ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 wrzesień 2015
pokaż:
13 wrzesień
Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina więcej
ATP Pekao Szczecin Open więcej
ATP Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Senior/Oldboj więcej
Liga Orlik Starszy rocz. 2005 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa białogardzka więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
piła nożna II liga
Radomiak Radom - Okocimski Brzesko 1 - 0 więcej
Stal Mielec - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II Manowo 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Nowa Sól - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 4 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 0 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 1 - 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wicher Reptowo - Pomorzanin II Nowogard 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Goplana Żabów - Ogniwo Babinek 0 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 8 - 2 więcej
Iskra Banie - KP Przecław 1 - 2 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Sokół Granowo 6 - 1 więcej
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 3 - 4 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Saturn Szadzko 4 - 2 więcej
CRS Barlinek - Błękitni Sarnik 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Osadnik II Myślibórz - Olimpia Smolnica 4 - 4 więcej
Czarni Czerników - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 3 - 3 więcej
Orkan Rów - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Arkadia II Malechowo 1 - 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - LZS Kowalewice 2 - 3 więcej
Baszta Sławno - KS Skibno 2 - 1 więcej
Sokół Spore - Passat Bukowo Morskie 2 - 2 więcej
Płomień Jeżyczki - Grot Bonin 3 - 4 więcej
Orzeł Smardzewo - Iskra Kłanino 1 - 2 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Husaria Tymień - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Graf Bukówko - Grot Gorawino 4 - 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Huragan Bierzwnica 2 - 1 więcej
Derby Karścino - Głaz Tychowo 1 - 5 więcej
Gryf Dobrowo - Resko Karcino 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Budowo - Legion Strączno 0 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 0 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
LKS Karsibór - Błękitni Gonne Małe 3 - 4 więcej
Santos Kłębowiec - SP Wilcze Laski 1 - 7 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 3 - 0 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Światowid Łobez 6 - 2 więcej
Gardominka Mechowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 15 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Orzeł II Pęzino 2 - 3 więcej
Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica 5 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Energetyk II Gryfino - Arkonia II Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pionier Zwierzyn - Drawa Drawno 0 - 10 więcej
Gavia II Choszczno - Mercury Nowogródek Pomorski 3 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 więcej
Grom Płonno - Iskra Warszyn 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Tywa Swobnica - Gryf Nowielin 1 - 3 więcej
Olimpia Troszyn - Korona Klępicz 2 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Błękitni Białęgi 0 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - Dolina Łętowska 2 - 4 więcej
Bajgiel II Będzino - Pogoń Noskowo 5 - 1 więcej
KS Sieciemin - Sokół Lulewice 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - KS Gwda Wielka 3 - 1 więcej
Polonia Stepień - Lider Sępolno Wielkie 1 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Sparta Gryfice - Unia Dolice 5 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Energetyk Gryfino - AP Hutnik Szczecin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Junior Kalisz Pomorski 5 - 2 więcej
CRS Barlinek - Błękitni Stargard 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Jantar Siemyśl 6 - 2 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Unia Człopa - Redłovia Redło 0 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 6 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 11 więcej
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 1 - 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Fagus Kołbacz - Orzeł Pęzino 13 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Orkan Suchań 2 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Grot Gardno - Leśnik Kliniska 2 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Biali Sądów - Piast Karsko 2 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 4 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Błękitni Stary Jarosław - Sokół Karlino 2 - 8 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 9 - 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin 20 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 22 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 23 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
14 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ebi
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175530
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies