ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 kwiecień 2024
pokaż:
20 kwiecień
13. Rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 107 : 86 więcej
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 96 : 87 więcej
Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 59 : 66 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - GTK Gliwice 71 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0 : 2 więcej
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy 1 : 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica 6 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 7 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 3 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - GKS Kołbacz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 5 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz 1 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - Dąb Dębno 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Vimobilia Będzino 2 : 0 więcej
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 0 : 3 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 2 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Zefir Wyszewo 1 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 4 więcej
Sława Sławno - MKS Sokół Karlino 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sokół Suliszewo - Ina Recz 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko 1 : 8 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Barlinek 0 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Perła URB Dygowo - Wieża Postomino 1 : 0 więcej
Unia Dolice - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Iskierka Mirand Szczecin 4 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 3 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 1 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 1 : 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz 2 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Płomień Myślino 1 : 4 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Ostrowice 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Kluczevia II Stargard 2 : 7 więcej
Świt Barnimie - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 1 : 3 więcej
Sparta Skalin - Czarni Marianowo 2 : 6 więcej
Rolpol Chlebowo - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Skrzydlaci Będargowo 6 : 0 więcej
Piast Kolin - Wicher Przelewice 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Gwiazda Żalęcino 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 2 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Fala Gąski 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 7 : 4 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 4 : 3 więcej
Wspólni Różewo - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno 0 : 4 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Ina II Goleniów 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 3 więcej
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Piast Piaseczno 7 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 10 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Strzała Płotno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Bytyń Nakielno 11 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 0 : 1 więcej
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście 2 : 3 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Elana Toruń 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 2 : 2 więcej
UJ Kraków - APLG Gdańsk 2 : 3 więcej
GKS Katowice - Pogoń Tczew 5 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 6 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - KS Gniezno 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 5 : 2 więcej
Widzew Łódź - Wisła Kraków 4 : 2 więcej
Korona Kielce - Polonia Warszawa JS 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
Lech Poznań - FASE Szczecin U17 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 7 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce 32 : 30 więcej
Handball JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 32 : 17 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - Sandra Spa Pogoń Szczecin 20 : 23 więcej
Handball Stal Mielec - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 33 : 27 więcej
GKS Żukowo - Zagłębie Handball Sosnowiec 35 : 33 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Jurand Ciechanów 35 : 30 więcej
Nielba Wągrowiec - KPR Padwa Zamość 30 : 31 więcej
Grot Łódź - SMS ZPRP I Kielce 31 : 34 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - KPR Jelenia Góra 29k : 29 więcej
Arka Gdynia - KPR Ruch Chorzów 25 : 26 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 : 30 więcej
PGE KPR Gryfino - ITS Jeziorak Iława 40 : 45 więcej
MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo 38 : 32 więcej
Warmia Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg 36 : 34 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - SKF KPR Sparta Oborniki 39 : 16 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies