ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 październik 2022
pokaż:
01 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin 63 : 49 więcej
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 73 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 89 : 94 więcej
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 74 : 86 więcej
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 81 : 92 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 92 : 68 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polonia Bytom 94 : 74 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 73 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - KS Księżak Łowicz 102 : 98 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - Ogniwo Szczecin 95 : 77 więcej
GAK Gdynia - TKM Włocławek 97 : 78 więcej
ŁKS Łódź - SMS PZKosz Władysławowo 96 : 62 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
Górnik Polkowice - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Łożnica - Mewa Resko 4 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 4 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Goleniów 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - KP Przecław 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 0 : 4 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 6 : 1 więcej
GKS Manowo - Sława Sławno 4 : 0 więcej
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 11 : 0 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 8 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 0 : 4 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 2 : 3 więcej
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 2 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 4 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 1 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 3 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Wicher Reptowo 2 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Chemik II Police 2 : 1 więcej
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 5 więcej
Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze 5 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Korona Raduń 4 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 1 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 4 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Akademia MKP Szczecinek - Żaki Szczecin 1 : 4 więcej
Gwardia Koszalin JS - Dąb Dębno JS 1 : 3 więcej
SALOS Szczecin JS - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
Korona SA Kielce - KKS Lech Poznań 2 : 4 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia SSA - Rekord Bielsko-Biała 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Zagłebie Sosnowiec - Odra Opole 8 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów U17 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Jaguar Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Warta Poznań - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin JM 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Prawobrzeże Szczecin - MKP Szczecinek 0 : 6 więcej
Arkonia II Szczecin - Football Arena Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Amator Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Szczecinek 3 : 5 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec 6 : 3 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Zryw Kretomino 1 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Oldboje Błękitni Gonne Małe 13 : 2 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 7 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 0 : 12 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Sowianka Sowno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Pionier Szczecin 7 : 2 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Czarni II Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
LUKS Krzywin - Osadnik II Myślibórz 1 : 0 więcej
Błękit Pniewo - Czcibor Bielin 9 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 1 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Wicher Rąbino 4 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - KS Gwda Wielka 7 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 10 : 0 więcej
TAF Toruń - Futsal Świecie 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 29 : 24 więcej
Azoty Puławy - MKS Zagłębie Lubin 39 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 30 więcej
USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 30 : 26 więcej
Sokół Kościerzyna - PGE KPR Gryfino 39 : 33 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 20 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 20 : 31 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak II Olsztyn 37 : 23 więcej
Czarni Olecko - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 41 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - AZS Poznań 28 : 33 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
SPR GKS Żukowo - UKS Morski Sianów 19 : 26 więcej
KS Tytani Wejherowo - Iskra AMW Gdynia 15 : 26 więcej
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 25 : 32 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
7 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
6 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
1 » Arkonia Szczecin-Flota  »
1 » Ina Ińsko-Drawa Drawsko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
niemammoni... szafa100
zawodnik88
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151534
• zdjęć: 861420
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies