ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2022
pokaż:
01 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin 63 : 49 więcej
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87 : 73 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom 89 : 94 więcej
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 74 : 86 więcej
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg 81 : 92 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 92 : 68 więcej
MKKS Żak Koszalin - Polonia Bytom 94 : 74 więcej
WKK Wrocław - Dziki Warszawa 73 : 75 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - KS Księżak Łowicz 102 : 98 więcej
AMW Asseco Arka II Gdynia - Ogniwo Szczecin 95 : 77 więcej
GAK Gdynia - TKM Włocławek 97 : 78 więcej
ŁKS Łódź - SMS PZKosz Władysławowo 96 : 62 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań 2 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Radunia Stężyca 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 4 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Goleniów 2 : 3 więcej
Orzeł Łożnica - Mewa Resko 4 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 0 więcej
Ehrle Dobra - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 0 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - KP Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 3 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 8 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 11 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin 6 : 1 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
GKS Manowo - Sława Sławno 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Piast Chociwel 0 : 4 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 2 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Korona Człopa - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 4 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Fala Międzyzdroje 1 : 1 więcej
Wicher Brojce - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sparta Węgorzyno - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 3 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Wicher Reptowo 2 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Chemik II Police 2 : 1 więcej
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 5 więcej
Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze 5 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Korona Raduń 4 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 1 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 4 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Akademia MKP Szczecinek - Żaki Szczecin 1 : 4 więcej
SALOS Szczecin JS - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin JS - Dąb Dębno JS 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 2 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
Korona SA Kielce - KKS Lech Poznań 2 : 4 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Odra Opole 8 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów U17 7 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Rekord Bielsko-Biała 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Jaguar Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Warta Poznań - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin JM 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - Football Arena Szczecin 4 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - MKP Szczecinek 0 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Amator Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Szczecinek 3 : 5 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec 6 : 3 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Zryw Kretomino 1 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Oldboje Błękitni Gonne Małe 13 : 2 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 7 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Oldboys Połczyn Zdrój 0 : 12 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Sowianka Sowno 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Kasta II Szczecin-Majowe - Czarni II Szczecin 1 : 4 więcej
Rybak Trzebież - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Pionier Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
LUKS Krzywin - Osadnik II Myślibórz 1 : 0 więcej
Błękit Pniewo - Czcibor Bielin 9 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 2 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Wicher Rąbino 4 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - KS Gwda Wielka 7 : 4 więcej
piła nożna I Liga futsalu
AZS UG Gdańsk - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 10 : 0 więcej
TAF Toruń - Futsal Świecie 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - MKS Zagłębie Lubin 39 : 27 więcej
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 29 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 30 : 26 więcej
Sokół Kościerzyna - PGE KPR Gryfino 39 : 33 więcej
MKS Grudziądz - SKF KPR Sparta Oborniki 31 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 20 : 27 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak II Olsztyn 37 : 23 więcej
MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 20 : 31 więcej
Czarni Olecko - KU AZS UKW Bydgoszcz 28 : 41 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Jutrzenka Płock - AZS Poznań 28 : 33 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
SPR GKS Żukowo - UKS Morski Sianów 19 : 26 więcej
KS Tytani Wejherowo - Iskra AMW Gdynia 15 : 26 więcej
MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin 25 : 32 więcej
02 październik
Trening z Portowcami więcej
Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia 79 : 98 więcej
Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 66 : 90 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 69 : 64 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 70 : 79 więcej
Turów Zgorzelec - GKS Tychy 61 : 68 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin 118 : 55 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Sklep Polski MKK Gniezno - ŁKS Youth Łódź 101 : 65 więcej
Trefl II Sopot - MKK Zgierz 67 : 55 więcej
PTK Pabianice - Pyra Poznań 74 : 89 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - KSK Noteć Inowrocław 90 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
Miedź Legnica - Stal Mielec 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4 : 1 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - GKS 1962 Jastrzębie 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 5 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 4 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Drawa Drawsko Pom. 3 : 6 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Resko Karcino 7 : 0 więcej
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Spójnia Świdwin 5 : 0 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 2 : 4 więcej
Ikar Krosino - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Dąb Dębice 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Przelewice - Kluczevia II Stargard 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Dęby Rogowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Vielgovia Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 6 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Sztorm Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Stal Lipiany - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Myśla Dargomyśl 3 : 4 więcej
Zieloni Zielin - Piast Karsko 1 : 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 11 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czarni Marianowo - Pomorzanin Zamęcin 2 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 : 3 więcej
Orkan Suchań - Ina Nadarzyn 1 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Calisia II/Grom Giżyno 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 4 : 2 więcej
Fala Gąski - Passat Bukowo Morskie 0 : 1 więcej
Saturn Mielno - Gryf Dobrowo 0 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Hajka Zegrze Pomorskie 20 : 1 więcej
KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 3 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 1 : 1 więcej
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
Sad Chwiram - KS Dzikowo 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - Arkonia Szczecin 7 : 6 więcej
Flota Świnoujście JS - Bałtyk Koszalin 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Miedź Legnica - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań SA 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - Orlen Gdańsk UKS 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Budowlani Lubsko - LFA II Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko 6 : 0 więcej
WIKĘD Luzino - LFA Szczecin 0 : 2 więcej
KA4 resPect Krobia - KKP II Bydgoszcz 1 : 5 więcej
Błękitni Stargard - Górnicza Konin 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin JM 4 : 1 więcej
FASE Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
Arkonia Szczecin JM - Świt Szczecin 5 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
Pogoń Barlinek - Bałtyk II Koszalin 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 5 : 0 więcej
Iskierka II Szczecin - Świat Drzewa KP II Przecław 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 1 : 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 2 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Klon Krzymów 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Grom Płonno 4 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II Dolice 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Orzeł Mrzeżyno 2 : 3 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Grot Gorawino 5 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Wieża II Postomino 6 : 2 więcej
KS Mustang - Chrobry Drzonowo 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 5 : 3 więcej
Sokół Spore - Bytyń Nakielno 0 : 4 więcej
Drzewiarz Krosino - Orzeł II Łubowo 0 : 17 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - Futbalo Białystok 3 : 2 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Bonito Helios Białystok 8 : 2 więcej
LZS Bojano - Team Lębork 6 : 11 więcej
Futsal Powiat Pilski - Futsal Szczecin 5 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Torus Wybrzeże Gdańsk 30k : 30 więcej
Łomża Industria Kielce - Gwardia Opole 42 : 21 więcej
Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 32 : 25 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 30 : 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 37 : 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn 32 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - SMS ZPRP II Kwidzyn 25 : 28 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin 29 : 32 więcej
03 październik
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0 : 2 więcej
04 październik
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 35 więcej
05 październik
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg JS - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Legia Warszawa S.A. 4 : 2 więcej
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Górnicza Konin - KKP II Bydgoszcz 0 : 10 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - TKKF Strażak Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
LFA Szczecin - Błękitni Stargard 6 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 23 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 23 : 25 więcej
Galiczanka Lwów - MKS PR Urbis Gniezno 33 : 25 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin 20 : 24 więcej
06 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 85 : 93 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - King Wilki Morskie Szczecin 76 : 91 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
07 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 73 : 75 więcej
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 69 : 71 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS UMCS Start II Lublin 113 : 51 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Arkonia II Szczecin 5 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Unia Tarnów 20k : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP I Kwidzyn - USAR Kwidzyn 33 : 38 więcej
08 październik
koszykówka I liga mężczyzn
HydroTruck Radom - WKK Wrocław 80 : 70 więcej
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin 98 : 83 więcej
Decka Pelplin - Polonia Warszawa 79 : 59 więcej
Enea Basket Poznań - Polonia Bytom 83 : 71 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka II Gdynia 79 : 73 więcej
TKM Włocławek - Sklep Polski MKK Gniezno 83 : 102 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - PTK Pabianice 74 : 56 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 81 : 66 więcej
KS Księżak Łowicz - MKK Zgierz 82 : 67 więcej
Pyra Poznań - GAK Gdynia 93 : 61 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Legia Warszawa - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - KKS Kalisz 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce 0 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Mewa Resko - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Ina Goleniów - Jantar Dziwnów 7 : 1 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
Płomień Myślino - Sarmata Dobra 2 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 5 więcej
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 6 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Rurzyca Nawodna 4 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Banie 2 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - SKS Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - GKS Manowo 0 : 3 więcej
Sokół Karlino - Vimobilia Będzino 5 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wrzos Wrześnica 4 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 5 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Korona Człopa 1 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Pogoń Barlinek 0 : 4 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 1 więcej
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Cartusia Kartuzy 0 : 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Wieża Postomino - Dąb Dębno 1 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Chemik Police 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów 1 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 7 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 5 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Vineta II Wolin 1 : 5 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 1 : 5 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Sparta Węgorzyno 1 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Jastrząb Łosośnica 2 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Ikar Krosino 1 : 1 więcej
Redłovia Redło - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 4 więcej
Płomień Lisowo - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Piast Kolin - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Zryw Kołbaskowo 2 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 2 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 6 : 1 więcej
Korona Raduń - Orkan Suchań 3 : 4 więcej
Sokół Granowo - Ina Recz 0 : 15 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 7 : 0 więcej
Strong Zielenica - Fala Gąski 2 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 2 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Arkadia Malechowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 1 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wspólni Różewo 0 : 5 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 3 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
Cracovia SSA Kraków - Korona SA Kielce 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin U17 - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
FASE Szczecin - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Odra Opole - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz 9 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
Orlen Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet
LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 12 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin JM 7 : 1 więcej
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin JM 5 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Błękitni II Stargard 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk II Koszalin 5 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 3 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
Oldboje Szczecinek - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 5 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Iskra Białogard 0 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 4 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Gryf Kamień Pomorski 3 : 6 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Drawa Drawsko 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
Promień Mosty - Prawobrzeże II Świnoujście 8 : 2 więcej
Polonia II Płoty - Bałtyk Gostyń 9 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Świt II Szczecin 3 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Okręt Mirand Szczecin 0 : 7 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - LUKS Krzywin 5 : 0 więcej
Klon Krzymów - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
Czcibor Bielin - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Wicher Rąbino 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 5 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 4 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - KS Gniezno 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 15 : 32 więcej
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 21 : 32 więcej
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 25 : 23 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Łomża Industria Kielce 20 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
PGE KPR Gryfino - MKS Grudziądz 39 : 34 więcej
Tytani Wejherowo - ITS Jeziorak Iława 30 : 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KU AZS UKW Bydgoszcz - MMTS II Kwidzyn 32 : 27 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - Czarni Olecko 41 : 21 więcej
Pogoń Handball Szczecin - UKS Jedynka Kodo Morąg 29 : 33 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - Wybrzeże II Gdańsk 33 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Arka Gdynia - SPR Pogoń Szczecin 33 : 21 więcej
Jutrzenka Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 23 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Kusy Szczecin 32 : 27 więcej
09 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 82 : 95 więcej
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 96 : 75 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 95 : 84 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 82 : 79 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 58 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Ogniwo Szczecin - ŁKS Łódź 63 : 86 więcej
ŁKS Youth Łódź - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 59 : 95 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 0 : 4 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Motor Lublin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 1 : 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 18 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
KP Przecław - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
KS Sieciemin - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 5 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Resko Karcino - Pionier Żarnowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 0 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Pęzino 3 : 2 więcej
Wicher Reptowo - Gwiazda Żalęcino 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Grot Gardno 4 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Czarni Szczecin 3 : 3 więcej
Chemik II Police - Unia Swochowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 : 4 więcej
Piast Karsko - Mieszko Mieszkowice 1 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Kłos Kamienny Jaz 2 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn 4 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Czarni Marianowo 6 : 1 więcej
Ina Nadarzyn - Skrzydlaci Będargowo 5 : 2 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Klon Krzęcin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 1 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - KS Skibno 2 : 2 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 : 1 więcej
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin JS 2 : 1 więcej
Dąb Dębno JS - SALOS Szczecin JS 1 : 6 więcej
Żaki Szczecin - Flota Świnoujście JS 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg JS 10 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. 1 : 5 więcej
KKS Lech Poznań - Wisła Kraków SA 2 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - Zagłebie Sosnowiec 5 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0 : 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - Jaguar Gdańsk 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Energetyk Junior Gryfino - LFA II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - KA4 resPect Krobia 2 : 5 więcej
KKP II Bydgoszcz - Błękitni Stargard 15 : 0 więcej
Górnicza Konin - Warta Poznań 0 : 3 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - WIKĘD Luzino 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Football Arena Szczecin - MKP Szczecinek 0 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni II Szczecin 2 : 0 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Iskierka II Szczecin 0 : 7 więcej
FASE Szczecin - KP II Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Koral Mostkowo - Błękit Pniewo 1 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Sokół Różańsko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 2 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 1 : 4 więcej
Unia II Dolice - Ina Stradzewo 0 : 4 więcej
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 11 : 1 więcej
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Syrena-Grot Rymań 15 : 1 więcej
Derby Karścino - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 5 : 2 więcej
Darpol Barzowice - KS Mustang 3 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Jantar Motortech Siemyśl 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - KS Gwda Wielka 1 : 2 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 6 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 1 : 12 więcej
piła nożna I Liga futsalu
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - TAF Toruń 2 : 4 więcej
Team Lębork - We-Met Futsal Club Kamienica 0 : 6 więcej
Futsal Świecie - Futsal Powiat Pilski 2 : 2 więcej
Futsal Szczecin - LZS Bojano 2 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Ostrovia Ostrów Wlkp. 24 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sokół Kościerzyna 30 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Szczypiorniak II Olsztyn - MKS Handball Czersk 16 : 37 więcej
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 25 : 27 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MKS Brodnica - MTS Kwidzyn 35 : 24 więcej
AZS Poznań - SMS ZPRP II Płock 39 : 24 więcej
10 październik
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Widzew Łódź 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 1 : 0 więcej
11 październik
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów 27 : 22 więcej
EKS Start Elbląg - Galiczanka Lwów 27 : 34 więcej
12 październik
Liga Bałtycka Powiat Ziemski Koszalin trampkarz U-14 i Młodzik u-12 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 62 : 75 więcej
Dziki Warszawa - AZS AGH Kraków 77 : 64 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 17 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - Lech Czaplinek 11 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Gryf Kamień Pomorski 5 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sparta Gryfice 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Orzeł Mrzeżyno 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 35 : 20 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 33 : 23 więcej
13 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Zastal Zielona Góra 72 : 89 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 0 : 7 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - Sambor Tczew 23 : 35 więcej
14 październik
KSW 75 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 59 : 64 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Stal Mielec 0 : 2 więcej
Wisła Płock - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Radunia Stężyca 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - AP Orlen Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia SSA 0 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
15 październik
FEN 42 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 78 : 103 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 85 : 76 więcej
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 90 : 71 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Czarni Słupsk 69 : 83 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Dziki Warszawa 63 : 95 więcej
Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 83 : 71 więcej
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań 94 : 103 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg 84 : 81 więcej
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom 71 : 80 więcej
GKS Tychy - Polpharma Starogard Gd. 101 : 55 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - Ogniwo Szczecin 62 : 60 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - TKM Włocławek 121 : 64 więcej
MKK Zgierz - KSK Noteć Inowrocław 76 : 94 więcej
ŁKS Łódź - AZS UMK Toruń 95 : 67 więcej
KS Księżak Łowicz - AMW Asseco Arka II Gdynia 79 : 56 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - GAK Gdynia 88 : 43 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 więcej
Motor Lublin - Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 4 : 4 więcej
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa 0 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin 3 : 0 więcej
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 7 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Płomień Myślino 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
Orzeł Łożnica - Ina Goleniów 3 : 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Mewa Resko 5 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
15-10 15:30  Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 5 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 2 : 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
SKS Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Zefir Wyszewo 2 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 2 więcej
Gryf Polanów - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 3 : 2 więcej
GKS Manowo - MKS Sokół Karlino 7 : 0 więcej
Sława Sławno - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Piast Chociwel 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Ina Ińsko 0 : 1 więcej
Korona Człopa - Zorza Dobrzany 2 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Unia Dolice 1 : 4 więcej
Światowid 63 Łobez - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Olimp Złocieniec 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń N. Skalmierzyce 2 : 3 więcej
Vineta Wolin - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Chemik Police - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 6 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 6 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Leśnik Kliniska 3 : 2 więcej
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Spójnia Świdwin 0 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 1 : 5 więcej
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sokół Pyrzyce - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Małkocin 2 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Piast Kolin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 0 więcej
Unia Swochowo - GKS Kołbacz 0 : 3 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Chemik II Police 3 : 3 więcej
Wicher Steklno - Vielgovia Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 : 3 więcej
GKS Golenice - Zieloni Zielin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Iskra Pomień 7 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Czarni Marianowo 7 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Pomorzanin Zamęcin 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Gryf Dobrowo 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec 4 : 0 więcej
Mechanik Turowo - KS Dzikowo 4 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 3 : 1 więcej
Grom Szwecja - Błonie Barwice 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin JS - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Dąb Dębno JS 6 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Sportowa Czwórka Radom 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 5 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Pogoń Tczew 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Górnik Zabrze S.A. 1 : 3 więcej
Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłebie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 1 : 7 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 4 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Chrobry Głogów U17 6 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin U17 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
Warta Poznań - Orlen Gdańsk UKS 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet Zach - Lubuska
Pogoń II Szczecin - Budowlani Lubsko 4 : 1 więcej
LFA II Szczecin - LADIES SOCCER TEAM Gorzów WLKP 1 : 16 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 3 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 3 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Lechia Gdańsk 0 : 8 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - Świt Szczecin 7 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - Pogoń Barlinek 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 1 : 4 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mechanik Bobolice 4 : 0 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 0 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 9 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 1 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Drawa Drawsko 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 1 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Klon Krzymów 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Unia II Dolice 1 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Drzewiarz Krosino 11 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Futbalo Białystok 4 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS PR Urbis Gniezno - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 32 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - Pogoń Handball Szczecin 31 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
SPR Pogoń Szczecin - MKS Brodnica 28 : 22 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Iskra AMW Gdynia - MKS Słupia Słupsk 35 : 19 więcej
16 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 78 : 70 więcej
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 90 : 79 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Turów Zgorzelec - Decka Pelplin 87 : 86 więcej
WKK Wrocław - Polonia Bytom 96 : 62 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 86 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - ŁKS Youth Łódź 99 : 55 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Pyra Poznań 68 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 3 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Miedź Legnica - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 9 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Iskra Golczewo 1 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Rurzyca Nawodna 4 : 0 więcej
KP Przecław - Czcibor Cedynia 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Flota Świnoujście - Wieża Postomino 6 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Biali Sądów 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 2 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo 1 : 2 więcej
Resko Karcino - LZS Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Płomień Lisowo 5 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Redłovia Redło 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Sęp Brzesko - Sparta Skalin 5 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Dęby Rogowo 3 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Mechanik Warnice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sztorm Szczecin 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Energetyk Gryfino 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
Stal Lipiany - Piast Piaseczno 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Karsko 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 1 : 3 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Ina Nadarzyn 3 : 7 więcej
Orkan Suchań - Sokół Granowo 6 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Korona Raduń 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 0 więcej
Saturn Mielno - Passat Bukowo Morskie 0 : 6 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Fala Gąski 5 : 4 więcej
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 7 : 0 więcej
KS Skibno - Wrzos Wrzosowo 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin 0 : 0 więcej
Flota Świnoujście JS - Błękitni Stargard JS 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 3 : 1 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Escola Varsovia - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Polonia Warszawa 0 : 1 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Chemik Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała 0 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Warta Poznań - KKP II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
WIKĘD Luzino - Górnicza Konin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Arkonia Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
Bałtyk Koszalin JM - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Football Arena Szczecin 7 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 6 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Znicz Wysoka Kamieńska 0 : 5 więcej
Bałtyk Gostyń - Promień Mosty 1 : 11 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Sowianka Sowno 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Świt II Szczecin - FASE Szczecin 9 : 1 więcej
Iskierka II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 3 więcej
KP II Przecław - Kasta II Szczecin-Majowe 0 : 2 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Pionier Szczecin 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Koral Mostkowo 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Grom Płonno 6 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 1 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - Wicher Rąbino 0 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Chrobry Drzonowo 0 : 2 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 4 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Jantar Motortech Siemyśl 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
KS Gwda Wielka - Legion Strączno 4 : 3 więcej
Sokół Spore - Orzeł II Łubowo 2 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Powiat Pilski - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 10 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Bonito Helios Białystok 3 : 1 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno 9 : 3 więcej
Team Lębork - Futsal Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Czarni Olecko - Szczypiorniak II Olsztyn 39 : 29 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Bukowsko-Dopiewski KPR - AZS Poznań 28 : 27 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia 20 : 32 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
SPR GKS Żukowo - KS Tytani Wejherowo 30 : 18 więcej
18 październik
piła nożna Puchar Polski PZPN
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 14 : 15 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Galiczanka Lwów 25 : 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MMTS II Kwidzyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 25 : 22 więcej
19 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Trefl Sopot 82 : 92 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 25 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - MMTS Kwidzyn 25 : 26 więcej
Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz 29 : 23 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24k : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - EUROBUD JKS Jarosław 24 : 25 więcej
20 październik
koszykówka I liga mężczyzn
Polpharma Starogard Gd. - MKKS Żak Koszalin 91 : 76 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Ostrovia Ostrów Wlkp. - MKS Zagłębie Lubin 32 : 27 więcej
Górnik Zabrze - Gwardia Opole 30 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 45 : 26 więcej
MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 21 : 29 więcej
21 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 90 : 71 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 88 : 102 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Bytom - AZS AGH Kraków 77 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Miedź Legnica 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
Polonia Warszawa - Górnik Polkowice 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 2 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Bizon Cerkwica 8 : 3 więcej
22 październik
Turniej Ligi Orlików na stadionie w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 78 : 81 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 69 : 65 więcej
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 75 : 77 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 67 więcej
HydroTruck Radom - AZS UMCS Start II Lublin 100 : 89 więcej
Decka Pelplin - GKS Tychy 60 : 76 więcej
Enea Basket Poznań - WKK Wrocław 80 : 62 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Pyra Poznań - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 : 95 więcej
ŁKS Łódź - AMW Asseco Arka II Gdynia 86 : 67 więcej
AZS UMK Toruń - PTK Pabianice 91 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Korona Kielce 1 : 0 więcej
Stal Mielec - Wisła Płock 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn 0 : 1 więcej
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Motor Lublin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski 0 : 7 więcej
Iskra Golczewo - Astra Ustronie Morskie 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 6 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sparta Gryfice 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sarmata Dobra 4 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Odra Chojna - KP Przecław 5 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Jeziorak Szczecin 2 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 3 : 1 więcej
Ehrle Dobra - Morzycko Moryń 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zawisza Grzmiąca - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Sława Sławno 1 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - GKS Manowo 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Wrzos Wrześnica 4 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Drawa Drawsko Pom. 0 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Łubowo 7 : 1 więcej
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Bierzwnik 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - Korona Człopa 2 : 2 więcej
Piast Chociwel - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wlkp. 1 : 5 więcej
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard 2 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 2 więcej
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Chemik Police 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 1 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 : 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 2 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Resko Karcino 12 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Jastrząb Łosośnica 4 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 8 : 0 więcej
Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Piast Kolin - Sęp Brzesko 0 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino 4 : 4 więcej
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Czarni Fiege Lubanowo 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 4 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czarni Marianowo - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Mechanik II Iskra Kłanino 1 : 3 więcej
Fala Gąski - Darłovia II Darłowo 3 : 4 więcej
Strong Zielenica - Saturn Mielno 5 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Dąb Dębno JS - Flota Świnoujście JS 0 : 3 więcej
Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard JS - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Pogoń Tczew - GKS Katowice 0 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - KS AZS UJ Kraków 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 3 : 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Miedź Legnica 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Korona SA Kielce 2 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia SSA Kraków 2 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 2 : 2 więcej
Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. 4 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Warta Poznań SA - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 5 : 0 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
Chrobry Głogów U17 - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Chemik Bydgoszcz 9 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 4 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 4 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 5 więcej
Victoria Sianów - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - TKKF Strażak Koszalin 1 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 : 4 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 12 więcej
Drawa Drawsko - Pamet Świdwin 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże II Świnoujście 2 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 7 : 3 więcej
Promień Mosty - Polonia II Płoty 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 2 : 6 więcej
Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Błękit Pniewo - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Sokół Różańsko 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Orzeł Żeńsko 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - Team Lębork 5 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - TAF Toruń 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 18 : 36 więcej
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 31 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS PR Urbis Gniezno 30 : 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
ITS Jeziorak Iława - SMS ZPRP I Kwidzyn 29 : 26 więcej
Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo 35 : 31 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - PGE KPR Gryfino 32 : 31 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 31 : 31k więcej
SMS ZPRP II Płock - Bukowsko-Dopiewski KPR 16 : 30 więcej
23 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut 72 : 60 więcej
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 90 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 : 72 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 67 : 64 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
TKM Włocławek - Trefl II Sopot 49 : 83 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 70 : 67 więcej
ŁKS Youth Łódź - MKK Zgierz 52 : 80 więcej
KS Księżak Łowicz - KSK Noteć Inowrocław 89 : 81 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czcibor Cedynia - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - KS Sieciemin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 1 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Gavia Choszczno 6 : 2 więcej
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 2 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino 4 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Wicher Reptowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Energetyk Gryfino - Odrzanka Radziszewo 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 0 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Unia Swochowo 4 : 2 więcej
Chemik II Police - Wicher Steklno 5 : 1 więcej
Grot Gardno - Czarni Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Piast Karsko - Stal Lipiany 3 : 0 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Polonia Giżyn 1 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Kłos Kamienny Jaz 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 : 3 więcej
Korona Raduń - Calisia II/Grom Giżyno 4 : 2 więcej
Iskra Pomień - Orkan Suchań 5 : 2 więcej
Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo 2 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 1 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - LZS Kowalewice 0 : 5 więcej
Gryf Dobrowo - KS Skibno 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 3 więcej
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg JS 8 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin JS 2 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - AP Orlen Gdańsk 3 : 0 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zawisza Bydgoszcz - Zagłebie Sosnowiec 1 : 4 więcej
Odra Opole - Śląsk Wrocław 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Jaguar Gdańsk 6 : 0 więcej
Orlen Gdańsk UKS - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - UKS Victoria SP2 Sianów 24 : 0 więcej
Górnicza Konin - LFA Szczecin 0 : 6 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Warta Poznań 2 : 1 więcej
KKP II Bydgoszcz - WIKĘD Luzino 6 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin JM 3 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Pogoń Barlinek - Chemik Police 1 : 2 więcej
Football Arena Szczecin - Bałtyk II Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Okręt Mirand Szczecin 2 : 0 więcej
Świt II Szczecin - Future Szczecin 5 : 1 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - KP II Przecław 5 : 4 więcej
FASE Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Osadnik II Myślibórz 0 : 2 więcej
Czcibor Bielin - LUKS Krzywin 4 : 1 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 2 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Ina Stradzewo 1 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 2 : 2 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wieża II Postomino - GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo 13 : 1 więcej
Chrobry Drzonowo - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Syrena-Grot Rymań 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KS Gniezno - AZS UG Gdańsk 3 : 5 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - LZS Bojano 1 : 4 więcej
Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 23 więcej
Gwardia Opole - Grupa Azoty Unia Tarnów 27 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 35 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Wybrzeże II Gdańsk - BSMS Bartoszyce 32 : 34 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn 36 : 25 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 : 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - Jutrzenka Płock 29 : 29k więcej
24 październik
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Radomiak Radom 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin JM 1 : 1 więcej
25 październik
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Hydrotruck Radom - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin 28 : 27 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 20 : 28 więcej
26 październik
koszykówka I liga mężczyzn
Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec 74 : 73 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Decka Pelplin 72 : 56 więcej
piła nożna II liga
GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Elbląg 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Amator Kołobrzeg - Oldboje Szczecinek 1 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Drawa Drawsko - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiet
Naprzód Sobolów - LFA Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 38 : 28 więcej
27 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin 96 : 67 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS Fahrenheit Gdańsk - Wybrzeże II Gdańsk 32 : 42 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
28 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 103 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 2 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Chrobry Głogów U17 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 4 : 6 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
29 październik
Turnieje Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 więcej
Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej z okazji 75 rocznicy piłki nożnej w Bobolicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 79 : 74 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 99 : 91 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 74 : 82 więcej
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 89 : 81 więcej
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 83 : 80 więcej
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 86 : 82 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 70 : 54 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
PTK Pabianice - AMW Asseco Arka II Gdynia 78 : 66 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Szczecin 83 : 54 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS PZKosz Władysławowo 101 : 93 więcej
MKK Zgierz - TKM Włocławek 103 : 42 więcej
ŁKS Łódź - KS Księżak Łowicz 98 : 95 więcej
KSK Noteć Inowrocław - ŁKS Youth Łódź 106 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 5 więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Motor Lublin - Polonia Warszawa 0 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 5 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Pomorzanin Sławoborze 9 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 4 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Płomień Myślino 6 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Wiekowianka Wiekowo 2 : 3 więcej
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 2 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 3 : 0 więcej
GKS Manowo - KS Sieciemin 4 : 0 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - MKS Sokół Karlino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 0 więcej
Korona Człopa - Piast Chociwel 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Ińsko 1 : 5 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Cartusia Kartuzy 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo 2 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Wieża Postomino 5 : 1 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 5 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Olimp Gościno 3 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 3 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
Wicher Brojce - Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Vineta II Wolin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ikar Krosino - Orkan Dalewo 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Płomień Lisowo 0 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Redłovia Redło 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Gwiazda Żalęcino - Orzeł Pęzino 1 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Wicher Przelewice 4 : 6 więcej
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 4 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Małkocin 6 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Energetyk Gryfino 2 : 7 więcej
Unia Swochowo - Czarni Szczecin 0 : 5 więcej
Chemik II Police - GKS Kołbacz 1 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Sztorm Szczecin 3 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Recz - Iskra Lutówko 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Świt Barnimie 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Fala Gąski 2 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 4 : 0 więcej
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 4 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wrzos Borne Sulinowo 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin JS - Arkonia Szczecin 3 : 5 więcej
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard JS 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Hydrotruck Radom 8 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew 4 : 0 więcej
KS AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona SA Kielce - Legia Warszawa S.A. 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków SA 4 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław 4 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Górnik Zabrze S.A. 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 5 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań SA 1 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Odra Opole 2 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Górnicza Konin 10 : 0 więcej
LFA Szczecin - KKP II Bydgoszcz 1 : 2 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - KA4 resPect Krobia 0 : 8 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
Żaki Szczecin - FASE Szczecin 0 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Arkonia II Szczecin - MKP Szczecinek 2 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Football Arena Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Victoria Sianów 2 : 3 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Oldboje Szczecinek 0 : 6 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Amator Kołobrzeg 6 : 3 więcej
Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO oldbojów
Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawsko 8 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 4 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Gryf Kamień Pomorski 5 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 10 : 0 więcej
Polonia II Płoty - Sowianka Sowno 1 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Mirand Szczecin - Świt II Szczecin 2 : 5 więcej
Rybak Trzebież - Czarni II Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Błękit Pniewo 1 : 5 więcej
LUKS Krzywin - Koral Mostkowo 3 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Industria Kielce - MKS Zagłębie Lubin 39 : 20 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 32 : 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KS Szczypiorniak Olsztyn - SKF KPR Sparta Oborniki 28 : 35 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 29 : 28 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - ITS Jeziorak Iława 35 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
Sambor Latocha Agropom Tczew - MMTS II Kwidzyn 35 : 29 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 23 : 44 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Czarni Olecko 42 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet - grupa A
MTS Kwidzyn - AZS Poznań 25 : 39 więcej
Jutrzenka Płock - SPR Pogoń Szczecin 26 : 36 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Sambor Tczew 32 : 39 więcej
Arka Gdynia - MKS Brodnica 33 : 23 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
30 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza 60 : 68 więcej
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 70 : 81 więcej
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 91 : 79 więcej
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 70 : 63 więcej
koszykówka I liga mężczyzn
AZS UMCS Start II Lublin - Polonia Bytom 55 : 115 więcej
Turów Zgorzelec - TBS Śląsk II Wrocław 74 : 90 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - HydroTruck Radom 65 : 78 więcej
koszykówka II liga mężczyzn - grupa A
Trefl II Sopot - Pyra Poznań 49 : 84 więcej
GAK Gdynia - AZS UMK Toruń 70 : 77 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 więcej
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin 5 : 2 więcej
Lech II Poznań - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Ehrle Dobra 4 : 0 więcej
KP Przecław - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Odra Chojna 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 3 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - Unia Dolice 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Korona Stuchowo 1 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Leśnik Kliniska 1 : 1 więcej
Resko Karcino - Zalew Stepnica 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Rolpol Chlebowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin 0 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 6 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Piast Karsko 2 : 4 więcej
Stal Lipiany - Witniczanka Witnica 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 3 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Piast Piaseczno 2 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 1 : 0 więcej
Orkan Suchań - Pomorzanin Zamęcin 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 2 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Pomień 2 : 8 więcej
Calisia II/Grom Giżyno - Sokół Granowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 1 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Gryf Dobrowo 1 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Darłovia II Darłowo 4 : 1 więcej
KS Skibno - Hajka Zegrze Pomorskie 11 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 : 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno JS 11 : 2 więcej
Flota Świnoujście JS - Świt Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AP Orlen Gdańsk - Sportis KKP Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Escola Varsovia - Arka Gdynia SSA 1 : 1 więcej
Miedź Legnica - KKS Lech Poznań 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin U17 0 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Zagłebie Sosnowiec 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Orlen Gdańsk UKS 1 : 4 więcej
Jaguar Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet
WIKĘD Luzino - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 1
SALOS Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 8 więcej
Arkonia Szczecin JM - Gwardia Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - gr 2
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 6 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Bałtyk II Koszalin 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 0 więcej
KP II Przecław - Victoria 95 Przecław 2 : 2 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Mierzynianka II Mierzyn 1 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - Czcibor Bielin 9 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Klon Krzymów 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ina Stradzewo - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Unia II Dolice 2 : 0 więcej
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 2 : 4 więcej
Grom Płonno - Jedność Przewłoki 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - KS Mustang 1 : 1 więcej
Derby Karścino - Orzeł Mrzeżyno 3 : 5 więcej
Darpol Barzowice - Wicher Rąbino 4 : 2 więcej
GKS SOKÓŁ/ Torpeda Grzybowo - Chrobry Drzonowo 2 : 3 więcej
Grot Gorawino - Wieża II Postomino 7 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Team Lębork - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 7 : 2 więcej
Futsal Powiat Pilski - Bonito Helios Białystok 0 : 3 więcej
Futsal Szczecin - Futsal Świecie 6 : 6 więcej
LZS Bojano - Futbalo Białystok 8 : 6 więcej
TAF Toruń - KS Gniezno 7 : 5 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Chrobry Głogów - Ostrovia Ostrów Wlkp. 35 : 29 więcej
Górnik Zabrze - Azoty Puławy 32 : 38 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 23 : 22 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 22 : 21 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 28 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
BSMS Bartoszyce - UKS Jedynka Kodo Morąg 26 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
31 październik
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Warta Poznań 2 : 3 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 0 : 3 więcej
Volley Wrocław - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia







Niecałe trzy dni dzielą nas od meczu otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze. Mundialu nietypowego, bo zamiast ciepłych wakacyjnych dni mamy za oknem jesienną aurę. Jednak aby troche podgrzać atmosferę przygotowaliśmy MundialTypera i zapraszamy wszystkich użytkowników portalu do zabawy w typowanie spotkań.



Zasady są proste i chyba już większości znane - typujemy wyniki, ilość kartek i rzutów rożnych w każdym spotkaniu na Mundialu. Wszystko jest odpowiednio punktowane, a ten kto zdobędzie największą ilość punktów zostaje naszym królem MundialTypera.

MundialTyper - Katar 2022

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » MundialTyper na Ligowcu
1 » Karnet. Twoje miejsce w »
mecze:
7 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
7 » Sęp Brzesko-Kluczevia I »
6 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
3 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
1 » Ina Ińsko-Drawa Drawsko »
1 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kupi95 Rezerwowy1...
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3034
• imprez: 141801
• newsów: 76848
• użytkowników: 80301
• komentarzy: 1151534
• zdjęć: 861420
• relacji: 40081
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies