ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 wrzesień 2021
pokaż:
11 wrzesień
Ultra Gryfus 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 74 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra 89 : 82 więcej
Trefl Sopot - GTK Gliwice 91 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 3 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 5 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Tarnovia Tarnów 11 : 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
GKS Manowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Biali Sądów 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
Ikar Krosino - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Łabędź Widuchowa 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 6 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawno 4 : 2 więcej
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 : 5 więcej
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 1 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 7 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Jantar II Dziwnów 1 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 2 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 5 : 5 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sokół Sokoliniec 3 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 : 3 więcej
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Recz 2 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 0 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Piast Kolin 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 0 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 2 : 8 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 1 : 4 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 2 : 7 więcej
Fala ABFrost Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Jacademy Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze S.A. 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - UKS SMS Łódź 4 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 6 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 11 : 1 więcej
Oldboje Szczecinek - Zryw Kretomino 0 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 6 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 2 : 8 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 1 : 16 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork 3 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - KKP Chełmża 2 : 3 więcej
Górnicza Konin - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 0 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 22 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 25 : 37 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Gra IV liga
mecze:
23 » Dąb Dębno-Olimp Gościno
17 » Wrzos Borne Sulinowo-Sa »
16 » Błękitni II Stargard-Dą »
15 » Sparta Gryfice-Polonia  »
14 » AP Kotwica Kołobrzeg-Gr »
14 » Darłovia Darłowo-KS Sie »
12 » Wrzos Wrzosowo-Saturn M »
12 » Pogoń Wierzchowo-Pionie »
11 » Ina Goleniów-Sparta Gry »
11 » Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3028
• imprez: 140489
• newsów: 76670
• użytkowników: 80127
• komentarzy: 1146823
• zdjęć: 856244
• relacji: 39969
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies