ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 październik 2022
pokaż:
08 październik
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - WKK Wrocław 80 : 70 więcej
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 98 : 83 więcej
Decka Pelplin - Polonia Warszawa 79 : 59 więcej
Enea Basket Poznań - Polonia Bytom 83 : 71 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka II Gdynia 79 : 73 więcej
TKM Włocławek - Sklep Polski MKK Gniezno 83 : 102 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - PTK Pabianice 74 : 56 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 81 : 66 więcej
KS Księżak Łowicz - MKK Zgierz 82 : 67 więcej
Pyra Poznań - GAK Gdynia 93 : 61 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - KKS Kalisz 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Ina Goleniów - Jantar Dziwnów 7 : 1 więcej
Mewa Resko - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Płomień Myślino - Sarmata Dobra 2 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 2 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 4 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 6 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Sława Sławno - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - GKS Manowo 0 : 3 więcej
Sokół Karlino - Vimobilia Będzino 5 : 3 więcej
Iskra Białogard - Wrzos Wrześnica 4 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Unia Dolice - Korona Człopa 1 : 0 więcej
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 1 : 1 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 0 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 0 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Wieża Postomino - Dąb Dębno 1 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Chemik Police 0 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 1 : 2 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 7 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Vineta II Wolin 1 : 5 więcej
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 5 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Spójnia Świdwin - Jastrząb Łosośnica 2 : 0 więcej
Redłovia Redło - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 4 więcej
Dąb Dębice - Sparta Węgorzyno 1 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Dęby Rogowo - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Piast Kolin - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Zryw Kołbaskowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 2 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sokół Granowo - Ina Recz 0 : 15 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 6 : 1 więcej
Korona Raduń - Orkan Suchań 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 7 : 0 więcej
Strong Zielenica - Fala Gąski 2 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 2 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Arkadia Malechowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 1 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 0 : 5 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 3 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Korona SA Kielce 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz 9 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Orlen Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 12 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin JM 7 : 1 więcej
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin JM 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Błękitni II Stargard 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk II Koszalin 5 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 3 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
Oldboje Szczecinek - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 5 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Iskra Białogard 0 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 3 : 6 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Drawa Drawsko 1 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Prawobrzeże II Świnoujście 8 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
Polonia II Płoty - Bałtyk Gostyń 9 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Okręt Mirand Szczecin 0 : 7 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 4 więcej
Rybak Trzebież - Świt II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 0 więcej
Polonia Gryfino - LUKS Krzywin 5 : 0 więcej
Klon Krzymów - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Wicher Rąbino 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 5 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 4 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - KS Gniezno 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 21 : 32 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Industria Kielce 20 : 31 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 15 : 32 więcej
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 25 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - MKS Grudziądz 39 : 34 więcej
Tytani Wejherowo - ITS Jeziorak Iława 30 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - MMTS II Kwidzyn 32 : 27 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 33 : 31 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Czarni Olecko 41 : 21 więcej
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 29 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 23 : 31 więcej
Arka Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 33 : 21 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Kusy Szczecin 32 : 27 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
7 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
6 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
1 » Wiekowianka Wiekowo-Oli »
1 » Orzeł Małkocin-Sokół Py »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 12
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151534
• zdjęć: 861420
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies