ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 wrzesień 2015
pokaż:
12 wrzesień
Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina więcej
ATP Pekao Szczecin Open więcej
Marsz-o-bieg więcej
IV Bobolicki Festiwal Piłkarski - Orlik więcej
ATP Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
Seminarium karate z mistrzem świata więcej
Turniej Gmin Pojezierza Wałeckiego w Piłce Nożnej Dzieci więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 - 3 więcej
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 3 - 3 więcej
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 2 - 0 więcej
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
Vineta Wolin - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Gryf Słupsk - KS Chwaszczyno 2 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 0 - 2 więcej
Piast Chociwel - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Sarmata Dobra 1 - 0 więcej
Piast Karsko - Polonia Płoty 0 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Sokół Karlino 2 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 0 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Sława Sławno - Hubertus Biały Bór 4 - 0 więcej
Korona Człopa - Gryf Polanów 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Pęzino - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 4 więcej
Promień Mosty - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Chemik II Police - Rolpol Chlebowo 3 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 więcej
Orkan Suchań - Fagus Kołbacz 4 - 2 więcej
Wicher Brojce - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - Remor Recz 4 - 2 więcej
Grot Gardno - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Odrzanka Nest Paliwa Radz. - Czarni Lubanowo 0 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Biali Sądów 2 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 0 - 4 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Pomologia Prószków - Academy Wrocław 1 - 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
UKP Zielona Góra - Gwarek Zabrze 0 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
AP Szczecinek - Flota Świnoujście 9 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
AP Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Zagłębie Lubin 0 - 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 10 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 4 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Flota Świnoujście 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Międzywodzie 0 - 7 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 8 - 2 więcej
Zenit Koszewo - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
Dąb Dębice - WODR Barzkowice 5 - 1 więcej
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Pomorzanin Przybiernów 0 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Rybak Wełtyń 10 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łożnica 2 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Rurzyca Nawodna 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin 2 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Piast II Karsko 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Dęby Rogowo 1 - 3 więcej
Piast Kolin - Orkan II Suchań 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Hutnik II Szczecin 2 - 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 3 - 7 więcej
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 6 - 0 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Starszych
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
AP Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
piła nożna I Klasa Juniorów Młodszych
Gavia Choszczno - Chemik Police 1 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Saturn Mielno - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 3 - 3 więcej
Płomień Myślino - Darpol Barzowice 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 2 więcej
Fala Hen Gąski - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Kolejarz Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 1 - 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo 1 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 7 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 - 1 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 5 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Nowogard 2 - 4 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
Rolpol Chlebowo - Promień Mosty 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 1 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 2 - 15 więcej
Ina Ińsko - Orzeł Grzędzice 2 - 0 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa 5 - 2 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
GKS Golenice - Piast Piaseczno 0 - 7 więcej
piła nożna II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
  Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce więcej
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 0 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 7 - 2 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 0 więcej
Czwórka Wałcz - Sad Chwiram 6 - 0 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin 4 - 8 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Unia Białogard 2 - 13 więcej
Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 5 - 0 więcej
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 0 - 6 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Wicher Mierzym 4 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
AP Szczecinek - Hubertus Biały Bór 8 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - UKS B-Max ZS Grzmiąca 0 - 4 więcej
Błonie Barwice - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 1 więcej
piła nożna II Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
Zryw Kretomino - FCSM Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 1 - 6 więcej
piła nożna I liga PLO
Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 - 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Radowia Radowo Małe 2 - 5 więcej
Pamet Świdwin - Olimp Złocieniec 0 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Ina Ińsko 1 - 5 więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Strażak Koszalin 2 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Manowo 5 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 4 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg 17 - 21 więcej
Pogoń Baltica Szczecin - Zagłębie Lubin 31 - 26 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - AZS AWFiS Gdańsk 33 - 27 więcej
KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 25 - 36 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 - 19 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy 35 - 33 więcej
Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce 26 - 38 więcej
SPR Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 19 - 20 więcej
Stal Mielec - KPR Legionowo 30 - 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Energetyk Gryfino 29 - 25 więcej
MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 45 - 26 więcej
MLKS Borowiak Czersk - GKS Żukowo 19 - 44 więcej
Cartusia Kartuzy - LKS Kęsowo 23 - 22 więcej
Tytani Wejherowo - Stal Gorzów 27 - 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2015 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
mecze:
41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
13 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Gorex szalonylop...
tusonics
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78214
• użytkowników: 81187
• komentarzy: 1175970
• zdjęć: 900692
• relacji: 40668
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies