ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 kwiecień 2024
pokaż:
21 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 79 : 82 więcej
Twarde Pierniki Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 92 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Puszcza Niepołomice 0 : 1 więcej
ŁKS Łódź - Lech Poznań 2 : 3 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie 3 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Olimp Złocieniec 4 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Hanza Goleniów 2 : 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Błękit Pniewo 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Rybak Trzebież 3 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Świt II Szczecin 0 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Odrzanka Radziszewo 0 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź 2 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Zieloni Zielin 1 : 3 więcej
GKS Golenice - Łabędź Widuchowa 3 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wrzos Wrzosowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Chrobry Drzonowo 4 : 1 więcej
Jantar Siemyśl - Spójnia Świdwin 3 : 0 więcej
Mewa Resko - Płomień Lisowo 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Stal Lipiany 1 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 : 5 więcej
Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn 4 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Korona Raduń 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Victoria II - KS Skibno - Darłovia II Darłowo 1 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław 0 : 1 więcej
LZS Kowalewice - KS Sieciemin 3 : 4 więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 4 : 0 więcej
Błonie Barwice - KS Dzikowo 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Hutnik II Szczecin 3 : 0 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Future Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Steklno 3 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Zryw Góralice 4 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 0 : 2 więcej
Pogoń II Barlinek - Grom Płonno 12 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 0 : 2 więcej
Sokół Granowo - Unia II Dolice 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - KS Mustang 6 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 2 : 4 więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 6 : 7 więcej
Perła II Dygowo - Sokół Lulewice 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Lech II Czaplinek - Legion Strączno 1 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Jedność Tuczno 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Bonito Helios Białystok - Wenecja Pułtusk 1 : 3 więcej
Red Devils Chojnice - LSSS Lębork 6 : 3 więcej
KKF Konin - AZS UG Gdańsk 2 : 5 więcej
LZS Bojano - Futsal Świecie 1 : 6 więcej
TAF Toruń - Futsal Szczecin 7 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Odra Opole 2 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia 5 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - MKS Zagłębie Lubin 23 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - AZS AWF Warszawa 25 : 29 więcej
Dziewiątka Legnica - MTS Żory 19 : 31 więcej
Korona Handball Kielce - AZS Poznań 32 : 34 więcej
Sośnica Gliwice - APR Radom 24 : 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies