ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 wrzesień 2021
pokaż:
18 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
Memoriał Edmunda Walczaka w Świebodzicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66 : 79 więcej
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
Wieża Postomino - Dąb Dębno 3 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 2 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 4 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 9 : 2 więcej
Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ikar Krosino 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Unia Dolice - Iskierka Szczecin 0 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 4 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 1 : 5 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Zawisza Grzmiąca 5 : 2 więcej
Redłovia Redło - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Sława Sławno - Wiarus Żółtnica 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica 4 : 1 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Grot Bonin 8 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Iskra Pomień 5 : 4 więcej
Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Pogoń Barlinek - Świt Szczecin 1 : 4 więcej
SALOS II Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Wicher Brojce - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 6 : 1 więcej
Ina Recz - Rolpol Chlebowo 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 9 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 5 więcej
Piast Kolin - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 7 : 2 więcej
Korona Raduń - Kłos Pełczyce 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 0 : 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Syrena-Grot Rymań 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Sokół Lulewice 13 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 7 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - KS Dzikowo 4 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 4 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 11 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Jacademy Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Warta Poznań 2 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Raków Częstochowa - SKS Gwarek Zabrze 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin 1 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 7 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 4 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Górnicza Konin 4 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - LFA Szczecin 0 : 3 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 26 więcej
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 23 : 37 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 37 : 27 więcej
SMS ZPRP II Płock - PGE KPR Gryfino 30 : 38 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 35 : 17 więcej
USAR Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 30 : 24 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 26 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - MKS II Grudziądz 40 : 22 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 33 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Szczypiorniak II Olsztyn 28 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 24 : 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » Rozmys siódmy, Dobek z  »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Medale kolarek
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
46 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
33 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
25 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
22 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
17 » Gavia Choszczno-Chemik  »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
13 » Wieża Postomino-MKP Szc »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
emil123 EMIL230620...
ligamistrz... RobertM197...
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3018
• imprez: 138734
• newsów: 76543
• użytkowników: 79977
• komentarzy: 1143114
• zdjęć: 851184
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies