ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 wrzesień 2021
pokaż:
19 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 92 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Iskra Banie - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Arkonia Szczecin JS - Chemik Police 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 6 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 6 : 1 więcej
Żaki II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 : 6 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 0 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sokół II Pyrzyce 4 : 0 więcej
Wicher Steklno - Sęp Brzesko 7 : 3 więcej
Sparta Skalin - Ogniwo Babinek 2 : 4 więcej
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 4 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 3 : 1 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo 1 : 5 więcej
Gryf Dobrowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Gorawino 4 : 1 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 9 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 1 : 2 więcej
Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo 0 : 11 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 2 : 1 więcej
Błękitni Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
Grom Świelino - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
Iskra Kłanino - Hubertus Biały Bór 4 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Warta Poznań SA 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Stal Rzeszów - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze S.A. - UKS SMS Łódź 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - KS Mustang 5 : 0 więcej
Vineta II Wolin - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Okręt Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo 3 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Ina Stradzewo 1 : 15 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Grom Płonno 8 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 2 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 4 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
MKS Lew Lębork - KKP Chełmża 1 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 5 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Energetyk Junior Gryfino - TKKF Stilon II Gorzów 3 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MUKS Kostrzyn 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów 30 : 25 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Elbląg 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 22 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » Medal Majki i Gadowskie »
1 » Rozmys siódmy, Dobek z  »
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Medale kolarek
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
46 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
33 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
25 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
22 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
17 » Gavia Choszczno-Chemik  »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
13 » Wieża Postomino-MKP Szc »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
EMIL230620...
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3018
• imprez: 138734
• newsów: 76543
• użytkowników: 79977
• komentarzy: 1143114
• zdjęć: 851184
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies