ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 kwiecień 2024
pokaż:
27 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia 93 : 82 więcej
Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard 70 : 67 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 126 : 60 więcej
Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 92 : 112 więcej
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 91 : 70 więcej
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 92 : 98 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 98 : 79 więcej
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 73 : 110 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 4 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 : 3 więcej
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Polonia Bytom 4 : 1 więcej
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice 1 : 0 więcej
Piast Chociwel - Masovia Maszewo 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Vineta II Wolin 2 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 2 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Jantar Dziwnów 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Hutnik Szczecin 1 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino 2 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 0 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - Arkadia Malechowo 9 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 1 : 4 więcej
Vimobilia Będzino - Sława Sławno 2 : 5 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Ina Recz - Santos Kłębowiec 5 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Sokół Suliszewo 11 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Ina Ińsko 0 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko Pom. 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 6 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 5 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz 5 : 0 więcej
Biali Sądów - Perła URB Dygowo 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Olimp Gościno 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Promień Mosty - LZS Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
Dąb Dębice - Zalew Stepnica 1 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 1 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska 6 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Fala Międzyzdroje 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin 1 : 0 więcej
Błękit Pniewo - Chemik II Police 1 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Czarni Szczecin 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - GKS Golenice 1 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Radowia Radowo Małe 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Świt Barnimie 5 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 0 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Nadarzyn - Mechanik Warnice 10 : 1 więcej
Stal Lipiany - Klon Krzęcin 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Saturn Mielno 0 : 4 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wieża II Postomino 4 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 2 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 4 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Energetyk II Gryfino - GKS II Kołbacz 0 : 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin 0 : 3 więcej
Czarni II Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Polonia Gryfino 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Osadnik II Myślibórz 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Pogoń II Barlinek 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Perła II Dygowo 2 : 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Gwardia II Koszalin 5 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Lech II Czaplinek 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków 3 : 2 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 3 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 4 więcej
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 5 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Wikęd Luzino 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UJ Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec 0 : 7 więcej
Medyk Konin - Stomilanki Olsztyn 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Polonia Warszawa JS - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Cracovia - Legia Warszawa 2 : 6 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - GKS Tychy 3 : 2 więcej
Lechia Zielona Góra - Śląsk Wrocław 1 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 0 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 5 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Odra Opole 8 : 2 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - GES Poznań 3 : 5 więcej
Gryf Tczew - Warta Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 30 więcej
MKS Urbis Gniezno - MKS FunFloor Lublin 19 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Stal Gorzów 28 : 24 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Grot Łódź 32 : 34 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - Nielba Wągrowiec 28 : 27 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - GKS Żukowo 29 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Sośnica Gliwice 31 : 23 więcej
APR Radom - Korona Handball Kielce 27 : 31 więcej
KPR Ruch Chorzów - Sambor Tczew 30 : 23 więcej
MTS Żory - Arka Gdynia 34 : 23 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - KU AZS UKW Bydgoszcz 37 : 33 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 47 : 37 więcej
MKS Grudziądz - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 25 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 26 : 35 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - SPR Koszalin 26 : 27 więcej
Vambresia Wąbrzeźno - AZS Fahrenheit Gdańsk 29 : 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies