ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2024
pokaż:
01 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Dziki Warszawa 87 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3 : 0 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
02 marzec
Futsal dla dzieci więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 85 : 89 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 70 : 83 więcej
PGE Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 56 więcej
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 93 : 98 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 82 : 68 więcej
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 92 : 84 więcej
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 94 : 85 więcej
Sokół Międzychód - HydroTruck Radom 66 : 96 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Polonia Warszawa 73 : 76 więcej
piła nożna Sparingi
Światowid 63 Łobez - Okręt Szczecin 2 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1 : 3 więcej
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Unia Dolice 3 : 0 więcej
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 1 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Grot Gardno 7 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Stolem Gniewino 0 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Pogoń Tczew 5 : 1 więcej
Medyk Konin - Rekord Bielsko-Biała 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - APLG Gdańsk 1 : 0 więcej
Stomilanki Olsztyn - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Zorza Dobrzany - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Korona Raduń - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - LZS Bojano 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Polonia Warszawa JS 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 1 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Zielona Góra 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 więcej
Lech Poznań - GKS Tychy 1 : 0 więcej
Odra Opole - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Raków Częstochowa - GES Poznań 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1 : 7 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26 : 24 więcej
Handball Stal Mielec - GKS Żukowo 30 : 34 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Stal Gorzów 27 : 28 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Zagłębie Handball Sosnowiec 29 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - Sośnica Gliwice 28 : 24 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Kospel Gwardia Koszalin 21 : 47 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - Sambor Latocha Agropom Tczew 30 : 32 więcej
Tytani Wejherowo - ITS Jeziorak Iława 34 : 36 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGE Rysice Rzeszów - Stal Mielec 3 : 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
03 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 76 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AWF Katowice - Enea Astoria Bydgoszcz 70 : 82 więcej
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 98 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polpharma Starogard Gd. 85 : 87 więcej
piła nożna Sparingi
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 4 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 2 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Masovia Maszewo 6 : 0 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 3 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 4 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Odra Chojna 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Orzeł Wałcz 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo 2 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Szczecin - AZS UJ Kraków 6 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek JS - Głaz Tychowo 7 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
LSSS Lębork - KKF Konin 10 : 4 więcej
Red Devils Chojnice - Wenecja Pułtusk 8 : 3 więcej
Futsal Szczecin - AZS UG Gdańsk 5 : 4 więcej
Futsal Świecie - KS Gniezno 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Cracovia 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Gryf Tczew 8 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - Grot Łódź 28 : 37 więcej
Śląsk Wrocław - KPR Padwa Zamość 29 : 28 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Warmia Olsztyn - PGE KPR Gryfino 38 : 23 więcej
MKS Grudziądz - KU AZS UKW Bydgoszcz 32 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
Radomka Radom - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - TBS Śląsk II Wrocław 101 : 89 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Stal Mielec 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Stomil Olsztyn 2 : 0 więcej
Wisła Puławy - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole 3 : 1 więcej
Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
05 marzec
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
06 marzec
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Odra Opole 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 38 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - AZS AWF Warszawa 23k : 23 więcej
07 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 101 : 86 więcej
Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 88 : 80 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
08 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 83 : 93 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 78 : 75 więcej
Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań 75 : 102 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 3 : 1 więcej
Piast Gliwice - Radomiak Radom 2 : 3 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - ŁKS II Łódź 2 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Siódemka Miedź Legnica 43 : 40 więcej
Stal Gorzów - MKS Wieluń 32 : 22 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź 3 : 2 więcej
Stal Mielec - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
PWSZ Tarnów - UNI Opole 0 : 3 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - PGE Rysice Rzeszów 3 : 2 więcej
09 marzec
„Futsal dla Dzieci” Orlików w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Trefl Sopot 70 : 85 więcej
Czarni Słupsk - GTK Gliwice 72 : 81 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 89 : 75 więcej
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 64 : 86 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS AWF Katowice 117 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Korona Kielce - Cracovia 1 : 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 12 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Vineta II Wolin 0 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 0 więcej
Sparta Gryfice - OKS Center MD Goleniów 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna 3 : 1 więcej
Ehrle Dobra - GKS Kołbacz 0 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Jeziorak Szczecin 2 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 2 : 0 więcej
GKS Manowo - MKS Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 5 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Korona Człopa 4 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Recz 2 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 1 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno 0 : 16 więcej
Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 4 więcej
Ina Goleniów - Biali Sądów 2 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 1 : 1 więcej
Odra Chojna - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bałtyk Koszalin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - Rybak Trzebież 1 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Sztorm Szczecin 7 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Błękit Pniewo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Zieloni Zielin 1 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Sparta Węgorzyno 1 : 4 więcej
Redłovia Redło - Wicher Brojce 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Sparta Skalin - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Skrzydlaci Będargowo 6 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sęp Brzesko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Mechanik II Iskra Kłanino - Darłovia II Darłowo 2 : 1 więcej
Strong Zielenica - Passat Bukowo Morskie 1 : 7 więcej
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 1 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 1 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 3 : 2 więcej
Vineta Wolin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 5 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 2 : 6 więcej
Świt Szczecin - Noteć Czarnków 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Stomilanki Olsztyn 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3 : 1 więcej
APLG Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 0 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Tczew 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - LSSS Lębork 2 : 3 więcej
Futbalo Białystok - LZS Bojano 1 : 0 więcej
Futsal Świecie - Bonito Helios Białystok 8 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 0 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 4 : 1 więcej
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Arka Gdynia - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
Polonia Warszawa JS - Odra Opole 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin U17 4 : 1 więcej
GES Poznań - Odra Opole 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
GKS Tychy - Górnik Zabrze 2 : 5 więcej
Gryf Tczew - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - Handball JKS Jarosław 28 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - MKS Olimpia Piekary Śl. 35 : 27 więcej
KPR Padwa Zamość - Jurand Ciechanów 36 : 29 więcej
Grot Łódź - GKS Żukowo 29 : 32 więcej
Handball Stal Mielec - Nielba Wągrowiec 32 : 37 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - APR Radom 32 : 31 więcej
AZS Poznań - SPR Pogoń Szczecin 23 : 24 więcej
MTS Żory - AZS AWF Warszawa 31 : 23 więcej
Sambor Tczew - Korona Handball Kielce 28 : 32 więcej
Arka Gdynia - Dziewiątka Legnica 25 : 24 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Tytani Wejherowo 37 : 26 więcej
ITS Jeziorak Iława - SKF KPR Sparta Oborniki 39 : 29 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Kospel Gwardia Koszalin 24 : 42 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Grudziądz 21 : 33 więcej
PGE KPR Gryfino - USAR Kwidzyn 28 : 26 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - SPR Koszalin 26 : 27 więcej
10 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Rawlplug Sokół Łańcut 89 : 77 więcej
Dziki Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 71 : 80 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 95 : 84 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sokół Międzychód 120 : 96 więcej
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 82 : 74 więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Rąbino - Błękitni Ostrowice 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Stal Mielec - Ruch Chorzów 3 : 1 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Perła URB Dygowo 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 0 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Spójnia Świdwin 1 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Jantar Siemyśl 2 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Mewa Resko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 : 5 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Świt Barnimie - Ina Stradzewo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Wicher Przelewice 1 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Piast Kolin 3 : 0 więcej
Piast Karsko - Klon Krzęcin 4 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
Stal Lipiany - Ina Nadarzyn 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - KS Sieciemin 0 : 2 więcej
Fala Gąski - LZS Kowalewice 3 : 3 więcej
Saturn Mielno - Victoria II - KS Skibno 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Wikęd Luzino 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futsal Szczecin 5 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 2 : 8 więcej
KKF Konin - TAF Toruń 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - Arka Gdynia 5 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS FunFloor Lublin 20 : 31 więcej
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Galiczanka Lwów 26 : 20 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Sosnowiec - Śląsk Wrocław 34k : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Sośnica Gliwice 33 : 18 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Warmia Olsztyn 27 : 42 więcej
11 marzec
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0 : 1 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - Iskra AMW Gdynia 16 : 22 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Radomka Radom 1 : 3 więcej
12 marzec
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice 1 : 0 więcej
13 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 90 : 82 więcej
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 78 : 80 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 75 : 82 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 35 : 28 więcej
14 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Dziki Warszawa 90 : 72 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 67 : 65 więcej
15 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 86 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Warta Poznań 2 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 1 : 3 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Lechia Zielona Góra 2 : 3 więcej
Lech Poznań - GES Poznań 3 : 3 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Ruch Chorzów 15 : 26 więcej
16 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 85 : 89 więcej
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra 75 : 93 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 82 : 70 więcej
Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 101 : 69 więcej
GKS Tychy - HydroTruck Radom 94 : 70 więcej
Enea Basket Poznań - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Widzew Łódź 2 : 2 więcej
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 4 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbacz - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 5 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 4 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - GKS Manowo 1 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Korona Człopa 12 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Santos Kłębowiec 6 : 0 więcej
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Ina Recz - Kłos Pełczyce 0 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 1 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Sokół Suliszewo 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Chemik Police - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Ina Goleniów 2 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 2 : 1 więcej
Perła URB Dygowo - Odra Chojna 3 : 2 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Odrzanka Radziszewo 0 : 5 więcej
Chemik II Police - Grot Gardno 1 : 3 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Znicz Niedźwiedź 2 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 4 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Ogniwo Babinek 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Jastrząb Łosośnica 5 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Świt Barnimie 4 : 2 więcej
Ina Stradzewo - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Korona Raduń 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Iskra Lutówko 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Wicher Mierzym 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 4 : 2 więcej
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 3 więcej
Noteć Czarnków - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Wikęd Luzino - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - Pogoń Tczew 1 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 więcej
Medyk Konin - APLG Gdańsk 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Górnik Łęczna - GKS Katowice 0 : 4 więcej
Stomilanki Olsztyn - Czarni Sosnowiec 0 : 7 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - Futbalo Białystok 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lech Poznań - Polonia Warszawa JS 0 : 0 więcej
Odra Opole - Arka Gdynia 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań - Górnik Zabrze 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
Odra Opole - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 28 : 34 więcej
Handball JKS Jarosław - Galiczanka Lwów 31 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - MKS Wieluń 35 : 29 więcej
Jurand Ciechanów - Stal Gorzów 33 : 30 więcej
Grot Łódź - Sandra Spa Pogoń Szczecin 29 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - AZS Poznań 27 : 30 więcej
SPR Pogoń Szczecin - APR Radom 24 : 27 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Sambor Latocha Agropom Tczew - PGE KPR Gryfino 34k : 34 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - Vambresia Wąbrzeźno 27 : 16 więcej
SPR Koszalin - AZS Fahrenheit Gdańsk 27 : 22 więcej
17 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 71 : 82 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AWF Katowice - TBS Śląsk II Wrocław 87 : 95 więcej
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 67 : 88 więcej
Sokół Międzychód - Sensation Kotwica Kołobrzeg 97 : 96 więcej
WKK Wrocław - Polonia Warszawa 99 : 76 więcej
piła nożna Sparingi
GKS II Kołbacz - Ogniwo Dzwonowo 4 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wicher Rąbino 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3 : 3 więcej
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Gryfice 0 : 6 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Orzeł Grzędzice 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
GKS Kołbaskowo-Przecław - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Radew Białogórzyno - MKS Sokół Karlino 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Głaz Tychowo 7 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Rybak Trzebież - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Świt II Szczecin 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 2 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa 1 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Chrobry Drzonowo - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Myślino 5 : 1 więcej
Mewa Resko - Redłovia Redło 2 : 1 więcej
Wicher Brojce - Radowia Radowo Małe 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Suchań 4 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 3 : 5 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Gwiazda Żalęcino 3 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Ina Nadarzyn 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 5 : 5 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 5 : 0 więcej
KS Sieciemin - Mechanik II Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Fala Gąski 1 : 2 więcej
Wieża II Postomino - Strong Zielenica 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Grom Szwecja 2 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Dzikowo 2 : 2 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - KKF Konin 4 : 7 więcej
TAF Toruń - Wenecja Pułtusk 1 : 3 więcej
LSSS Lębork - AZS UG Gdańsk 1 : 6 więcej
Red Devils Chojnice - KS Gniezno 7 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Futsal Świecie 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Warta Poznań 2 : 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
Widzew Łódź - Legia Warszawa 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 0 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - GKS Tychy 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 28 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - KPR Jelenia Góra 31 : 20 więcej
Dziewiątka Legnica - Sambor Tczew 29 : 20 więcej
Sośnica Gliwice - MTS Żory 22 : 36 więcej
18 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 84 : 85 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 39 : 21 więcej
19 marzec
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - MKS Urbis Gniezno 37 : 31 więcej
20 marzec
koszykówka I Liga Koszykówki
WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 80 : 84 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 86 : 60 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Noteć Czarnków 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 6 : 4 więcej
21 marzec
Baraż o awans do Mistrzostw Europy: Polska - Estonia więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń 93 : 87 więcej
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 81 : 94 więcej
22 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 93 : 86 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań 86 : 65 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 100 : 85 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Lech Poznań 3 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Sandra Spa Pogoń Szczecin 23 : 30 więcej
siatkówka Faza play-off
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
23 marzec
Spotkanie z historią więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 85 : 69 więcej
Dziki Warszawa - Anwil Włocławek 67 : 95 więcej
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 93 : 67 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - WKK Wrocław 77 : 50 więcej
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 73 : 74 więcej
AZS AGH Kraków - AZS AWF Katowice 96 : 80 więcej
piła nożna Sparingi
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 5 : 1 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS II Łódź 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 4 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 5 więcej
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbacz 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Arkadia Malechowo 4 : 0 więcej
Gryf Polanów - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Głaz Tychowo - MKS Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino 4 : 3 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Gavia Choszczno 3 : 8 więcej
Kłos Pełczyce - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Recz 1 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 0 : 7 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 4 więcej
Odra Chojna - Biali Sądów 1 : 3 więcej
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 6 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Chemik Police 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Promień Mosty 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Sztorm Szczecin 9 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Błękit Pniewo 6 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Czarni Lubanowo 3 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Wicher Brojce 0 : 10 więcej
Redłovia Redło - Wrzos Wrzosowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Dęby Rogowo 4 : 2 więcej
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 1 : 4 więcej
Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 2 : 2 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Saturn Mielno 4 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Błonie Barwice 3 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 0 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sowianka Sowno 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków 2 : 2 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 3 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Elana Toruń 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 0 : 0 więcej
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 5 : 1 więcej
APLG Gdańsk - Pogoń Tczew 4 : 1 więcej
AZS UJ Kraków - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - TAF Toruń 5 : 1 więcej
Wenecja Pułtusk - LZS Bojano 7 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3 : 2 więcej
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
Korona Kielce - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Odra Opole 3 : 1 więcej
Polonia Warszawa JS - Cracovia 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - FASE Szczecin U17 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Odra Opole 4 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
GKS Tychy - Zagłębie Lubin 4 : 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Zielona Góra 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 29 : 27 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin 23 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - Grot Łódź 26 : 21 więcej
Jurand Ciechanów - Zagłębie Handball Sosnowiec 33 : 28 więcej
GKS Żukowo - Stal Gorzów 30 : 30k więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - KPR Padwa Zamość 30 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
APR Radom - AZS AWF Warszawa 24 : 24k więcej
AZS Poznań - Sośnica Gliwice 33 : 29 więcej
MTS Żory - Korona Handball Kielce 36 : 15 więcej
KPR Ruch Chorzów - Dziewiątka Legnica 43 : 21 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 31 : 27 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - ITS Jeziorak Iława 41 : 27 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP I Kwidzyn 27 : 28 więcej
Tytani Wejherowo - UKS Jedynka Kodo Morąg 28 : 27 więcej
24 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin 91 : 103 więcej
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 74 : 78 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - Sokół Międzychód 95 : 73 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 81 : 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - TBS Śląsk II Wrocław 99 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 0 : 6 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Grzędzice - Jantar Dziwnów 5 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
GKS Manowo - Iskra Białogard 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Sokół Pyrzyce 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Odrzanka Radziszewo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 7 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Rybak Trzebież 4 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Wicher Reptowo 7 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 5 : 0 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 2 : 2 więcej
Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Chrobry Drzonowo 1 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Jantar Siemyśl 1 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Sparta Węgorzyno 3 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Mewa Resko 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Błękitni Pomierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Klon Krzęcin 0 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 7 : 7 więcej
Iskra Lutówko - Mechanik Warnice 12 : 0 więcej
Korona Raduń - Piast Kolin 4 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Polonia Giżyn 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Victoria II - KS Skibno 0 : 0 więcej
Fala Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 7 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - LZS Kowalewice 1 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Wiarus Żółtnica 1 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Red Devils Chojnice 3 : 4 więcej
KS Gniezno - LSSS Lębork 3 : 1 więcej
KKF Konin - Futbalo Białystok 4 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Bonito Helios Białystok 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - Górnik Zabrze 0 : 4 więcej
Gryf Tczew - Arka Gdynia 0 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Handball JKS Jarosław 26 : 33 więcej
Galiczanka Lwów - EKS Start Elbląg 24 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - SMS ZPRP I Kielce 25k : 25 więcej
Siódemka Miedź Legnica - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 31 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 29 : 22 więcej
Sambor Tczew - Arka Gdynia 21 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Warmia Olsztyn 29 : 41 więcej
MKS Grudziądz - Sambor Latocha Agropom Tczew 31 : 20 więcej
25 marzec
koszykówka I Liga Koszykówki
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 81 : 93 więcej
26 marzec
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - MKS Zagłębie Lubin 25 : 34 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP I Kwidzyn 32 : 26 więcej
27 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 82 : 96 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - WKK Wrocław 78 : 63 więcej
Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Kołobrzeg 93 : 98 więcej
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 80 : 88 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin 29 : 21 więcej
siatkówka Faza play-off
Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
28 marzec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 4 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa JS - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - Gryf Tczew 8 : 1 więcej
Arka Gdynia - GKS Tychy 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 4 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - GES Poznań 3 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Zagłębie Handball Sosnowiec - MKS Olimpia Piekary Śl. 25 : 27 więcej
SMS ZPRP I Kielce - GKS Żukowo 28 : 28k więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Sambor Latocha Agropom Tczew - Warmia Olsztyn 28 : 36 więcej
29 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Legia Warszawa 100 : 105 więcej
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 79 : 89 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Decka Pelplin 95 : 65 więcej
AZS AWF Katowice - GKS Tychy 62 : 81 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Noteć Czarnków 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia - Arka Gdynia 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 32 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Grot Łódź - Handball Stal Mielec 32 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
APR Radom - AZS Poznań 27 : 28 więcej
30 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Dziki Warszawa 111 : 84 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot 79 : 82 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 6 : 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom 0 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
Radunia Stężyca - Skra Częstochowa 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
Piast Chociwel - Polonia Płoty 4 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 3 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 7 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 1 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Energetyk Gryfino 0 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
MKS Sokół Karlino - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 6 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 2 : 4 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 3 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Santos Kłębowiec 3 : 1 więcej
Ina Recz - Zorza Dobrzany 2 : 1 więcej
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Suliszewo 7 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 4 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Unia Dolice 6 : 0 więcej
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Odra Chojna 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 : 1 więcej
Perła URB Dygowo - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 1 : 0 więcej
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - KS Gwda Wielka 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 3 : 0 więcej
Elana Toruń - Gedania Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Korona Kielce 2 : 4 więcej
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - MKS Wieluń 36 : 22 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Jurand Ciechanów 34 : 28 więcej
KPR Padwa Zamość - Siódemka Miedź Legnica 32 : 35 więcej
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec 31 : 20 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
UKS Jedynka Kodo Morąg - SKF KPR Sparta Oborniki 28 : 22 więcej
ITS Jeziorak Iława - MKS Grudziądz 36 : 26 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn 18 : 24 więcej
31 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 75 : 60 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
13 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
11 » Lech Czaplinek-Gavia Ch »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
10 » Biali Sądów-Błękitni II »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Aligowiecn... CarpeDiem
Dawidwilcz... filip9
JanuszGol kameleon
Kape Krzyzak23
lacyk777 Maks2173
marcin567 Pilkanozna...
TakiNowy
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81076
• komentarzy: 1172867
• zdjęć: 895149
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies