ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 październik 2022
pokaż:
02 październik
Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
Trening z Portowcami więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 79 : 98 więcej
Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 66 : 90 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 69 : 64 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 70 : 79 więcej
Turów Zgorzelec - GKS Tychy 61 : 68 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin 118 : 55 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Sklep Polski MKK Gniezno - ŁKS Youth Łódź 101 : 65 więcej
Trefl II Sopot - MKK Zgierz 67 : 55 więcej
PTK Pabianice - Pyra Poznań 74 : 89 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - KSK Noteć Inowrocław 90 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Stal Mielec 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4 : 1 więcej
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - GKS 1962 Jastrzębie 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Drawa Drawsko Pom. 3 : 6 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Resko Karcino 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 0 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 5 : 0 więcej
Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Kluczevia II Stargard 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Dęby Rogowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 6 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Sztorm Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 : 4 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
Stal Lipiany - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 11 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Myśla Dargomyśl 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Błękitni Pomierzyn - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Orkan Suchań - Ina Nadarzyn 1 : 3 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Pomorzanin Zamęcin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 4 : 2 więcej
Saturn Mielno - Gryf Dobrowo 0 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie 20 : 1 więcej
KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
Fala Gąski - Passat Bukowo Morskie 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
Sad Chwiram - KS Dzikowo 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Arkonia Szczecin 7 : 6 więcej
Flota Świnoujście JS - Bałtyk Koszalin 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Miedź Legnica - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań SA 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Orlen Gdańsk UKS 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - LFA II Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko 6 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 5 : 1 więcej
WIKĘD Luzino - LFA Szczecin 0 : 2 więcej
KA4 resPect Krobia - KKP II Bydgoszcz 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin JM 4 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JM - Świt Szczecin 5 : 3 więcej
FASE Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Bałtyk II Koszalin 4 : 2 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Świat Drzewa KP II Przecław 7 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Koral Mostkowo - Klon Krzymów 3 : 0 więcej
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 1 : 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Grom Płonno 4 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Orzeł Mrzeżyno 2 : 3 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Grot Gorawino 5 : 2 więcej
KS Mustang - Chrobry Drzonowo 2 : 3 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wieża II Postomino 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Bytyń Nakielno 0 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 5 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Orzeł II Łubowo 0 : 17 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futbalo Białystok 3 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Bonito Helios Białystok 8 : 2 więcej
LZS Bojano - Team Lębork 6 : 11 więcej
Futsal Powiat Pilski - Futsal Szczecin 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Industria Kielce - Gwardia Opole 42 : 21 więcej
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 37 : 21 więcej
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Torus Wybrzeże Gdańsk 30k : 30 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 : 28 więcej
Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 32 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn 32 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 25 : 28 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 29 : 32 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
7 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
6 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
1 » Wiekowianka Wiekowo-Oli »
1 » Orzeł Małkocin-Sokół Py »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
royal447 zawodnik88
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151534
• zdjęć: 861420
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies