ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2024
pokaż:
01 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 5 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Wieża Postomino 6 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 6 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2 : 0 więcej
Ina Goleniów - Unia Dolice 4 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Odra Chojna - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Widzew Łódź - Odra Opole 3 : 5 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - FASE Szczecin U17 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Odra Opole - Zagłębie Lubin 0 : 6 więcej
Warta Poznań - GKS Tychy 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 21 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg 30 : 37 więcej
02 maj
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 85 : 80 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89 : 70 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Polonia Warszawa JS 2 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Arka Gdynia 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 4 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - Handball JKS Jarosław 21 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - APR Radom 26 : 27 więcej
03 maj
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Górnik Zabrze 5 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź 3 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2 : 0 więcej
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Sowianka Sowno 4 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy 4 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 26 : 28 więcej
04 maj
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 80 : 77 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 98 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 0 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1 : 3 więcej
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 1 : 3 więcej
Lech II Poznań - KKS Kalisz 1 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 0 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 4 : 1 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 1 : 9 więcej
Rega Trzebiatów - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 3 : 4 więcej
Iskra Banie - Ehrle Dobra 7 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - MKS Sokół Karlino 3 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 5 więcej
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 : 4 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 2 : 4 więcej
Ina Ińsko - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Kłos Pełczyce 1 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 5 : 1 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 5 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Odra Chojna 10 : 1 więcej
Ina Goleniów - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Orzeł Wałcz 1 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Perła URB Dygowo 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 0 : 1 więcej
Unia Dolice - Olimp Gościno 2 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Dąb Dębice 1 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 : 3 więcej
Grot Gardno - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Chrobry Lisie Pole 1 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 0 : 9 więcej
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
Redłovia Redło - Płomień Lisowo 9 : 0 więcej
Wicher Brojce - Chrobry Drzonowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Strong Zielenica 2 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - KS Gwda Wielka 0 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 2 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Orzeł Łubowo 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Hutnik II Szczecin 3 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 11 : 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 3 : 2 więcej
Elana Toruń - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 3 : 5 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 27 : 34 więcej
Grot Łódź - KPR Padwa Zamość 28 : 30 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - Handball Stal Mielec 20 : 23 więcej
GKS Żukowo - Śląsk Wrocław 37 : 33 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sambor Tczew - MTS Żory 26 : 29 więcej
Arka Gdynia - AZS Poznań 24 : 32 więcej
Sośnica Gliwice - AZS AWF Warszawa 21 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 26 : 28 więcej
05 maj
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Radomiak Radom 0 : 3 więcej
Warta Poznań - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Grzędzice - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 5 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 4 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Ina Recz 3 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Pogoń Barlinek 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Rybak Trzebież 4 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Błękit Pniewo 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo 1 : 6 więcej
Wicher Reptowo - Wołczkowo Bezrzecze 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Czarni Lubanowo 5 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jantar Siemyśl - Sparta Węgorzyno 3 : 2 więcej
Mewa Resko - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Błękitni Ostrowice 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Rolpol Chlebowo 2 : 4 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 : 1 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Ina Nadarzyn 3 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gwiazda Żalęcino 1 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Sieciemin 0 : 1 więcej
Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
Sad Chwiram - Pogoń Wierzchowo 2 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Ina II Goleniów 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - GKS II Kołbacz 10 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Czarni II Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Piast Piaseczno - Zryw Góralice 2 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Klon Krzymów 5 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Czcibor Bielin 4 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Sokół Różańsko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Jedność Przewłoki - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
Sokół Granowo - Bryza Reńsko 0 : 0 więcej
Strzała Płotno - Grom Płonno 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Wicher Rąbino 0 : 5 więcej
Perła II Dygowo - KS Mustang 5 : 0 więcej
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 1 : 1 więcej
Grot Gorawino - Gwardia II Koszalin 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Bytyń Nakielno 2 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 5 : 3 więcej
Orzeł II Łubowo - Jedność Tuczno 2 : 7 więcej
Sokół Spore - Mirstal Mirosławiec 1 : 11 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew 2 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 4 : 1 więcej
GKS Katowice - UJ Kraków 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 0 : 4 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów 30 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 40 : 26 więcej
06 maj
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2 : 4 więcej
08 maj
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Odra Chojna - Pogoń II Szczecin 0 : 4 więcej
Świt II Szczecin - Świt Szczecin 0 : 9 więcej
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wieża Postomino 3 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Iskra Banie - Biali Sądów 3 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Błękitni Stargard 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Lechia Zielona Góra 4 : 2 więcej
GES Poznań - Gryf Tczew 7 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 24 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Urbis Gniezno 32 : 23 więcej
Handball JKS Jarosław - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 22 : 20 więcej
EKS Start Elbląg - Galiczanka Lwów 29 : 22 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - Siódemka Miedź Legnica 25 : 27 więcej
09 maj
koszykówka PLK Faza play-off
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 86 : 82 więcej
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 88 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - Korona Handball Kielce 23 : 24 więcej
10 maj
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - ŁKS Łódź 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino 0 : 0 więcej
11 maj
koszykówka PLK Faza play-off
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 86 : 68 więcej
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 99 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 3 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom 1 : 4 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Lech II Poznań 3 : 0 więcej
KKS Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Masovia Maszewo 4 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Jantar Dziwnów 4 : 3 więcej
Polonia Płoty - Rega Trzebiatów 1 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Vineta II Wolin 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 9 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Iskra Banie 3 : 2 więcej
Ehrle Dobra - Energetyk Gryfino 0 : 4 więcej
GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 : 7 więcej
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 4 : 4 więcej
Myśla Dargomyśl - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz 1 : 6 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Głaz Tychowo 9 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Vimobilia Będzino - MKS Sokół Karlino 4 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 0 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Korona Człopa 0 : 2 więcej
Ina Recz - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 1 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
Perła URB Dygowo - Chemik Police 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Dąb Dębice - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica 1 : 4 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 5 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 2 więcej
Promień Mosty - Korona Stuchowo 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 2 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - GKS Golenice 1 : 0 więcej
Unia Swochowo - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Świt Barnimie 2 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Piast Kolin 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Hubertus Biały Bór - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
KS Dzikowo - Mechanik Turowo 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - Grom Szwecja 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Bałtyk Gostyń 8 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Ina II Goleniów 0 : 13 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - GKS II Kołbacz 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 3 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Future Szczecin 0 : 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 : 3 więcej
Okręt Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 0 : 5 więcej
Klon Krzymów - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Pogoń II Barlinek 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 6 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Swarzędz 2 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Unia Solec Kujawski 4 : 1 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
APLG Gdańsk - GKS Katowice 1 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
Medyk Konin - Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Warta Poznań 6 : 4 więcej
Polonia Warszawa JS - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Cracovia - Górnik Zabrze 4 : 3 więcej
Lech Poznań - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Warta Poznań 1 : 1 więcej
GKS Tychy - GES Poznań 1 : 2 więcej
Gryf Tczew - Śląsk Wrocław 0 : 8 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa 1 : 7 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 29 : 35 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 33 więcej
Stal Gorzów - Grot Łódź 36 : 33 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 26 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Sośnica Gliwice 33 : 30 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Dziewiątka Legnica 31 : 21 więcej
APR Radom - Arka Gdynia 23 : 27 więcej
AZS Poznań - Sambor Tczew 28 : 28k więcej
MTS Żory - KPR Ruch Chorzów 31 : 34 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - PGE KPR Gryfino 35 : 42 więcej
Warmia Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 42 : 20 więcej
ITS Jeziorak Iława - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 28k więcej
12 maj
Turniej Orlików w Bobolicach więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Sztorm Szczecin 4 : 0 więcej
Rybak Trzebież - Wicher Reptowo 6 : 2 więcej
Świt II Szczecin - Chemik II Police 3 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 : 1 więcej
Czarni Lubanowo - Witniczanka Witnica 6 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Redłovia Redło 2 : 7 więcej
Chrobry Drzonowo - Mewa Resko 4 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Płomień Myślino 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 2 : 7 więcej
Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Czarni Marianowo 2 : 4 więcej
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 4 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Ina Stradzewo 2 : 8 więcej
Orkan Suchań - Sparta Skalin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Korona Raduń - Piast Karsko 1 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Mechanik Warnice 4 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Fala Gąski 7 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 4 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Saturn Mielno 3 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Wicher Mierzym 9 : 2 więcej
Strong Zielenica - Victoria II - KS Skibno 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 2 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Osadnik II Myślibórz 0 : 4 więcej
Czcibor Bielin - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 2 więcej
Zryw Góralice - Wicher Steklno 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Strzała Płotno 6 : 2 więcej
Grom Płonno - Unia II Dolice 3 : 6 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 2 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Perła II Dygowo 6 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 5 : 2 więcej
KS Mustang - Derby Karścino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Lech II Czaplinek 0 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
Sokół Spore - Drzewiarz Świerczyna 2 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Stomilanki Olsztyn 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Odra Opole 7 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Urbis Gniezno - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Handball Stal Mielec - MKS Wieluń 28 : 20 więcej
13 maj
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie 3 : 4 więcej
14 maj
koszykówka PLK Faza play-off
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 77 : 81 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 22 : 22k więcej
15 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
Noteć Czarnków - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 3 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - GKS Tychy 0 : 0 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 44 : 28 więcej
16 maj
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Olimpia Piekary Śl. - MKS Wieluń 31 : 25 więcej
17 maj
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola 0 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - GKS Żukowo 39 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Handball Stal Mielec 26 : 28 więcej
18 maj
koszykówka PLK Faza play-off
20:00  King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa
15:00  Korona Kielce - Ruch Chorzów więcej
20:00  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Radomiak Radom więcej
piła nożna II liga
12:45  Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice więcej
15:00  Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz więcej
12:00  Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz więcej
17:30  Olimpia Elbląg - Polonia Bytom więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
16:00  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra więcej
16:00  Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica więcej
16:30  OKS Center MD Goleniów - Piast Chociwel więcej
17:00  Orzeł Grzędzice - Sparta Gryfice więcej
11:00  Rega Trzebiatów - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
15:00  Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna więcej
12:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno więcej
15:00  GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Stal Szczecin więcej
12:00  Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra więcej
12:00  Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Iskra Banie więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
17:00  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Vimobilia Będzino więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Gryf Polanów - GKS Manowo więcej
17:00  Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno więcej
13:30  MKS Sokół Karlino - Iskra Białogard więcej
17:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie więcej
17:30  Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
14:00  Ina Ińsko - Ina Recz więcej
15:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
14:00  Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek więcej
13:00  Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo więcej
12:00  Chemik Police - Biali Sądów więcej
15:30  Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice więcej
14:00  Odra Chojna - Ina Goleniów więcej
14:00  Unia Dolice - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Wieża Postomino - Olimp Gościno więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek więcej
piła nożna A klasa gr. 1
18:30  Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
14:00  Korona Stuchowo - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A klasa gr. 2
15:45  Czarni Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław więcej
17:00  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
17:30  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice więcej
17:00  Łabędź Widuchowa - Kłos Kamienny Jaz więcej
piła nożna A klasa gr. 4
16:00  Płomień Myślino - Płomień Lisowo więcej
12:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Wicher Brojce - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna A klasa gr. 5
13:00  Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin więcej
16:00  Dęby Rogowo - Ina Stradzewo więcej
15:00  Iskra Pomień - Orkan Dalewo więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Świt Barnimie - Orkan Suchań więcej
piła nożna A klasa gr. 6
16:30  Mechanik Warnice - Klon Krzęcin więcej
15:30  Sęp Brzesko - Piast Kolin więcej
piła nożna A klasa gr. 7
14:00  Fala Gąski - Mechanik II Iskra Kłanino więcej
17:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Victoria II - KS Skibno więcej
16:00  Wicher Mierzym - Darłovia II Darłowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice więcej
piła nożna A klasa gr. 8
14:00  Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo więcej
16:00  Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór więcej
15:00  Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Wspólni Różewo - KS Dzikowo więcej
piła nożna B klasa gr. 1
  Ina II Goleniów - Orzeł Mrzeżyno więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
14:30  Future Szczecin - FASE Szczecin więcej
18:00  Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin więcej
10:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
13:00  KLUKS Krzywin - Zryw Góralice więcej
16:00  Wicher Steklno - Klon Krzymów więcej
13:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sokół II Pyrzyce więcej
16:00  Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna B klasa gr. 4
17:30  Unia II Dolice - Bryza Reńsko więcej
14:00  WODR Barzkowice - Grom Płonno więcej
piła nożna B klasa gr. 6
15:00  Orzeł II Łubowo - Sokół Spore więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Vineta Wolin - Sokół Kleczew więcej
17:00  Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska więcej
16:00  Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk więcej
14:00  Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków więcej
18:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
14:00  Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski więcej
13:00  Unia Swarzędz - Flota Świnoujście więcej
14:00  KP Starogard Gdański - Wikęd Luzino więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Warta Poznań - Raków Częstochowa więcej
12:00  Wisła Kraków - Odra Opole więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin U17 więcej
12:00  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Gryf Tczew więcej
12:00  GES Poznań - Warta Poznań więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
18:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
15:00  AKPR AZS AWF Biała Podlaska - SMS ZPRP I Kielce więcej
18:00  Zagłębie Handball Sosnowiec - Grot Łódź więcej
17:00  KPR Padwa Zamość - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
17:00  Kospel Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn więcej
16:00  SKF KPR Sparta Oborniki - USAR Kwidzyn więcej
16:00  PGE KPR Gryfino - Tytani Wejherowo więcej
18:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
19 maj
"Nie będziesz szedł sam" - marszobieg dla Roberta Dymkowskiego więcej
piła nożna Ekstraklasa
12:30  Cracovia - Raków Częstochowa więcej
15:00  Warta Poznań - Legia Warszawa więcej
17:30  Widzew Łódź - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
16:00  Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź więcej
17:30  Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn więcej
20:15  Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
13:30  Iskra Golczewo - Polonia Płoty więcej
11:00  Prawobrzeże Świnoujście - Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Vineta II Wolin - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
16:00  Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Santos Kłębowiec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna A klasa gr. 1
12:30  Bizon Cerkwica - Promień Mosty więcej
15:30  Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice więcej
piła nożna A klasa gr. 2
18:00  Tanowia Tanowo - Rybak Trzebież więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze więcej
16:00  Wicher Reptowo - Błękit Pniewo więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Świt II Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
16:00  GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice więcej
12:00  Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A klasa gr. 4
17:00  Mewa Resko - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Radowia Radowo Małe - Błękitni Ostrowice więcej
12:00  Wrzos Wrzosowo - Chrobry Drzonowo więcej
piła nożna A klasa gr. 5
15:00  Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A klasa gr. 6
13:00  Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Korona Raduń - Stal Lipiany więcej
18:00  Piast Karsko - Gwiazda Żalęcino więcej
17:00  Polonia Giżyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A klasa gr. 7
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
18:00  Saturn Mielno - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Wieża II Postomino - KS Sieciemin więcej
piła nożna A klasa gr. 8
15:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna B klasa gr. 1
11:00  Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna B klasa gr. 2
12:00  GKS II Kołbacz - Okręt Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
14:30  Piast Piaseczno - Czcibor Bielin więcej
13:00  Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B klasa gr. 4
12:00  Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Ogniwo Dzwonowo więcej
15:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
13:00  Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna B klasa gr. 5
16:00  Perła II Dygowo - Grot Gorawino więcej
12:00  Sokół Lulewice - KS Mustang więcej
17:00  Derby Karścino - Gwardia II Koszalin więcej
13:00  Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna B klasa gr. 6
13:00  Drzewiarz Krosino - Jedność Tuczno więcej
14:00  Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Lech II Czaplinek - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Błękitni Stargard - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań więcej
16:30  Widzew Łódź - Cracovia więcej
14:00  Górnik Zabrze - Polonia Warszawa JS więcej
12:00  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
12:00  Odra Opole - Lechia Zielona Góra więcej
12:00  Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
19:00  Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec więcej
20 maj
koszykówka PLK Faza play-off
20:00  King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa
19:00  Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź więcej
22 maj
piła nożna Puchar Polski ZZPN
18:00  Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście więcej
18:00  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
18:00  Iskra Banie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
20:00  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Urbis Gniezno więcej
20:00  MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin więcej
23 maj
koszykówka PLK Faza play-off
20:00  PGE Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin więcej
24 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
19:00  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Wikęd Luzino - Pogoń Nowe Skalmierzyce więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Cracovia - Sandecja Nowy Sącz więcej
25 maj
piła nożna Ekstraklasa
17:30  Jagiellonia Białystok - Warta Poznań więcej
17:30  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
17:30  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
17:30  ŁKS Łódź - Stal Mielec więcej
17:30  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
17:30  Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice więcej
17:30  Radomiak Radom - Widzew Łódź więcej
17:30  Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław więcej
17:30  Ruch Chorzów - Cracovia więcej
piła nożna II liga
14:00  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg więcej
14:00  Polonia Bytom - Lech II Poznań więcej
14:00  Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz więcej
14:00  KKS Kalisz - Skra Częstochowa więcej
14:00  Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca więcej
14:00  Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin więcej
14:00  ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie więcej
14:00  Wisła Puławy - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów więcej
14:00  Iskra Golczewo - Rega Trzebiatów więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Vineta II Wolin więcej
16:00  Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
15:00  Polonia Płoty - Orzeł Grzędzice więcej
  Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
11:00  Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:30  GKS Kołbacz - Rurzyca Nawodna więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Stal Szczecin - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
13:00  Astra Ustronie Morskie - Arkadia Malechowo więcej
11:00  GKS Manowo - Victoria Sianów więcej
17:00  Głaz Tychowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Radew Białogórzyno - Gryf Polanów więcej
13:30  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Pogoń Barlinek - Ina Ińsko więcej
15:00  Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Ina Recz - Lech Czaplinek więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Gavia Choszczno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Biali Sądów - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Unia Dolice więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Chemik Police więcej
16:00  MKP Szczecinek - Iskierka Mirand Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Olimp Gościno więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Ina Goleniów więcej
14:00  Perła URB Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa gr. 1
16:30  LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo więcej
15:00  Dąb Dębice - Hanza Goleniów więcej
14:00  Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica więcej
15:00  Promień Mosty - Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna A klasa gr. 2
16:00  Błękit Pniewo - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź więcej
14:00  Wołczkowo Bezrzecze - Grot Gardno więcej
piła nożna A klasa gr. 3
16:00  Czarni Lubanowo - Pomorzanin Cychry więcej
18:00  Kłos Kamienny Jaz - Chrobry Lisie Pole więcej
17:00  Mieszko Mieszkowice - Ogniwo Babinek więcej
Unia Swochowo - Witniczanka Witnica 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
13:00  Spójnia Świdwin - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A klasa gr. 5
16:00  Błękitni Pomierzyn - Sparta Skalin więcej
  Kluczevia II Stargard - Świt Barnimie więcej
13:00  Orzeł Małkocin - Iskra Pomień więcej
13:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A klasa gr. 6
15:00  Ina Nadarzyn - Piast Karsko więcej
17:30  Klon Krzęcin - Polonia Giżyn więcej
13:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice więcej
13:00  Stal Lipiany - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A klasa gr. 7
  Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno więcej
15:30  Mechanik II Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Wieża II Postomino - LZS Kowalewice więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Victoria II - KS Skibno więcej
piła nożna A klasa gr. 8
15:00  Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
15:00  Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna B klasa gr. 1
  Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Mirand Szczecin - GKS II Kołbacz 0 : 3 więcej
  Okręt Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Czarni II Szczecin - Future Szczecin więcej
  FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
10:00  Energetyk II Gryfino - Hutnik II Szczecin więcej
piła nożna B klasa gr. 3
  Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin więcej
  Czarni Czarnówko - Osadnik II Myślibórz więcej
  Sokół II Pyrzyce - Piast Piaseczno więcej
  Czcibor Bielin - Wicher Steklno więcej
  Klon Krzymów - Zryw Góralice więcej
piła nożna B klasa gr. 4
16:00  Ogniwo Dzwonowo - Pogoń II Barlinek więcej
piła nożna B klasa gr. 5
  Syrena-Grot Rymań - Perła II Dygowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - Unia Swarzędz więcej
17:00  Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy więcej
12:00  Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Elana Toruń - KP Starogard Gdański więcej
12:00  Noteć Czarnków - Stolem Gniewino więcej
12:00  Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard więcej
17:00  Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
12:00  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
15:00  Polonia Warszawa JS - Widzew Łódź więcej
12:00  Odra Opole - Raków Częstochowa więcej
26 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
15:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  Morzycko Moryń - GKS Kołbaskowo-Przecław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
18:00  Iskra Białogard - Vimobilia Będzino więcej
13:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
18:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Zorza Dobrzany - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna A klasa gr. 2
15:00  Chemik II Police - Czarni Szczecin więcej
11:00  GKS II Kołbaskowo-Przecław - Wicher Reptowo więcej
14:00  Rybak Trzebież - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Świt II Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
13:00  Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13:00  Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
piła nożna A klasa gr. 4
14:00  Błękitni Ostrowice - Płomień Myślino więcej
14:00  Chrobry Drzonowo - Redłovia Redło więcej
16:00  Jantar Siemyśl - Mewa Resko więcej
14:00  Płomień Lisowo - Jastrząb Łosośnica więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A klasa gr. 5
17:00  Orkan Dalewo - Dęby Rogowo więcej
15:00  Orkan Suchań - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A klasa gr. 6
17:00  Gwiazda Żalęcino - Korona Raduń więcej
14:00  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Wicher Przelewice - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A klasa gr. 7
11:00  KS Sieciemin - Wicher Mierzym więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Fala Gąski więcej
17:00  Strong Zielenica - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A klasa gr. 8
14:00  KS Dzikowo - Grom Szwecja więcej
11:50  KS Gwda Wielka - Błonie Barwice więcej
15:00  Pogoń Wierzchowo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B klasa gr. 1
16:00  Ina II Goleniów - Pomorzanin 1964 Nowogard więcej
piła nożna B klasa gr. 3
16:00  Sokół Różańsko - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna B klasa gr. 4
15:00  Bryza Reńsko - Grom Płonno więcej
16:00  Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice więcej
14:00  Orzeł Żeńsko - Strzała Płotno więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice więcej
13:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo więcej
piła nożna B klasa gr. 5
11:00  Gwardia II Koszalin - Sokół Lulewice więcej
11:00  KS Mustang - Wicher Rąbino więcej
14:00  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
piła nożna B klasa gr. 6
14:00  Jedność Tuczno - Legion Strączno więcej
16:00  Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Krosino więcej
13:00  Orzeł II Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
13:00  Sokół Spore - Lech II Czaplinek więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
12:00  Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew więcej
13:00  Stomilanki Olsztyn - UJ Kraków więcej
15:30  Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk więcej
15:30  GKS Katowice - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
16:00  Jagiellonia Białystok - Warta Poznań więcej
15:30  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
13:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
10:30  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
15:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
13:00  FASE Szczecin U17 - GES Poznań więcej
13:00  Warta Poznań - Śląsk Wrocław więcej
13:00  GKS Tychy - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Gryf Tczew - Raków Częstochowa więcej
13:00  Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole więcej
13:00  Lechia Zielona Góra - Lech Poznań więcej
13:00  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
13:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
30 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
18:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica więcej
12:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Orzeł Grzędzice - Iskra Golczewo więcej
12:00  Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty więcej
12:00  Rega Trzebiatów - Piast Chociwel więcej
12:00  Vineta II Wolin - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
13:00  Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz więcej
12:00  Energetyk Gryfino - Stal Szczecin więcej
11:00  GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra więcej
  Iskra Banie - Hutnik Szczecin więcej
12:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin więcej
18:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
18:00  Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
18:30  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
11:00  Arkadia Malechowo - GKS Manowo więcej
16:00  Gryf Polanów - Głaz Tychowo więcej
  Radew Białogórzyno - Victoria Sianów więcej
11:00  MKS Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
12:00  Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
12:00  Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany więcej
14:00  Ina Ińsko - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
13:00  Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek więcej
11:00  Olimp Złocieniec - Ina Recz więcej
15:00  Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom. więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A klasa gr. 2
18:00  Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski więcej
17:00  Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście więcej
15:00  Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
9 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies