ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 wrzesień 2015
pokaż:
20 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Siatkarski turniej mężczyzn więcej
Gryf Cup Szczecin więcej
5 runda MINIOES 2015 więcej
IX Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Maszewa więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1 - 4 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 6 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Nbit Gliwice - Gwiazda Ruda Śl. 5 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Błękitni Trzygłów - Chemik II Police 1 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Tanowia Tanowo 2 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Czarni Lubanowo 4 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 2 - 3 więcej
Warta Poznań - UKP Zielona Góra 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Arka Nowa Sól 4 - 0 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Stal Szczecin - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - AP Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 15 - 0 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Zalew Stepnica 0 - 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 16 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 3 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Sowianka Sowno 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Unia Stargard 2 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 5 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Gwiazda Żalęcino 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Łożnica - Wicher Reptowo 6 - 1 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Światowid 63 Łobez 1 - 7 więcej
Rybak Wełtyń - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KP Przecław - Goplana Żabów 3 - 3 więcej
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Łabędź-GryfHurt Widuch. 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - CRS Barlinek 1 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 3 - 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Pomień 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Smolnica - Orkan Rów 4 - 3 więcej
Wicher Przelewice - Piast Piaseczno 2 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Czarni Czerników 0 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Zjednoczeni Kurzycko 7 - 3 więcej
Piast II Karsko - Osadnik II Myślibórz 7 - 4 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 3 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Orzeł Smardzewo 4 - 0 więcej
Iskra Kłanino - Płomień Jeżyczki 3 - 3 więcej
Grot Bonin - Baszta Sławno 2 - 1 więcej
KS Skibno - Pogoń Wierzchowo 5 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Olympic Warszkowo 3 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Sokół Spore 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Kotwica II Kołobrzeg - Wicher Mierzym 6 - 2 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo 2 - 4 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 1 - 2 więcej
Resko Karcino - Derby Karścino 9 - 1 więcej
Grot Gorawino - Husaria Tymień 3 - 0 więcej
Huragan Bierzwnica - Graf Bukówko 2 - 3 więcej
Głaz Tychowo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Wspólni Różewo 5 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 13 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - Znicz Dzikowo 1 - 3 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 1 - 3 więcej
Grom Giżyno - Mechanik Turowo 2 - 3 więcej
Legion Strączno - LKS Karsibór 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin 0 - 0 więcej
Bryza Reńsko - Podlesie Sowno 14 - 0 więcej
Orkan II Suchań - Orzeł Małkocin 4 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Ogniwo II Babinek 9 - 0 więcej
Arkonia II Szczecin - Komarex Komarowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Mercury Nowogródek Pomorski 2 - 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 3 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Gryf Przekolno 6 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 1 - 1 więcej
Odra Czelin - Sekwoja Brwice 4 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 1 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Korona Klępicz 6 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 2 - 5 więcej
Dolina Łętowska - Bajgiel II Będzino 8 - 3 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Błękitni Tychowo 0 - 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Gwiazdowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - AP Hutnik Szczecin 7 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
Unia Dolice - Prawobrzeże Szczecin 3 - 6 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jantar Siemyśl - Bajgiel Będzino 3 - 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 6 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Darpol Barzowice 8 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 14 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
KKP II Bydgoszcz - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 2 - 0 więcej
Polonia Środa WLKP - Noteć Inowrocław 3 - 0 więcej
GOSRiT Luzino - Olimpia II Szczecin 2 - 0 więcej
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 1 - 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Lechia Gdańsk 5 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Mewa Resko - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Morzycko Moryń - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 1 - 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna 31 - 21 więcej
Start Elbląg - Vistal Gdynia 26 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Stal Gorzów - Gwardia Koszalin 33 - 21 więcej
LKS Kęsowo - Szczypiorniak Olsztyn 19 - 34 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 34 - 33 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
13 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
alonso ebi
OrkanFan
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175528
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies