ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 październik 2022
pokaż:
09 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 82 : 95 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 95 : 84 więcej
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 96 : 75 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 : 79 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 58 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - ŁKS Łódź 63 : 86 więcej
ŁKS Youth Łódź - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 59 : 95 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 0 : 4 więcej
Radunia Stężyca - Motor Lublin 1 : 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 1 : 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 18 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 5 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 4 : 0 więcej
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Pionier Żarnowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Gwiazda Żalęcino 2 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 0 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Grot Gardno 4 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 3 : 3 więcej
Chemik II Police - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - Kłos Kamienny Jaz 2 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 : 4 więcej
Piast Karsko - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Czarni Marianowo 6 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 5 : 2 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 1 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Skibno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 : 1 więcej
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - SALOS Szczecin JS 1 : 6 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Flota Świnoujście JS 5 : 1 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin JS 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg JS 10 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków SA 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0 : 2 więcej
Warta Poznań SA - Zagłebie Sosnowiec 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - Jaguar Gdańsk 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - LFA II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
KKP II Bydgoszcz - Błękitni Stargard 15 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 2 : 5 więcej
Górnicza Konin - Warta Poznań 0 : 3 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - WIKĘD Luzino 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - MKP Szczecinek 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni II Szczecin 2 : 0 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Iskierka II Szczecin 0 : 7 więcej
FASE Szczecin - KP II Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Koral Mostkowo - Błękit Pniewo 1 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Sokół Różańsko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 1 : 4 więcej
Unia II Dolice - Ina Stradzewo 0 : 4 więcej
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 11 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 2 : 4 więcej
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Syrena-Grot Rymań 15 : 1 więcej
Darpol Barzowice - KS Mustang 3 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 5 więcej
Derby Karścino - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - KS Gwda Wielka 1 : 2 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 1 : 12 więcej
piła nożna I Liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 2 : 4 więcej
Team Lębork - We-Met Futsal Club Kamienica 0 : 6 więcej
Futsal Świecie - Futsal Powiat Pilski 2 : 2 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 2 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sokół Kościerzyna 30 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 16 : 37 więcej
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 25 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - MTS Kwidzyn 35 : 24 więcej
AZS Poznań - SMS ZPRP II Płock 39 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
39 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
11 » Orzeł Bierzwnik-Pogoń B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Aslantis charles9
gogo gosc1122
hudini kakalosz
Luki95 matii97
Mlodykarny nik
POGON87 seriea1
sokolo12
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173434
• zdjęć: 896438
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies