ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki -
Walczyli o Puchar Burmistrza
Za nami Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. Znakomicie spisali się gospodarze - Jan Książek, Antoni Walkowiak i Antoni Kloc, którzy w kategorii 'trójek' wywalczyli złote medale.

Pozostałe zespoły MKS Mieszko w składach: Konrad Szymański, Jan Konicki, Michał Hasik, Natan Sinczewski oraz: Eryk Lipian, Aleksander Lipiński, Miłosz Miszczyszyn uplasowały się na miejscach IX i X.

W sobotnim turnieju udział wzięło 14 zespołów podzielonych na dwie kategorie wiekowe - klasy V 'trójki' oraz klasy VI 'czwórki' - UKS Jedynka Międzyrzecz, UKS Jasieniak Gdańsk, SSP1 - UKS Bronek Koszalin, Gryf Szczecinek, NTS Trójka Nakło, Enea Energetyk Poznań, KaEmKa Starogard Gdański, SPS Lębork, Akademia Młodego Siatkarza 'Mini Volley' Kamienna Góra, AS 13 Koszalin, MKS Bzura Ozorków, UKS ZSS Człuchów, MUKS Białystok, MKS Mieszko Połczyn-Zdrój.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek finałowych 'trójki':
I miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój I
II miejsce UKS ZSS Człuchów
III miejsce AS 13 Koszalin I

IV miejsce NTS Trójka Nakło III
V miejsce NTS Trójka Nakło I
VI miejsce NTS Trójka Nakło II
VII miejsce MKS Bzura Ozorków
VIII miejsce AMS Mini Volley Kamienna Góra
IX miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój II
X miejsce MKS Mieszko Połczyn-Zdrój III
XI miejsce SPS Lębork III
XII miejsce KaEmKa Starogard Gdański
XIII miejsce MUKS Białystok
XIV miejsce UKS Jasieniak Gdańsk II
XV miejsce SPS Lębork II
XVI miejsce Enea Energetyk Poznań I
XVII miejsce Enea Energetyk Poznań II
XVIII miejsce MKS Gryf Szczecinek
XIX miejsce SPS Lębork I
XX miejsce AS 13 Koszalin II
XXI miejsce UKS Jasieniak Gdańsk I

Klasyfikacja końcowa rozgrywek finałowych 'czwórki'
I miejsce MUKS Białystok I
II miejsce MKS Bzura Ozorków
III miejsce UKS Jedynka Międzyrzecz

IV miejsce KaEmKa Starogard Gdański I
V miejsce Enea Energetyk Poznań I
VI miejsce UKS Jasieniak Gdańsk
VII miejsce MUKS Białystok II
VIII miejsce KaEmKa Starogard Gdański II
IX miejsce MKS Gryf Szczecinek I
X miejsce NTS Trójka Nakło
XI miejsce AS 13 Koszalin
XII miejsce Enea Energetyk Poznań II
XIII miejsce MKS Gryf Szczecinek II
XIV miejsce SSP1/UKS Bronek Koszalin

Na zakończenie turnieju odbyło się przekazanie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych dla najlepszej szóstki zawodów oraz medali dla najlepszych trzech zespołów z każdej grupy wiekowej.

Turniej przeprowadzono z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z pandemią koronawirusa - brak publiczności, częste odkażanie rąk oraz sprzętu sportowego, osobne pomieszczenia do przebierania się dla każdego zespołu.
źródło: Facebook / MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Przygotowania do nowej  »
2 » Piotr Zajączkowski nowy »
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Plan zimowych sparingów »
1 » Błękitni przygotowują s »
1 » Odrzanka szuka sparingp »
mecze:
2 » Orkan Suchań-Energetyk  »
2 » Hutnik Szczecin-Świt Sz »
2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127718
• newsów: 74371
• użytkowników: 75072
• komentarzy: 1112099
• zdjęć: 807425
• relacji: 39002
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies