ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 wrzesień 2015
pokaż:
05 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
Liga Żaków KOZPN Drawsko Pomorskie więcej
Sedina Horse Show więcej
piła nożna Sparingi
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Wisła Puławy 0 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Tychy 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów 5 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Mielec 1 - 2 więcej
Okocimski Brzesko - Nadwiślan Góra 0 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Polonia Bytom 3 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 1 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin 5 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 7 - 2 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 4 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Cartusia Kartuzy 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 więcej
Iskra Białogard - Piast Chociwel 2 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Odra Chojna 1 - 0 więcej
Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 4 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 6 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 1 - 6 więcej
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 1 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
GKS Leśnik II Manowo - Arkadia Malechowo 1 - 2 więcej
Gryf Polanów - Sława Sławno 3 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 4 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Chemik II Police 6 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 1 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Remor Recz - Zieloni Zielin 2 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Gdynia - Lech Poznań 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Pomologia Prószków 0 - 0 więcej
Academy Wrocław - UKP Zielona Góra 2 - 0 więcej
Gwarek Zabrze - Arka Nowa Sól 9 - 0 więcej
Warta Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin 0 - 3 więcej
Medyk Konin - GOSiRki Piaseczno 1 - 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Victoria Sianów - Sportowa Czwórka Radom 0 - 3 więcej
UKS SMS Łódź - KS Raszyn 4 - 1 więcej
Polonia Poznań - TKKF Stilon Gorzów 2 - 2 więcej
MUKS Praga Warszawa - Stomil Olsztyn 3 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 3 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Hattrick Kołobrzeg 12 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 4 więcej
Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 0 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 0 - 3 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Unia Stargard 1 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Rybak Wełtyń - Zalew Stepnica 2 - 4 więcej
Aquila Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Reptowo 4 - 4 więcej
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów 2 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Goplana Żabów 5 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź-GryfHurt Widuch. 7 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Saturn Szadzko - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Polonia Giżyn - Osadnik II Myślibórz 5 - 0 więcej
Piast II Karsko - Piast Piaseczno 2 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Lotnik Czarne 3 - 1 więcej
Światowid Łobez - Gardominka Mechowo 7 - 3 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł II Pęzino - Piast Kolin 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mercury Nowogródek Pomorski - Gryf Przekolno 5 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 2 - 5 więcej
Zorza Dobrzany - AP Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Junior Kalisz Pomorski - CRS Barlinek 0 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darłovia Darłowo - Fala Hen Gąski 7 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 3 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 2 - 1 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 5 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
GOSRiT Luzino - Polonia Środa WLKP 1 - 5 więcej
Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża 0 - 1 więcej
AP Lechia Gdańsk - KKP II Bydgoszcz 0 - 2 więcej
Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Bizon Cerkwica 6 - 0 więcej
Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 4 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Hanza Goleniów - Dąb Dębice 2 - 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 2 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice 1 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik II Szczecin 3 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Piast Piaseczno - Iskra Banie 6 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 5 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Wicher Przelewice - Biali Sądów 0 - 3 więcej
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Lech Czaplinek 1 - 5 więcej
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Czwórka Wałcz 2 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 0 - 3 więcej
Unia Białogard - Astra Ustronie Morskie 5 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno 2 - 8 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Fala Hen Gąski - Saturn Mielno 2 - 10 więcej
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wicher Mierzym 3 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Pogoń Połczyn Zdrój - UKS B-Max ZS Grzmiąca 2 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - AP Szczecinek 2 - 7 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2 - 5 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Drawa Drawsko Pom. 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Głaz Tychowo 5 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 0 - 3 więcej
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
Sokół Karlino - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - FCSM Kołobrzeg 3 - 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Ina Ińsko - Zryw Kretomino 1 - 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Pamet Świdwin 6 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Lotnik Mirosławiec 2 - 1 więcej
Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Sokół St. Dąbrowa 3 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 40 - 21 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 29 - 19 więcej
Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów 26 - 18 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 - 23 więcej
MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Śląsk Wrocław - KPR Legionowo 28 - 32 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 31 - 23 więcej
Stal Mielec - Vive Tauron Kielce 19 - 38 więcej
Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 23 - 23 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 21 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Pogoń w końcu zwycięska »
2 » Ciekawy pojedynek w Sko »
mecze:
22 » Gavia Choszczno-Lech Cz »
22 » Gwardia Koszalin-Mechan »
21 » GKS Manowo-Wiekowianka  »
20 » Sparta Gryfice-Orzeł Ło »
18 » Pogoń Wierzchowo-Wiarus »
16 » Darłovia Darłowo-Wieża  »
14 » Sokół Pyrzyce-Ina Ińsko
14 » Olimp Złocieniec-Gavia  »
13 » Orzeł Łubowo-Błonie Bar »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3105
• imprez: 148006
• newsów: 77667
• użytkowników: 80778
• komentarzy: 1165147
• zdjęć: 880013
• relacji: 40369
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies