darpol Barzowice 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin 1 - 4 więcej
Grom Szwecja - Redłovia Redło 0 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Noteć Inowrocław - KKP II Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 1 więcej
Górnicza Konin - KKP Chełmża 4 - 4 więcej
AP Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 0 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 3 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 2 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Łabędź Widuchowa 7 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 7 - 1 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 0 - 3 więcej
Drawa Drawno - Piast Karsko 4 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Grom Szwecja 10 - 0 więcej
AP II Szczecinek - Korona Człopa 11 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Jantar Siemyśl - Olimp Gościno 0 - 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 2 - 7 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 9 więcej
Zryw Kretomino - Darpol Barzowice 6 - 1 więcej
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Akademia MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 8 - 0 więcej
UKS B-Max ZS Grzmiąca - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 3 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - FCSM Kołobrzeg 3 - 6 więcej
Orlik Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 4 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wieża Postomino 0 - 14 więcej
piła nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Ina Ińsko 2 - 0 więcej
Pamet Świdwin - Amator Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Sarmata Dobra - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 - 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Strażak Koszalin 0 - 3 więcej
Oldboje Manowo - Sokół St. Dąbrowa 3 - 4 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
Victoria Sianów - Maxtrans-Sokół Karlino 7 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 22 - 27 więcej
MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra 40 - 27 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Pogoń Baltica Szczecin 22 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 24 - 30 więcej
Gwardia Opole - KPR Legionowo 25 - 18 więcej
SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 26 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Stal Gorzów 33 - 34 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Sambor Tczew 26 - 35 więcej
Cartusia Kartuzy - Energetyk Gryfino 22 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - Wybrzeże II Gdańsk 23 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - GKS Żukowo 26 - 29 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
Wilki Wilczyn - LO MS Świnoujście 3 - 0 więcej
KS Chełmża - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 1 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Espadon II Szczecin 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
39 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
14 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
Antylaga AreqV
ElPolako10 Eugenbodo6...
filip9 Iksdewrzos
kakalosz kempes7
MirstalekF... nik
robs vaeloran
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173437
• zdjęć: 896438
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies