ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 wrzesień 2015
pokaż:
06 wrzesień
Sedina Horse Show więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna II liga
Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Piast Karsko 1 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 więcej
Sokół Karlino - Błonie Barwice 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Fagus Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Koral Mostkowo - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Unia Dolice 1 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice 5 - 1 więcej
Biali Sądów - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 5 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 0 więcej
Chemik Police - AP Szczecinek 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Bałtyk Koszalin 6 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 3 więcej
Czarni Sosnowiec - Sztorm AWFiS Gdańsk 4 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - Mitech Żywiec 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 6 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 1 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 2 więcej
Pomorzanin II Nowogard - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
KP Przecław - KLUKS Krzywin 8 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 1 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 6 - 0 więcej
Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 7 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 1 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 3 - 2 więcej
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 1 - 6 więcej
Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 2 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 1 - 7 więcej
GKS Golenice - Wicher Przelewice 7 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 4 - 3 więcej
Iskra Kłanino - Strong Zielenica 0 - 3 więcej
Grot Bonin - Orzeł Smardzewo 1 - 3 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Baszta Sławno 3 - 3 więcej
Arkadia II Malechowo - Pogoń Wierzchowo 4 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Sokół Spore 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino 3 - 4 więcej
Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań 6 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 3 - 2 więcej
Grot Gorawino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 6 więcej
Husaria Tymień - Wicher Mierzym 4 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Dobrowo 3 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Graf Bukówko 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Suliszewo - Błękitni Gonne Małe 4 - 1 więcej
SP Wilcze Laski - Wspólni Różewo 2 - 6 więcej
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 5 - 1 więcej
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 6 - 1 więcej
Legion Strączno - Mechanik Turowo 6 - 3 więcej
Gryf Budowo - LKS Karsibór 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 4 - 1 więcej
Bryza Reńsko - Sparta Skalin 1 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 2 - 2 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Vitkowia Witkowo 4 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Sokół II Pyrzyce 1 - 2 więcej
Wicher Steklno - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Leśnik Kliniska 4 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Drawa Drawno - Gavia II Choszczno 5 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Orzeł Żeńsko 2 - 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Zryw Góralice - Tywa Swobnica 2 - 3 więcej
Odra Czelin - Sokół Różańsko 7 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Olimpia Troszyn 2 - 3 więcej
Korona Klępicz - Sekwoja Brwice 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Sokół Lulewice - Bajgiel II Będzino 1 - 2 więcej
Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo 1 - 2 więcej
Dolina Łętowska - Derby Gwiazdowo 10 - 1 więcej
Kolorowi Rzyszczewo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Lider Sępolno Wielkie - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 - 3 więcej
KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino 1 - 1 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Odra Chojna - Prawobrzeże Szczecin 1 - 11 więcej
Błękitni Stargard - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
AP Hutnik Szczecin - Arkonia II Szczecin 3 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Gavia Choszczno 2 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jantar Siemyśl - Płomień Myślino 0 - 2 więcej
Darpol Barzowice - Grom Świelino 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Unia Człopa 0 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Kolejarz Wierzchowo 6 - 1 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa kujawsko - pomorska
Olimp Gościno - Noteć Inowrocław 1 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Masovia Maszewo - Promień Mosty 5 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Piast Chociwel - Fagus Kołbacz 6 - 3 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Jeziorak Szczecin - Leśnik Kliniska 7 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Tanowia Tanowo 4 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Unia Swochowo - GKS Golenice 10 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
AZS AWFiS Gdańsk - Vistal Gdynia 23 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KS Azoty Puławy - Górnik Zabrze 38 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies