ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 wrzesień 2021
pokaż:
25 wrzesień
ZZPN "Pierwsza Piłka" w kategorii Żak U10 i Orlik U8 - grup 7 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84 : 86 więcej
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 58 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Rawlplug Sokół Łańcut 69 : 79 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 74 : 85 więcej
Decka Pelplin - Znicz Basket Pruszków 63 : 58 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 71 : 64 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy 59 : 84 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 71 : 74 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS UMK Toruń - Ogniwo Szczecin 65 : 60 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Biofarm Basket Poznań 73 : 75 więcej
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 88 : 62 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
Medyk Konin - Rekord Bielsko-Biała 4 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk 1 : 2 więcej
Tarnovia Tarnów - Górnik Łęczna 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Manowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 7 : 1 więcej
Vineta Wolin - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 0 więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 1 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 : 4 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 0 więcej
Unia Janikowo - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard 3 : 1 więcej
Ikar Krosino - Iskra Golczewo 1 : 5 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 6 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 4 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Gavia Choszczno - KP Drawsko Pomorskie 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 6 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin 6 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk II Koszalin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Bałtyk Gostyń 4 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 2 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 3 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 4 : 3 więcej
Orkan Suchań - WODR Barzkowice 5 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dąb Dębice 1 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 1 : 7 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Recz 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Ogniwo Babinek - Unia Stargard 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Grot Gardno 1 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Wicher Steklno 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Iskra Lutówko 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 5 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Pobłocie Wielkie - Płomień Myślino 3 : 10 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 4 : 6 więcej
Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 1 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - KKS Lech Poznań 0 : 9 więcej
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 6 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Wisła Kraków SA 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 3 więcej
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Czarni II Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 4 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Kłos Kamienny Jaz 3 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec 9 : 4 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 7 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 6 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Perła Gmina Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 3 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko 5 : 3 więcej
Górnicza Konin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 10 więcej
LFA Szczecin - MKS Lew Lębork 6 : 1 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 2 : 5 więcej
Podkowa Teqball Club - KS Dynamika Toruń 1 : 5 więcej
Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 7 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 23 : 23k więcej
Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 37 : 29 więcej
SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 : 30 więcej
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 40 : 28 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - MTS Kwidzyn 41 : 19 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - SMS ZPRP II Płock 29 : 26 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Sambor Tczew 31 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - Gwardia Koszalin 25 : 36 więcej
KPR Elbląg - Tytani Wejherowo 20 : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - USAR Kwidzyn 21 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 28 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS Fahrenheit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 : 24 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 34 więcej
Szczypiorniak II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 24 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin 26 : 34 więcej
Iskra AMW Gdynia - MKS Brodnica 23 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Umowa z Kamilem Drygase »
2 » Jens Gustafsson po raz  »
2 » Trener Andrzej Tychows »
mecze:
19 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
18 » Pogoń Szczecin-Termalic »
15 » Pomorzanin Nowogard-Isk »
15 » Drawa Drawsko Pomorskie »
15 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
14 » Iskra Białogard-Zawisza »
14 » Gryf Kamień Pomorski-Wy »
12 » Płomień Myślino-AP Kotw »
11 » Stal Lipiany-Łabędź Wid »
11 » Biali Sądów-Flota Świno »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
Cinoss colo
dygowo2000 Iskra
Krak0234 KSRossa
Meteor80 mrowa99
PawelM piotrs
Prezydent1... robertz197...
zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136283
• newsów: 76257
• użytkowników: 79829
• komentarzy: 1139352
• zdjęć: 844914
• relacji: 39841
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies