ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 wrzesień 2015
pokaż:
19 wrzesień
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Siatkarski turniej mężczyzn więcej
1. PZU Maraton Szczeciński więcej
Gryf Cup Szczecin więcej
VI Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
XIX Bieg Uliczny „o Sztachetkę” więcej
LBO - grupa drawska więcej
Podjuszańskie Harce 2015 więcej
II Mistrzostwa TRENUJĘ BO LUBIĘ w Kalistenice więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Świdwińska więcej
PKO Bieg Charytatywny Koszalin więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa Koszalińska Ziemska więcej
Charytatywny Międzynarodowy Turniej Piłkarski na rzecz dzieci ofiar wypadku z Kamienia Pomorskiego - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! więcej
70-lecie Polskiego Boksu Na Pomorzu Zachodnim więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0 - 6 więcej
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - ROW Rybnik 2 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 1 - 0 więcej
Raków Częstochowa - Polonia Bytom 0 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów 2 - 2 więcej
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy 1 - 2 więcej
Okocimski Brzesko - Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 więcej
Nadwiślan Góra - Radomiak Radom 2 - 1 więcej
Błękitni Stargard - GKS Tychy 0 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec 1 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 0 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 2 - 0 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 3 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 więcej
Iskra Białogard - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Odra Chojna 3 - 0 więcej
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Dąb Dębno 2 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Wiekowianka Wiekowo 7 - 3 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Stal Lipiany - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Polonia Płoty - Stal Szczecin 0 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Kłos Pełczyce 0 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękitni II Stargard 0 - 1 więcej
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Piast Karsko 3 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Hubertus Biały Bór - Korona Człopa 1 - 1 więcej
Sława Sławno - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 więcej
GKS Leśnik II Manowo - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin 4 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Chrobry Głogów 4 - 2 więcej
Red Devils Chojnice - FC Toruń 4 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - GAF Jasna Gliwice 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Promień Mosty 3 - 2 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Pęzino 0 - 0 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Fagus Kołbacz 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Odrzanka Nest Paliwa Radz. 1 - 1 więcej
Remor Recz - Unia Dolice 2 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Błękit Pniewo 0 - 3 więcej
Biali Sądów - Mechanik Warnice 1 - 0 więcej
Grot Gardno - Sęp Brzesko 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Academy Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Gwarek Zabrze - Pomologia Prószków 4 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
AP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
Sportowa Czwórka Radom - Medyk II Konin 1 - 2 więcej
TKKF Stilon Gorzów - MUKS Praga Warszawa 0 - 2 więcej
Stomil Olsztyn - Unifreeze Górzno 1 - 3 więcej
KS Raszyn - Polonia Poznań 0 - 0 więcej
Victoria Sianów - UKS SMS Łódź 0 - 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Energetyk Junior Gryfino 12 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 2 - 0 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Orzeł Prusinowo 8 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 więcej
Czarni Marianowo - Zenit Koszewo 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 2 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Zryw Kołbaskowo 2 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 0 - 4 więcej
KLUKS Krzywin - Iskra Banie 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Świt Barnimie 3 - 2 więcej
Saturn Szadzko - Gryf Objezierze 2 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 14 więcej
Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Sparta Skalin 1 - 5 więcej
Dęby Rogowo - Orzeł II Pęzino 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 3 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Sokół II Pyrzyce 2 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 5 - 5 więcej
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
AP Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 13 - 0 więcej
Chemik Police - Arkonia II Szczecin 8 - 0 więcej
Vineta Wolin - Gavia Choszczno 3 - 2 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Darłovia Darłowo - Zawisza Grzmiąca 13 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wieża Postomino 3 - 7 więcej
Saturn Mielno - Grom Świelino 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno 4 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Sad Chwiram - Unia Człopa 3 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 5 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno 3 - 2 więcej
Promień Mosty - Dąb Dębice 3 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 6 więcej
Orkan Suchań - Ina Ińsko 1 - 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Fagus Kołbacz 3 - 6 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Tanowia Tanowo - AP Hutnik II Szczecin 3 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 8 - 3 więcej
Leśnik Kliniska - Mierzynianka Mierzyn 3 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Grot Gardno 7 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo 3 - 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 3 - 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 5 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
Stal Lipiany - Biali Sądów 4 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Wicher Przelewice 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Drawa Drawno 3 - 3 więcej
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 8 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Czwórka Wałcz 0 - 7 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 - 5 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Unia Białogard - Rasel Dygowo 6 - 2 więcej
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 7 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jantar Siemyśl 3 - 3 więcej
Olimp Gościno - Bajgiel Będzino 1 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Fala Hen Gąski - Mechanik Bobolice 5 - 4 więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 11 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Victoria Sianów 5 - 1 więcej
Sława Sławno - Wicher Mierzym 1 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
Orzeł 2010 Wałcz - AP Szczecinek 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Głaz Tychowo 6 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 31 więcej
Wieża Postomino - Orlik Darłovia Darłowo 1 - 8 więcej
Sokół Karlino - Bajgiel Będzino 1 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 0 - 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Pamet Świdwin 4 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Strażak Koszalin - Oldboje Manowo 2 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lotnik Mirosławiec 5 - 4 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 5 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Gdańsk - Ruch Chorzów 33 - 24 więcej
Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 27 - 31 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 30 - 25 więcej
MKS Selgros Lublin - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 37 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 25 - 23 więcej
KPR Legionowo - Zagłębie Lubin 22 - 24 więcej
KS Azoty Puławy - Stal Mielec 33 - 24 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 36 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 30 - 27 więcej
GKS Żukowo - Cartusia Kartuzy 32 - 19 więcej
Energetyk Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 30 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
tusonics
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78214
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175966
• zdjęć: 900692
• relacji: 40668
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies