ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 wrzesień 2021
pokaż:
12 wrzesień
Ultra Gryfus Kids 2021 więcej
23. Memoriał Michała Barty więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 105 : 68 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 83 : 74 więcej
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Astra Ustronie Morskie - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 4 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Sława Sławno 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Ina Goleniów 12 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Świt Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 9 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów 0 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 7 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 7 : 1 więcej
Korona Raduń - Klon Krzęcin 0 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Nadarzyn 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 4 : 0 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 3 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Sieciemin - Strong Zielenica 4 : 2 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Tychowo 5 : 0 więcej
KS Skibno - Darpol Barzowice 10 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 : 4 więcej
Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka 1 : 0 więcej
Sokół Spore - Iskra Kłanino 1 : 4 więcej
Drzewiarz Krosino - Mechanik Turowo 0 : 5 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 : 1 więcej
Grom Giżyno - Legion Strączno 4 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 6 : 1 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lotos Gdańsk UKS 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SKS Gwarek Zabrze - Stal Rzeszów 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 8 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni II Szczecin 4 : 1 więcej
FASE Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino 0 : 8 więcej
Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany 2 : 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Ina Stradzewo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 2 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Różańsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 27 : 29 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - MKS Zagłębie Lubin 28 : 27 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 35 : 35k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 26 : 20 więcej
Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 25k więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 24 : 35 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » Rozmys siódmy, Dobek z  »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Medale kolarek
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
46 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
33 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
25 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
22 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
17 » Gavia Choszczno-Chemik  »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
13 » Wieża Postomino-MKP Szc »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3018
• imprez: 138734
• newsów: 76543
• użytkowników: 79977
• komentarzy: 1143114
• zdjęć: 851184
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies