ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2015
pokaż:
01 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 1 - 5 więcej
02 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
Konferencja prasowa Pogoni 04 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
AP Szczecinek - Stal Szczecin 1 - 4 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 5 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - AP Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - Medyk Konin 0 - 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino 0 - 16 więcej
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 2 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Olimpia III Szczecin 2 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Graf Bukówko - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Orzeł Łożnica - Mewa Resko 2 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 8 - 5 więcej
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Unia Stargard - Kłos Pełczyce 3 - 0 więcej
Remor Recz - Unia Dolice 2 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 6 więcej
Masovia Maszewo - Ina Ińsko 1 - 3 więcej
Fagus Kołbacz - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Piast II Karsko - Gavia Choszczno 0 - 9 więcej
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 0 - 1 więcej
GKS Golenice - Piast Karsko 0 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Koral Mostkowo 5 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 3 - 5 więcej
Santos Sarbinowo - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 więcej
Gryf Nowielin - Zieloni Zielin 1 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Zorza Dobrzany 0 - 3 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Błękitni II Stargard 4 - 6 więcej
Sparta Skalin - Czarni Lubanowo 2 - 3 więcej
Unia Swochowo - Błękit Pniewo 3 - 4 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino 3 - 2 więcej
Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska 5 - 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 0 - 2 więcej
Chemik II Police - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Mechanik Warnice 0 - 9 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 10 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 3 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Polonia Płoty 0 - 11 więcej
Flota Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Komarex Komarowo - Wicher Brojce 1 - 5 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 6 więcej
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Zalew Stepnica - Mewa Resko 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty 3 - 4 więcej
18:00  Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Vive Tauron Kielce 27 - 27 więcej
03 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 3 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Fala Międzyzdroje - Promień Mosty 2 - 3 więcej
04 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
piła nożna Sparingi
Ina Goleniów - Pogoń Szczecin 1 - 6 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 5 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Sławoborze 1 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Manowo 5 - 3 więcej
05 wrzesień
Mistrzostwa Świata Klasy Optimist 2015 więcej
Sedina Horse Show więcej
Liga Żaków KOZPN Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna Sparingi
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Polonia Bytom 3 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów 5 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Wisła Puławy 0 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Mielec 1 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Tychy 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Okocimski Brzesko - Nadwiślan Góra 0 - 2 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 7 - 2 więcej
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 1 - 1 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 4 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Cartusia Kartuzy 3 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin 5 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Odra Chojna 1 - 0 więcej
Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie 4 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 2 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 więcej
Iskra Białogard - Piast Chociwel 2 - 2 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 4 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 6 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 2 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 1 - 6 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 1 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 1 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Gryf Polanów - Sława Sławno 3 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
GKS Leśnik II Manowo - Arkadia Malechowo 1 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 4 - 3 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Chemik II Police 6 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 1 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Remor Recz - Zieloni Zielin 2 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Gdynia - Lech Poznań 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Pomologia Prószków 0 - 0 więcej
Academy Wrocław - UKP Zielona Góra 2 - 0 więcej
Gwarek Zabrze - Arka Nowa Sól 9 - 0 więcej
Warta Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - GOSiRki Piaseczno 1 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin 0 - 3 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Victoria Sianów - Sportowa Czwórka Radom 0 - 3 więcej
UKS SMS Łódź - KS Raszyn 4 - 1 więcej
Polonia Poznań - TKKF Stilon Gorzów 2 - 2 więcej
MUKS Praga Warszawa - Stomil Olsztyn 3 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 3 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje 0 - 7 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 4 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Hattrick Kołobrzeg 12 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Orzeł Prusinowo 0 - 1 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 0 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Gostyń 8 - 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Unia Stargard 1 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino 8 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 6 więcej
Rybak Wełtyń - Zalew Stepnica 2 - 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Reptowo 4 - 4 więcej
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Łabędź-GryfHurt Widuch. 7 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Goplana Żabów 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Saturn Szadzko - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Polonia Giżyn - Osadnik II Myślibórz 5 - 0 więcej
Piast II Karsko - Piast Piaseczno 2 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Gardominka Mechowo 7 - 3 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Lotnik Czarne 3 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł II Pęzino - Piast Kolin 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mercury Nowogródek Pomorski - Gryf Przekolno 5 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Zorza Dobrzany - AP Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 2 - 5 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Junior Kalisz Pomorski - CRS Barlinek 0 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darłovia Darłowo - Fala Hen Gąski 7 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 3 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 2 - 1 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 0 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 5 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
GOSRiT Luzino - Polonia Środa WLKP 1 - 5 więcej
Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża 0 - 1 więcej
Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 2 więcej
AP Lechia Gdańsk - KKP II Bydgoszcz 0 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Bizon Cerkwica 6 - 0 więcej
Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 4 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 1 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Dąb Dębice 2 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 1 - 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice 1 - 2 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik II Szczecin 3 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Piast Piaseczno - Iskra Banie 6 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 5 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Wicher Przelewice - Biali Sądów 0 - 3 więcej
Stal Lipiany - Drawa Drawno 5 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Lech Czaplinek 1 - 5 więcej
Błonie Barwice - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Czwórka Wałcz 2 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 0 - 3 więcej
Unia Białogard - Astra Ustronie Morskie 5 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno 2 - 8 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Fala Hen Gąski - Saturn Mielno 2 - 10 więcej
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Wicher Mierzym 3 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Spójnia Świdwin - AP Szczecinek 2 - 7 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2 - 5 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Drawa Drawsko Pom. 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Głaz Tychowo 5 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - UKS B-Max ZS Grzmiąca 2 - 2 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 0 - 3 więcej
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
Sokół Karlino - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - FCSM Kołobrzeg 3 - 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Ina Ińsko - Zryw Kretomino 1 - 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Pamet Świdwin 6 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Sokół St. Dąbrowa 3 - 5 więcej
Lech Czaplinek - Lotnik Mirosławiec 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 29 - 19 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 40 - 21 więcej
Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów 26 - 18 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 - 23 więcej
MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Śląsk Wrocław - KPR Legionowo 28 - 32 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 31 - 23 więcej
Stal Mielec - Vive Tauron Kielce 19 - 38 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 21 - 22 więcej
Gwardia Opole - SPR Chrobry Głogów 23 - 23 więcej
06 wrzesień
Sedina Horse Show więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna II liga
Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Piast Karsko 1 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 więcej
Sokół Karlino - Błonie Barwice 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Fagus Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czarni Lubanowo - Unia Dolice 1 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice 5 - 1 więcej
Biali Sądów - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 5 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 0 więcej
Chemik Police - AP Szczecinek 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - AP Bałtyk Koszalin 6 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Sztorm AWFiS Gdańsk 4 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 6 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 6 - 0 więcej
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 7 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 1 - 0 więcej
KP Przecław - KLUKS Krzywin 8 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 1 - 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 3 - 2 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 2 - 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 1 - 7 więcej
GKS Golenice - Wicher Przelewice 7 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 4 - 3 więcej
Iskra Kłanino - Strong Zielenica 0 - 3 więcej
Grot Bonin - Orzeł Smardzewo 1 - 3 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Baszta Sławno 3 - 3 więcej
Arkadia II Malechowo - Pogoń Wierzchowo 4 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Sokół Spore 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino 3 - 4 więcej
Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań 6 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Dobrowo 3 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 3 - 2 więcej
Grot Gorawino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 6 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Graf Bukówko 5 - 0 więcej
Husaria Tymień - Wicher Mierzym 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Suliszewo - Błękitni Gonne Małe 4 - 1 więcej
SP Wilcze Laski - Wspólni Różewo 2 - 6 więcej
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 5 - 1 więcej
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 6 - 1 więcej
Legion Strączno - Mechanik Turowo 6 - 3 więcej
Gryf Budowo - LKS Karsibór 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 4 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 2 - 2 więcej
Bryza Reńsko - Sparta Skalin 1 - 1 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Vitkowia Witkowo 4 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Leśnik Kliniska 4 - 5 więcej
Hutnik II Szczecin - Sokół II Pyrzyce 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Gavia II Choszczno 5 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Orzeł Żeńsko 2 - 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Zryw Góralice - Tywa Swobnica 2 - 3 więcej
Odra Czelin - Sokół Różańsko 7 - 2 więcej
Korona Klępicz - Sekwoja Brwice 2 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Olimpia Troszyn 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Sokół Lulewice - Bajgiel II Będzino 1 - 2 więcej
Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo 1 - 2 więcej
Dolina Łętowska - Derby Gwiazdowo 10 - 1 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Lider Sępolno Wielkie - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 - 3 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 1 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - Prawobrzeże Szczecin 1 - 11 więcej
Błękitni Stargard - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
AP Hutnik Szczecin - Arkonia II Szczecin 3 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Myślino 0 - 2 więcej
Darpol Barzowice - Grom Świelino 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Unia Człopa 0 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Kolejarz Wierzchowo 6 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Kotwica Kórnik - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
Olimp Gościno - Noteć Inowrocław 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Masovia Maszewo - Promień Mosty 5 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Piast Chociwel - Fagus Kołbacz 6 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
SALOS II Szczecin - Tanowia Tanowo 4 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Leśnik Kliniska 7 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Unia Swochowo - GKS Golenice 10 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Gdańsk - Vistal Gdynia 23 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KS Azoty Puławy - Górnik Zabrze 38 - 28 więcej
07 wrzesień
piła nożna WLJ Młodszych
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
08 wrzesień
Obóz w Czarnocinie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów 3 - 5 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 2 - 6 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 - 3 więcej
09 wrzesień
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Koszalin - Lechia II Gdańsk 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wiekowianka Wiekowo - MKP Szczecinek 0 - 6 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 5 więcej
Fala Hen Gąski - Jantar Siemyśl 5 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 2 - 0 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 5 - 4 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 9 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 1 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - Unia Człopa 3 - 1 więcej
Lider Sępolno Wielkie - Wiarus Żółtnica 3 - 7 więcej
Sokół Suliszewo - Kolejarz Wierzchowo 2 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Spójnia Świdwin 4 - 0 więcej
Resko Karcino - Saturn Mielno 3 - 6 więcej
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo 4 - 5 więcej
Płomień Jeżyczki - Darłovia Darłowo 0 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drzewiarz Świerczyna 4 - 2 więcej
Darpol Barzowice - Bagiel Bedzino 0 - 10 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Sęp Brzesko - Piast Karsko 2 - 6 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 1 - 11 więcej
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 0 - 1 więcej
Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - SPR Chrobry Głogów 19 - 25 więcej
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole 27 - 22 więcej
Vive Tauron Kielce - Zagłębie Lubin 37 - 22 więcej
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 23 - 31 więcej
KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock 19 - 27 więcej
KS Azoty Puławy - Śląsk Wrocław 26 - 20 więcej
10 wrzesień
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Skrzat więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
KKP Chełmża - GOSRiT Luzino 4 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Pomorzanin Sławoborze - Lotnik Mirosławiec 5 - 2 więcej
11 wrzesień
Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina więcej
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Żak więcej
Liga Żaków - Grupa Szczecinecka więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 - 0 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
piła nożna II liga
ROW Rybnik - Nadwiślan Góra 1 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Chemik Police - Drawa Drawsko Pom. 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 3 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 7 - 2 więcej
12 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina więcej
Marsz-o-bieg więcej
Turniej Gmin Pojezierza Wałeckiego w Piłce Nożnej Dzieci więcej
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Orlik więcej
ATP Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
Seminarium karate z mistrzem świata więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 - 3 więcej
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 2 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 3 - 3 więcej
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Vineta Wolin - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno 2 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 0 - 2 więcej
Piast Chociwel - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Ina Goleniów - Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 3 - 2 więcej
Piast Karsko - Polonia Płoty 0 - 1 więcej
Stal Szczecin - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Sarmata Dobra 1 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Victoria Sianów - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 1 więcej
Sława Sławno - Hubertus Biały Bór 4 - 0 więcej
Korona Człopa - Gryf Polanów 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Wicher Brojce - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
Chemik II Police - Rolpol Chlebowo 3 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 4 więcej
Promień Mosty - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 więcej
Orkan Suchań - Fagus Kołbacz 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Grot Gardno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Biali Sądów 2 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Remor Recz 4 - 2 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Czarni Lubanowo 0 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
UKP Zielona Góra - Gwarek Zabrze 0 - 0 więcej
Pomologia Prószków - Academy Wrocław 1 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 0 - 4 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 4 - 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Szczecinek - Flota Świnoujście 9 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
AP Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Zagłębie Lubin 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 10 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Flota Świnoujście 2 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Międzywodzie 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 8 - 2 więcej
Dąb Dębice - WODR Barzkowice 5 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Światowid 63 Łobez - Rybak Wełtyń 10 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica 2 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin 2 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 3 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Rurzyca Nawodna 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Piast II Karsko 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Dęby Rogowo 1 - 3 więcej
Piast Kolin - Orkan II Suchań 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 3 - 7 więcej
Polonia Gryfino - Hutnik II Szczecin 2 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 6 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
AP Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Gavia Choszczno - Chemik Police 1 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 3 - 3 więcej
Płomień Myślino - Darpol Barzowice 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
Fala Hen Gąski - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 1 - 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 1 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 7 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 5 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Nowogard 2 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 1 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Ina Ińsko - Orzeł Grzędzice 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 2 - 15 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 0 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
  Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce więcej
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 0 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 7 - 2 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 0 więcej
Czwórka Wałcz - Sad Chwiram 6 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 więcej
Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin 4 - 8 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Unia Białogard 2 - 13 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 5 - 0 więcej
Darpol Barzowice - Wicher Mierzym 4 - 1 więcej
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 0 - 6 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Błonie Barwice - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 1 więcej
AP Szczecinek - Hubertus Biały Bór 8 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - UKS B-Max ZS Grzmiąca 0 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Zryw Kretomino - FCSM Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 1 - 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Radowia Radowo Małe 2 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Ina Ińsko 1 - 5 więcej
Pamet Świdwin - Olimp Złocieniec 0 - 5 więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Strażak Koszalin 2 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Manowo 5 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg 17 - 21 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - AZS AWFiS Gdańsk 33 - 27 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 - 19 więcej
KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 25 - 36 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - Zagłębie Lubin 31 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy 35 - 33 więcej
Stal Mielec - KPR Legionowo 30 - 32 więcej
Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce 26 - 38 więcej
SPR Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 19 - 20 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Stal Gorzów 27 - 32 więcej
MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 45 - 26 więcej
SMS II Gdańsk - Energetyk Gryfino 29 - 25 więcej
MLKS Borowiak Czersk - GKS Żukowo 19 - 44 więcej
Cartusia Kartuzy - LKS Kęsowo 23 - 22 więcej
13 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina więcej
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Senior/Oldboj więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa białogardzka więcej
ATP Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
Liga Orlik Starszy rocz. 2005 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
piła nożna II liga
Radomiak Radom - Okocimski Brzesko 1 - 0 więcej
Stal Mielec - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II Manowo 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Mieszko Mieszkowice 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Nowa Sól - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 4 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 0 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 - 3 więcej
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wicher Reptowo - Pomorzanin II Nowogard 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Goplana Żabów - Ogniwo Babinek 0 - 1 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 8 - 2 więcej
Iskra Banie - KP Przecław 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 2 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Saturn Szadzko 4 - 2 więcej
Gryf Objezierze - Sokół Granowo 6 - 1 więcej
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 3 - 4 więcej
CRS Barlinek - Błękitni Sarnik 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Piast Piaseczno - GKS Golenice 3 - 3 więcej
Osadnik II Myślibórz - Olimpia Smolnica 4 - 4 więcej
Orkan Rów - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 3 - 3 więcej
Czarni Czerników - Santos Sarbinowo 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Arkadia II Malechowo 1 - 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - LZS Kowalewice 2 - 3 więcej
Baszta Sławno - KS Skibno 2 - 1 więcej
Sokół Spore - Passat Bukowo Morskie 2 - 2 więcej
Płomień Jeżyczki - Grot Bonin 3 - 4 więcej
Orzeł Smardzewo - Iskra Kłanino 1 - 2 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Husaria Tymień - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Graf Bukówko - Grot Gorawino 4 - 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Huragan Bierzwnica 2 - 1 więcej
Derby Karścino - Głaz Tychowo 1 - 5 więcej
Gryf Dobrowo - Resko Karcino 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
Wicher Rąbino - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Budowo - Legion Strączno 0 - 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 0 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 1 więcej
Santos Kłębowiec - SP Wilcze Laski 1 - 7 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
LKS Karsibór - Błękitni Gonne Małe 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Światowid Łobez 6 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 3 - 0 więcej
Gardominka Mechowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 15 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica 5 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 0 - 4 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł II Pęzino 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Energetyk II Gryfino - Arkonia II Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Pionier Zwierzyn - Drawa Drawno 0 - 10 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 więcej
Grom Płonno - Iskra Warszyn 2 - 4 więcej
Gavia II Choszczno - Mercury Nowogródek Pomorski 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Olimpia Troszyn - Korona Klępicz 2 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Błękitni Białęgi 0 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
Tywa Swobnica - Gryf Nowielin 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 0 więcej
Błękitni Tychowo - Dolina Łętowska 2 - 4 więcej
Bajgiel II Będzino - Pogoń Noskowo 5 - 1 więcej
KS Sieciemin - Sokół Lulewice 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - KS Gwda Wielka 3 - 1 więcej
Polonia Stepień - Lider Sępolno Wielkie 1 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Sparta Gryfice - Unia Dolice 5 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Energetyk Gryfino - AP Hutnik Szczecin 4 - 0 więcej
CRS Barlinek - Błękitni Stargard 1 - 5 więcej
Vineta Wolin - Junior Kalisz Pomorski 5 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Jantar Siemyśl 6 - 2 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Unia Człopa - Redłovia Redło 0 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 11 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 6 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 1 - 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Mechanik Warnice - Orkan Suchań 2 - 4 więcej
Fagus Kołbacz - Orzeł Pęzino 13 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Grot Gardno - Leśnik Kliniska 2 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Tanowia Tanowo 3 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Czarni Lubanowo - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Biali Sądów - Piast Karsko 2 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 4 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 9 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Sokół Karlino 2 - 8 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin 20 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 22 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Gwardia Koszalin 23 - 22 więcej
14 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1 - 0 więcej
15 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
piła nożna Puchar Polski
Wda Świecie - Zagłębie Sosnowiec 1 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Tauron Kielce - SPR Chrobry Głogów 33 - 23 więcej
16 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
piła nożna Puchar Polski
Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Unia Człopa - Orzeł Łubowo 2 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 1 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Gryf Polanów - Victoria Sianów 12 - 3 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Olimpia II Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 9 więcej
Pomorzanin Nowogard - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 26 - 33 więcej
17 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
piła nożna Sparingi
Spójnia Stargard Szcz. - AZS Koszalin 64 - 62 więcej
18 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
VI Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
LBO -grupa koszalińska grodzka więcej
Gryf Cup Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 4 - 2 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Hubertus Biały Bór - UKS B-Max ZS Grzmiąca 1 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 3 - 2 więcej
19 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
1. PZU Maraton Szczeciński więcej
Siatkarski turniej mężczyzn więcej
Charytatywny Międzynarodowy Turniej Piłkarski na rzecz dzieci ofiar wypadku z Kamienia Pomorskiego - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! więcej
XIX Bieg Uliczny „o Sztachetkę” więcej
VI Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
LBO - grupa drawska więcej
Podjuszańskie Harce 2015 więcej
Gryf Cup Szczecin więcej
70-lecie Polskiego Boksu Na Pomorzu Zachodnim więcej
PKO Bieg Charytatywny Koszalin więcej
II Mistrzostwa TRENUJĘ BO LUBIĘ w Kalistenice więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0 - 6 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - ROW Rybnik 2 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 1 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Polonia Bytom 0 - 2 więcej
Błękitni Stargard - GKS Tychy 0 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów 2 - 2 więcej
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy 1 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec 1 - 0 więcej
Okocimski Brzesko - Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 więcej
Nadwiślan Góra - Radomiak Radom 2 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 2 - 0 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 3 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 0 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Dąb Dębno 2 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Odra Chojna 3 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Wiekowianka Wiekowo 7 - 3 więcej
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Iskra Białogard - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Kłos Pełczyce 0 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
Polonia Płoty - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Piast Karsko 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Hubertus Biały Bór - Korona Człopa 1 - 1 więcej
Sława Sławno - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 więcej
GKS Leśnik II Manowo - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin 4 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Chrobry Głogów 4 - 2 więcej
Red Devils Chojnice - FC Toruń 4 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - GAF Jasna Gliwice 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Promień Mosty 3 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Pęzino 0 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Fagus Kołbacz 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 1 - 1 więcej
Remor Recz - Unia Dolice 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Błękit Pniewo 0 - 3 więcej
Biali Sądów - Mechanik Warnice 1 - 0 więcej
Grot Gardno - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
Academy Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Gwarek Zabrze - Pomologia Prószków 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
AP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Sportowa Czwórka Radom - Medyk II Konin 1 - 2 więcej
TKKF Stilon Gorzów - MUKS Praga Warszawa 0 - 2 więcej
Stomil Olsztyn - Unifreeze Górzno 1 - 3 więcej
KS Raszyn - Polonia Poznań 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - UKS SMS Łódź 0 - 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Energetyk Junior Gryfino 12 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 2 - 0 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo 8 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zenit Koszewo 2 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 2 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 0 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Zryw Kołbaskowo 2 - 3 więcej
KLUKS Krzywin - Iskra Banie 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Świt Barnimie 3 - 2 więcej
Saturn Szadzko - Gryf Objezierze 2 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 14 więcej
Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orzeł II Pęzino 3 - 0 więcej
Vitkowia Witkowo - Sparta Skalin 1 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Energetyk II Gryfino - Sokół II Pyrzyce 2 - 1 więcej
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 3 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 5 - 5 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
AP Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 13 - 0 więcej
Chemik Police - Arkonia II Szczecin 8 - 0 więcej
Vineta Wolin - Gavia Choszczno 3 - 2 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darłovia Darłowo - Zawisza Grzmiąca 13 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wieża Postomino 3 - 7 więcej
Saturn Mielno - Grom Świelino 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno 4 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Sad Chwiram - Unia Człopa 3 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 5 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno 3 - 2 więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice 3 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 6 więcej
Orzeł Grzędzice - Fagus Kołbacz 3 - 6 więcej
Orkan Suchań - Ina Ińsko 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - AP Hutnik II Szczecin 3 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 8 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Mierzynianka Mierzyn 3 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Grot Gardno 7 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo 3 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 3 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Biali Sądów 4 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Wicher Przelewice 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Drawa Drawno 3 - 3 więcej
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 8 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Czwórka Wałcz 0 - 7 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Unia Białogard - Rasel Dygowo 6 - 2 więcej
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 7 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Siemyśl 3 - 3 więcej
Olimp Gościno - Bajgiel Będzino 1 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Fala Hen Gąski - Mechanik Bobolice 5 - 4 więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 11 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Victoria Sianów 5 - 1 więcej
Sława Sławno - Wicher Mierzym 1 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Orzeł 2010 Wałcz - AP Szczecinek 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 31 więcej
Wieża Postomino - Orlik Darłovia Darłowo 1 - 8 więcej
Sokół Karlino - Bajgiel Będzino 1 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 0 - 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pamet Świdwin 4 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Strażak Koszalin - Oldboje Manowo 2 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lotnik Mirosławiec 5 - 4 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 5 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 27 - 31 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 30 - 25 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Ruch Chorzów 33 - 24 więcej
MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 37 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 36 - 28 więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 25 - 23 więcej
KPR Legionowo - Zagłębie Lubin 22 - 24 więcej
KS Azoty Puławy - Stal Mielec 33 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 30 - 27 więcej
GKS Żukowo - Cartusia Kartuzy 32 - 19 więcej
Energetyk Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 30 - 28 więcej
20 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Siatkarski turniej mężczyzn więcej
5 runda MINIOES 2015 więcej
Gryf Cup Szczecin więcej
IX Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Maszewa więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1 - 4 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 6 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Nbit Gliwice - Gwiazda Ruda Śl. 5 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Rolpol Chlebowo - Tanowia Tanowo 2 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Chemik II Police 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Czarni Lubanowo 4 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 2 - 3 więcej
Warta Poznań - UKP Zielona Góra 1 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Arka Nowa Sól 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - AP Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Gwardia Koszalin 15 - 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Zalew Stepnica 0 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 16 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Flota Świnoujście - Sowianka Sowno 4 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Unia Stargard 2 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 5 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Gwiazda Żalęcino 5 - 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Światowid 63 Łobez 1 - 7 więcej
Rybak Wełtyń - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Wicher Reptowo 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Łabędź-GryfHurt Widuch. 5 - 1 więcej
KP Przecław - Goplana Żabów 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - CRS Barlinek 1 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 3 - 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Pomień 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Czarni Czerników 0 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Zjednoczeni Kurzycko 7 - 3 więcej
Olimpia Smolnica - Orkan Rów 4 - 3 więcej
Piast II Karsko - Osadnik II Myślibórz 7 - 4 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 - 0 więcej
Wicher Przelewice - Piast Piaseczno 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 3 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Orzeł Smardzewo 4 - 0 więcej
Iskra Kłanino - Płomień Jeżyczki 3 - 3 więcej
Grot Bonin - Baszta Sławno 2 - 1 więcej
KS Skibno - Pogoń Wierzchowo 5 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Olympic Warszkowo 3 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Sokół Spore 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Gryf Dobrowo 2 - 4 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 1 - 2 więcej
Resko Karcino - Derby Karścino 9 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Graf Bukówko 2 - 3 więcej
Grot Gorawino - Husaria Tymień 3 - 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wicher Mierzym 6 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Wspólni Różewo 5 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 13 - 0 więcej
SP Wilcze Laski - Znicz Dzikowo 1 - 3 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 1 - 3 więcej
Grom Giżyno - Mechanik Turowo 2 - 3 więcej
Legion Strączno - LKS Karsibór 7 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Orzeł Małkocin 4 - 6 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin 0 - 0 więcej
Bryza Reńsko - Podlesie Sowno 14 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Komarex Komarowo 3 - 1 więcej
Hutnik II Szczecin - Ogniwo II Babinek 9 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Mercury Nowogródek Pomorski 2 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Gryf Przekolno 6 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 - 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 1 - 1 więcej
Odra Czelin - Sekwoja Brwice 4 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 1 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Korona Klępicz 6 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - KS Sieciemin 2 - 5 więcej
Dolina Łętowska - Bajgiel II Będzino 8 - 3 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Błękitni Tychowo 0 - 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Gwiazdowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - AP Hutnik Szczecin 7 - 1 więcej
Unia Dolice - Prawobrzeże Szczecin 3 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Bajgiel Będzino 3 - 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 6 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Darpol Barzowice 8 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Kolejarz Wierzchowo 14 - 0 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Polonia Środa WLKP - Noteć Inowrocław 3 - 0 więcej
KKP II Bydgoszcz - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Lechia Gdańsk 5 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 2 - 0 więcej
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 1 - 0 więcej
GOSRiT Luzino - Olimpia II Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Mewa Resko - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Morzycko Moryń - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 1 - 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna 31 - 21 więcej
Start Elbląg - Vistal Gdynia 26 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Stal Gorzów - Gwardia Koszalin 33 - 21 więcej
LKS Kęsowo - Szczypiorniak Olsztyn 19 - 34 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Wybrzeże II Gdańsk 34 - 33 więcej
21 wrzesień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 6 - 3 więcej
22 wrzesień
piła nożna Puchar Polski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
GKS Katowice - Cracovia Kraków 1 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 0 - 2 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
AP II Szczecinek - Lech Czaplinek 4 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 - 20 więcej
23 wrzesień
piła nożna Puchar Polski
Lech Poznań - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Odra Chojna - MKP Szczecinek 1 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Pogoń Szczecin - AP Bałtyk Koszalin 4 - 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Jeziorak Szczecin 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 3 - 7 więcej
Sowianka Sowno - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kluczevia Stargard 3 - 0 więcej
Wicher Brojce - Błękitni II Stargard 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Piast Chociwel 2 - 5 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 3 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 3 - 0 więcej
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 2 - 4 więcej
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 2 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Mechanik Warnice 2 - 5 więcej
Orzeł Pęzino - Błękit Pniewo 3 - 1 więcej
Grot Gardno - Morzycko Moryń 3 - 7 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 1 - 5 więcej
Fagus Kołbacz - Unia Dolice 1 - 4 więcej
Santos Sarbinowo - Piast Karsko 1 - 8 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Klon Krzęcin 4 - 1 więcej
Unia Stargard - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 2 - 1 więcej
16:45  Dąb Dębno - wolny los więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
Saturn Mielno - GKS Leśnik II Manowo 2 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 6 więcej
Wiarus Żółtnica - Gryf Polanów 3 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - Orzeł Wałcz 0 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 2 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mechanik Bobolice 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 2 - 1 więcej
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 1 - 9 więcej
Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 1 - 3 więcej
16:45  Hubertus Biały Bór - wolny los więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 3 - 2 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Spójnia Świdwin - Hubertus Biały Bór 0 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Vistal Gdynia 20 - 33 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Start Elbląg 24 - 32 więcej
Ruch Chorzów - MKS Selgros Lublin 19 - 35 więcej
KPR Jelenia Góra - AZS AWFiS Gdańsk 29 - 31 więcej
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 31 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 31 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - SMS II Gdańsk 23 - 32 więcej
24 wrzesień
piła nożna Puchar Polski
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 4 - 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów 2 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Fala Hen Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
25 wrzesień
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Szczecinecka więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Starogard Gdański więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1 - 2 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Chrobry Głogów - Nbit Gliwice 3 - 3 więcej
26 wrzesień
III Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
II Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego więcej
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
Powiatowa Liga Żaków w Bobolicach więcej
Liga Żaków - Grupa Świdwińska więcej
Liga Żaków - Grupa Białogardzko-Kołobrzeska więcej
Liga Żaków - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Grodzka więcej
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Starogard Gdański więcej
Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych więcej
Turniej koszykówki seniorów w Kołobrzegu więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 79 - 58 więcej
GTK Gliwice - Sokół Łańcut 55 - 72 więcej
Basket Poznań - GKS Tychy 69 - 65 więcej
AZS AWF Katowice - Legia Warszawa 67 - 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2 - 1 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
ROW Rybnik - Radomiak Radom 0 - 3 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra 3 - 1 więcej
Stal Mielec - Okocimski Brzesko 4 - 1 więcej
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
GKS Tychy - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
Polonia Bytom - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1 - 4 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Świt Skolwin - GKS Przodkowo 0 - 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia 0 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Piast Chociwel - Rasel Dygowo 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 4 - 1 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
Dąb Dębno - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Stal Lipiany 6 - 1 więcej
Piast Karsko - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Stal Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 3 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Sarmata Dobra 12 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 3 - 0 więcej
Sława Sławno - GKS Leśnik II Manowo 2 - 2 więcej
Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Gwiazda Ruda Śl. - Clearex Chorzów 3 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Pęzino - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 0 - 3 więcej
Chemik II Police - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Błękitni Trzygłów 5 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Rolpol Chlebowo 5 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Mewa Resko 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Biali Sądów 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
UKP Zielona Góra - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Gwarek Zabrze 3 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Academy Wrocław 0 - 4 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - AP Szczecinek 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 5 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - GOSiRki Piaseczno 1 - 2 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 0 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Mitech Żywiec 4 - 2 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 7 - 0 więcej
Polonia Poznań - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - KS Raszyn 2 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów 4 - 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Zalew Stepnica 0 - 11 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje 0 - 14 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 3 - 5 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 8 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 0 - 5 więcej
Orzeł Prusinowo - Jantar Dziwnów 0 - 12 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Międzywodzie 10 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 1 więcej
Zenit Koszewo - WODR Barzkowice 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Łożnica 0 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin II Nowogard 3 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 5 więcej
Aquila Szczecin - Rybak Wełtyń 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 5 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino 1 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Hutnik II Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
AP Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 5 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Światowid 63 Łobez 12 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Arkonia II Szczecin - Vineta Wolin 0 - 6 więcej
Dąb Dębno - Kluczevia Stargard 2 - 4 więcej
Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin 6 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Zawisza Grzmiąca - Grom Świelino 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Saturn Mielno 4 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 3 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Darpol Barzowice 7 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 5 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin 1 - 4 więcej
Grom Szwecja - Redłovia Redło 0 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Górnicza Konin - KKP Chełmża 4 - 4 więcej
AP Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 0 - 4 więcej
Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 1 więcej
Noteć Inowrocław - KKP II Bydgoszcz 1 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 1 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 1 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 3 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 2 - 6 więcej
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 3 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Vielgovia Szczecin - Łabędź Widuchowa 7 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 5 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 7 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Drawa Drawno - Piast Karsko 4 - 4 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 0 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Grom Szwecja 10 - 0 więcej
AP II Szczecinek - Korona Człopa 11 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Jantar Siemyśl - Olimp Gościno 0 - 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 2 - 7 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 9 więcej
Zryw Kretomino - Darpol Barzowice 6 - 1 więcej
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Akademia MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 8 - 0 więcej
UKS B-Max ZS Grzmiąca - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 3 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - FCSM Kołobrzeg 3 - 6 więcej
Orlik Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 4 - 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wieża Postomino 0 - 14 więcej
piła nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Ina Ińsko 2 - 0 więcej
Pamet Świdwin - Amator Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Sarmata Dobra - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 - 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Manowo - Sokół St. Dąbrowa 3 - 4 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
Victoria Sianów - Maxtrans-Sokół Karlino 7 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Strażak Koszalin 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 22 - 27 więcej
AZS AWFiS Gdańsk - Pogoń Baltica Szczecin 22 - 22 więcej
MKS Selgros Lublin - KPR Jelenia Góra 40 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 24 - 30 więcej
Gwardia Opole - KPR Legionowo 25 - 18 więcej
SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 26 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Stal Gorzów 33 - 34 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Sambor Tczew 26 - 35 więcej
Cartusia Kartuzy - Energetyk Gryfino 22 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - Wybrzeże II Gdańsk 23 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - GKS Żukowo 26 - 29 więcej
siatkówka II Liga Mężczyzn gr.1
Wilki Wilczyn - LO MS Świnoujście 3 - 0 więcej
KS Chełmża - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 1 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Espadon II Szczecin 1 - 3 więcej
27 wrzesień
Gryf Maraton więcej
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
Liga Żaków - Grupa Szczecinecka więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Powiat Ziemski Koszalin więcej
Pierwszy trening Stali więcej
Men Expert Survival Race Poznań więcej
Turniej koszykówki seniorów w Kołobrzegu więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Rosa II Radom - Spójnia Stargard Szcz. 76 - 58 więcej
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 80 - 62 więcej
MOSiR Krosno - Astoria Bydgoszcz 74 - 54 więcej
Śląsk II Wrocław - Doral Nysa Kłodzko 66 - 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3 - 1 więcej
Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Arka II Gdynia - KS Chwaszczyno 1 - 2 więcej
Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin 3 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Gryf Polanów - Hubertus Biały Bór 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
GAF Jasna Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 więcej
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Fagus Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Remor Recz 3 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Arka Nowa Sól - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Pomologia Prószków - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
Świt Skolwin - Chemik Police 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 5 - 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - Stomil Olsztyn 5 - 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Vielgovia Szczecin 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 2 - 8 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Kluczevia II Stargard 2 - 7 więcej
Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 1 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Czarni Marianowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 więcej
Wicher Reptowo - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 1 - 3 więcej
Goplana Żabów - KLUKS Krzywin 4 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Pro-Team Żarczyn 0 - 4 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 0 więcej
Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 2 - 0 więcej
Łabędź-GryfHurt Widuch. - KP Przecław 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Korona Raduń 1 - 4 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 2 - 2 więcej
Świt Barnimie - Saturn Szadzko 2 - 0 więcej
CRS Barlinek - Sokół Granowo 3 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Wicher Przelewice 8 - 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - GKS Golenice 1 - 4 więcej
Orkan Rów - Piast II Karsko 0 - 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Olimpia Smolnica 3 - 1 więcej
Czarni Czerników - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Pomorzanin Cychry 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Arkadia II Malechowo - LZS Kowalewice 5 - 3 więcej
Olympic Warszkowo - KS Skibno 1 - 2 więcej
Baszta Sławno - Iskra Kłanino 4 - 0 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 8 - 1 więcej
Orzeł Smardzewo - Passat Bukowo Morskie 0 - 4 więcej
Sokół Spore - Strong Zielenica 0 - 1 więcej
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Kotwica II Kołobrzeg - Grot Gorawino 12 - 1 więcej
Husaria Tymień - Huragan Bierzwnica 2 - 0 więcej
Graf Bukówko - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Resko Karcino 2 - 1 więcej
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 3 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 7 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Budowo - Grom Giżyno 2 - 5 więcej
Mechanik Turowo - Bytyń Nakielno 5 - 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - SP Wilcze Laski 1 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo 0 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Błękitni Gonne Małe 1 - 10 więcej
LKS Karsibór - Wspólni Różewo 0 - 10 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Światowid Łobez 9 - 3 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 4 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 2 - 5 więcej
Piast Kolin - Bryza Reńsko 0 - 3 więcej
Orzeł Małkocin - Ogniwo Dzwonowo 0 - 2 więcej
Orzeł II Pęzino - Orkan II Suchań 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Arkonia II Szczecin 1 - 4 więcej
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Żeńsko - Drawa Drawno 2 - 9 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 0 - 2 więcej
Gryf Przekolno - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 2 więcej
Gavia II Choszczno - Iskra Warszyn 1 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Olimpia Troszyn - Odra Czelin 1 - 2 więcej
Korona Klępicz - Błękitni Białęgi 3 - 2 więcej
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 2 - 2 więcej
Sokół Różańsko - Gryf Nowielin 2 - 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Błękitni Tychowo - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 4 więcej
Bajgiel II Będzino - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Dolina Łętowska 2 - 3 więcej
Sokół Lulewice - Pogoń Noskowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Polonia Stepień - Drzewiarz Krosino 1 - 2 więcej
Lider Sępolno Wielkie - KS Gwda Wielka 0 - 3 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 4 - 1 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 6 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Energetyk Gryfino - Chemik Police 1 - 5 więcej
CRS Barlinek - AP Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Junior Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala Hen Gąski - Jantar Siemyśl 8 - 0 więcej
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 3 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 2 - 0 więcej
Unia Człopa - Mirstal Mirosławiec 2 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimpia II Szczecin - Polonia Środa WLKP 1 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - GOSRiT Luzino 4 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 3 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 2 - 3 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 1 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Ina Ińsko - Orkan Dalewo 2 - 7 więcej
Fagus Kołbacz - Orkan Suchań 5 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 1 - 19 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
AP Hutnik II Szczecin - Jeziorak Szczecin 1 - 7 więcej
Mierzynianka Mierzyn - SALOS II Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 2 - 2 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 4 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Bajgiel Będzino - Rasel Dygowo 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze 3 - 0 więcej
Unia Białogard - Płomień Myślino 22 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Radowia Radowo Małe 8 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna 34 - 28 więcej
Start Elbląg - Ruch Chorzów 25 - 20 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Vistal Gdynia 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - KS Azoty Puławy 27 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Gwardia Koszalin - LKS Kęsowo 31 - 20 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 39 - 27 więcej
28 wrzesień
I Ultramaraton Kolarski Tour de PoMorze więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 1 - 1 więcej
FC Toruń - Red Dragons Pniewy 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 5 więcej
29 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 więcej
30 wrzesień
Mecz pokazowy: AZS Koszalin - Kotwica 50 Kołobrzeg 70:46 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KKP Bydgoszcz - Medyk Konin 0 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Stal Szczecin - Odra Chojna 2 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Płomień Myślino - Jantar Siemyśl 1 - 8 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Orlik Darłovia Darłowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Pomorzanin Nowogard - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin 29 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Stal Mielec 42 - 22 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
38 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
27 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Ina Ińsko-Ina Recz
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
15 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
14 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
12 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 21
Banditos Bengoro
faco75 jaro06
jurgol kibic2wybr...
Kopacz2 lisu99
Marpol76 Michal31
mojklosik OrkanFan
OrzelFan48 rafal75
renualtlot... Rezerwowy1...
szopinho TakiNowy
Tauri Tiger36
tomek53
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81168
• komentarzy: 1175459
• zdjęć: 900179
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies