ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 październik 2022
pokaż:
22 październik
Turniej Ligi Orlików na stadionie w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 69 : 65 więcej
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 75 : 77 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 78 : 81 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Decka Pelplin - GKS Tychy 60 : 76 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 67 więcej
HydroTruck Radom - AZS UMCS Start II Lublin 100 : 89 więcej
Enea Basket Poznań - WKK Wrocław 80 : 62 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 95 więcej
ŁKS Łódź - AMW Asseco Arka II Gdynia 86 : 67 więcej
AZS UMK Toruń - PTK Pabianice 91 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Płock 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Korona Kielce 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn 0 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Motor Lublin 0 : 2 więcej
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Sarmata Dobra 4 : 6 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Astra Ustronie Morskie 3 : 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski 0 : 7 więcej
Płomień Myślino - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 3 : 1 więcej
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 4 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Odra Chojna - KP Przecław 5 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Jeziorak Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 2 : 4 więcej
MKS Sokół Karlino - Sława Sławno 1 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - GKS Manowo 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Wrzos Wrześnica 4 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Łubowo 7 : 1 więcej
Piast Chociwel - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wlkp. 1 : 5 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 : 1 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Chemik Police 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Resko Karcino 12 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 1 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Dąb Dębice - Jastrząb Łosośnica 4 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Piast Kolin - Sęp Brzesko 0 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 4 : 4 więcej
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 9 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czarni Marianowo - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 2 : 4 więcej
Fala Gąski - Darłovia II Darłowo 3 : 4 więcej
Strong Zielenica - Saturn Mielno 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
Dąb Dębno JS - Flota Świnoujście JS 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - KS AZS UJ Kraków 3 : 2 więcej
Pogoń Tczew - GKS Katowice 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 3 : 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Korona SA Kielce 2 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia SSA Kraków 2 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Chemik Bydgoszcz 9 : 0 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 4 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 5 więcej
Victoria Sianów - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 : 4 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 12 więcej
Drawa Drawsko - Pamet Świdwin 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Polonia II Płoty 3 : 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 2 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 2 : 6 więcej
Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękit Pniewo - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Sokół Różańsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Team Lębork 5 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - TAF Toruń 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 31 : 27 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 18 : 36 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS PR Urbis Gniezno 30 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SKF KPR Sparta Oborniki - PGE KPR Gryfino 32 : 31 więcej
ITS Jeziorak Iława - SMS ZPRP I Kwidzyn 29 : 26 więcej
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 35 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SMS ZPRP II Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 16 : 30 więcej
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 31 : 31k więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
7 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
1 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
1 » Wiekowianka Wiekowo-Oli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Morfinek
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151534
• zdjęć: 861420
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies