ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 kwiecień 2024
pokaż:
13 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 89 : 80 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 79 : 80 więcej
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 110 : 108 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 68 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin 5 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 1 : 0 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Rega Trzebiatów 1 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 3 : 5 więcej
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hutnik Szczecin 0 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Ehrle Dobra 3 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Arkadia Malechowo 5 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - GKS Manowo 0 : 8 więcej
Astra Ustronie Morskie - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Recz - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 0 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Santos Kłębowiec 2 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 3 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 0 : 1 więcej
Chemik Police - Odra Chojna 3 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 9 : 1 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 4 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 0 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 1 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Wołczkowo Bezrzecze - Chemik II Police 2 : 3 więcej
Świt II Szczecin - Błękit Pniewo 13 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Sparta Skalin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - Błękitni Stary Jarosław 1 : 1 więcej
Fala Gąski - Wieża II Postomino 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Mechanik Turowo 1 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - GKS II Kołbacz 6 : 0 więcej
Hutnik II Szczecin - Okręt Szczecin 0 : 7 więcej
Future Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Sokół Różańsko 2 : 5 więcej
Wicher Steklno - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Unia II Dolice - Pogoń II Barlinek 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin 1 : 0 więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo 4 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Orzeł II Łubowo 6 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Wikęd Luzino 3 : 0 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - KKF Konin 3 : 4 więcej
Futsal Świecie - TAF Toruń 14 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
Futsal Szczecin - LSSS Lębork 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Cracovia - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
Polonia Warszawa JS - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin U17 - Gryf Tczew 3 : 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Arka Gdynia - GES Poznań 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Odra Opole 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Urbis Gniezno 28 : 31 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - Handball Stal Mielec 29 : 29k więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Siódemka Miedź Legnica 22 : 24 więcej
KPR Padwa Zamość - GKS Żukowo 35 : 27 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec 29 : 26 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - MKS Wieluń 32 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin 27 : 28 więcej
APR Radom - KPR Ruch Chorzów 26 : 30 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 29 : 30 więcej
ITS Jeziorak Iława - USAR Kwidzyn 28 : 27 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - Warmia Olsztyn 26 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - E.Link Gwardia Koszalin 23 : 29 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Grudziądz 24 : 31 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR Koszalin - Iskra AMW Gdynia 35 : 34 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies