ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2021
pokaż:
01 wrzesień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 7 : 1 więcej
Dąb Dębno - MKP Szczecinek 4 : 3 więcej
Vineta Wolin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
GKS Manowo - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Chemik Police 3 : 2 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 5 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 1 : 6 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Leśnik Kliniska - Orzeł Pęzino 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Sarmata Dobra 4 : 2 więcej
Drawa Drawno - Iskra Pomień 4 : 10 więcej
SALOS Szczecin - Iskierka Szczecin 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Stal Lipiany 6 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 4 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Stal Szczecin 5 : 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Okręt Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 3 więcej
Unia Dolice - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Ina Ińsko - Iskra Golczewo 1 : 2 więcej
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Zorza Dobrzany 4 : 3 więcej
Orzeł Łożnica - Polonia Płoty 5 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 3 więcej
Piast Karsko - Pogoń Barlinek 4 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 1 : 5 więcej
Wspólni Różewo - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 3 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 6 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Zawisza Grzmiąca 2 : 4 więcej
Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
Płomień Myślino - Gryf Polanów 2 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Lech Czaplinek 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 2 więcej
KS Skibno - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - Astra Ustronie Morskie 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Ikar II Krosino - Mechanik Bobolice 0 : 1 więcej
Grot Bonin - Iskra Białogard 2 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wiarus Żółtnica 8 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 8 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Sława Sławno 1 : 2 więcej
02 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Czarni Słupsk 80 : 83 więcej
Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 64 : 75 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Hansa Rostock 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 4 : 2 więcej
03 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 81 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
KKS Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Światowid 63 Łobez - Perła Gmina Dygowo 13 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Błękitni Stargard 3 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - KS SPR Chrobry Głogów 27 : 32 więcej
04 wrzesień
Goleniów Tour GT21 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 79 : 59 więcej
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 67 : 95 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 1 : 4 więcej
Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 3 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 0 : 2 więcej
Chemik Police - GKS Manowo 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 13 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Mewa Resko - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polonia Płoty 5 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Morzycko Moryń 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Energetyk Gryfino 4 : 0 więcej
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Gryf Polanów - Grot Bonin 5 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5 więcej
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 3 : 3 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 4 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrześnica 2 : 0 więcej
Iskra Białogard - Radew Białogórzyno 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 : 2 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 0 : 4 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 0 : 4 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Iskra Pomień 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Szczecin 0 : 6 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 2 : 4 więcej
SALOS II Szczecin - Żaki Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Zalew Stepnica 5 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
Ina Recz - Płomień Lisowo 2 : 5 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 3 : 0 więcej
Dąb Dębice - Orkan Suchań 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław 1 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 : 5 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
Unia Swochowo - Mechanik Warnice 2 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Ogniwo Babinek 1 : 7 więcej
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Polonia Giżyn 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 5 : 1 więcej
Iskra II Banie - Myśla Dargomyśl 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Derby Karścino 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Wieża II Postomino 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - Wicher Rąbino 8 : 1 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna 6 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
Błękitni Ostrowice - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 6 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Arka Gdynia SSA 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków 0 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Wisła Kraków SA - SKS Gwarek Zabrze 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Polonia Warszawa 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 5 : 4 więcej
Future Szczecin - Sztorm Szczecin 0 : 3 więcej
Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin 5 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - Victoria Sianów 1 : 8 więcej
STLA Szczecinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 8 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 9 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 2 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - LFA Szczecin 1 : 5 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - Górnicza Konin 8 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Łomża Vive Kielce 20 : 34 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk 26 : 23 więcej
05 wrzesień
Rodzinne rajdy rowerowe w Mierzynie i Puszczy Wkrzańskiej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 89 : 91 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 81 : 71 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - AP Lotos Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Zefir Wyszewo 2 : 1 więcej
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 więcej
Elana Toruń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Pogoń Barlinek 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard 5 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 8 : 2 więcej
Arkonia Szczecin JS - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni II Stargard - Chemik Police 7 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Żaki II Szczecin - MKP Szczecinek 10 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - Gwardia Koszalin 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Radowia Radowo Małe 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Rolpol Chlebowo 1 : 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Dęby Rogowo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Zryw Kołbaskowo 1 : 1 więcej
Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 10 : 2 więcej
Grot Gardno - Kluczevia II Stargard 2 : 1 więcej
Unia Stargard - GKS Kołbacz 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 0 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 3 : 4 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin 2 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 : 5 więcej
Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Fala ABFrost Gąski 2 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Wrzos Wrzosowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Stary Jarosław - KS Skibno 1 : 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 1 : 6 więcej
Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo 2 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darłovia II Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 0 : 4 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 4 : 0 więcej
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Krosino 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 3 : 2 więcej
Kopanik Lubno - KS Dzikowo 1 : 2 więcej
Sad Chwiram - Grom Szwecja 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Olimpijczyk Kwakowo 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań SA 3 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
Stal Rzeszów - Raków Częstochowa 5 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - KS Mustang 2 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Polonia II Płoty 3 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Okręt Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Orkan II Suchań - Zenit Koszewo 0 : 1 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Stradzewo 4 : 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Unia II Dolice 0 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Jedność Przewłoki 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 2 : 4 więcej
Sokół Różańsko - Strzała Płotno 6 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Sęp II Brzesko 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Morzycko II Moryń - Klon Krzymów 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KA4 resPect Krobia 2 : 0 więcej
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 5 : 1 więcej
MKS Lew Lębork - Lechia Gdańsk 1 : 8 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - SPR Stal Mielec 25 : 23 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 31 : 26 więcej
07 wrzesień
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław 35 : 30 więcej
08 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91 : 79 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2 : 3 więcej
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 0 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wlkp. 1 : 4 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 5 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - STLA Szczecinek 2 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Oldboje Iskra Białogard 3 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Gwardia Opole 40 : 24 więcej
Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 25 : 24 więcej
Azoty Puławy - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 21 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 23 : 24 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Perła Lublin 22 : 29 więcej
EKS Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 24 więcej
09 wrzesień
Sędziował na Mistrzostwach Świata więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Pszczółka Start Lublin 66 : 62 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
10 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom 103 : 112 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - SPR Stal Mielec 28 : 26 więcej
11 wrzesień
Ultra Gryfus 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 74 : 97 więcej
Anwil Włocławek - Zastal Zielona Góra 89 : 82 więcej
Trefl Sopot - GTK Gliwice 91 : 68 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 5 : 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS Łódź 0 : 5 więcej
Czarni Sosnowiec - Tarnovia Tarnów 11 : 0 więcej
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 3 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Biali Sądów 1 : 3 więcej
GKS Manowo - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Jarota Jarocin 0 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Olimpia Grudziądz 0 : 4 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Gryf Kamień Pomorski 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Łabędź Widuchowa 2 : 3 więcej
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 6 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 5 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Korona Człopa 1 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Drawa Drawno 4 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 : 3 więcej
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 : 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 1 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 5 : 5 więcej
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 0 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar II Dziwnów 1 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2 : 7 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Recz 2 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sokół Sokoliniec 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Czarni Szczecin 1 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Reptowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 3 : 2 więcej
GKS Kołbacz - Piast Kolin 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Stargard 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Grot Gardno 0 : 4 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Steklno 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra II Banie 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 2 : 8 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 2 : 7 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań 1 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - Jacademy Bydgoszcz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SSA 3 : 1 więcej
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Warta Poznań - Legia Warszawa S.A. 1 : 2 więcej
Polonia Warszawa - Wisła Kraków SA 5 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - UKS SMS Łódź 4 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze S.A. 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 6 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
STLA Szczecinek - Zryw Kretomino 0 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 : 11 więcej
Mechanik Bobolice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 6 więcej
Darłovia Darłowo - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 7 więcej
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 2 : 8 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 1 : 16 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - Victoria Niemcz Osielsko 0 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - KKP Chełmża 2 : 3 więcej
KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork 3 : 1 więcej
LFA Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 25 : 37 więcej
MMTS Kwidzyn - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 27 więcej
12 wrzesień
23. Memoriał Michała Barty więcej
Ultra Gryfus Kids 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 105 : 68 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 83 : 74 więcej
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 2 : 2 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Sława Sławno 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 0 więcej
Świt Szczecin - Ina Goleniów 12 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 4 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 7 : 0 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów 0 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Bryza Reńsko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Świt Barnimie - Wicher Przelewice 1 : 1 więcej
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 7 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Iskra Lutówko 7 : 1 więcej
Korona Raduń - Klon Krzęcin 0 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Nadarzyn 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 3 : 2 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Sekwoja Brwice 3 : 0 więcej
Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Gryf Dobrowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Darpol Barzowice 10 : 0 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 4 : 2 więcej
Darłovia II Darłowo - Błękitni Tychowo 5 : 0 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 8 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Grom Świelino 6 : 0 więcej
Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka 1 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 : 4 więcej
Sokół Spore - Iskra Kłanino 1 : 4 więcej
Drzewiarz Krosino - Mechanik Turowo 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Szwecja - Błękitni Ostrowice 2 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Sad Chwiram 3 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno 6 : 1 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 3 : 1 więcej
Grom Giżyno - Legion Strączno 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 5 więcej
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Lotos Gdańsk UKS 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 1 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Stal Rzeszów 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
KS Mustang - Ikar II Krosino 1 : 2 więcej
Lotnik Czarne - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
Polonia II Płoty - Gardominka Mechowo 9 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 3 więcej
Rybak Trzebież - Mierzynianka II Mierzyn 6 : 0 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 2 : 8 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni II Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany 2 : 1 więcej
Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino 0 : 8 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Ina Stradzewo 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
Grom Płonno - Pionier Zwierzyn 0 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Różańsko 2 : 3 więcej
Osadnik II Myślibórz - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz 0 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Olimpia II Szczecin - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 13 więcej
Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Unia Tarnów - MKS Zagłębie Lubin 28 : 27 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 35 : 35k więcej
Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz 27 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg 26 : 20 więcej
Korona Handball Kielce - Młyny Stoisław Koszalin 25 : 25k więcej
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Perła Lublin 24 : 35 więcej
13 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Wisła Płock 3 : 2 więcej
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
14 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Zastal Zielona Góra 89 : 92 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Błękitni Pomierzyn - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
15 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 83 : 73 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 68 : 70 więcej
piła nożna Sparingi
Pomorzanka Jarosławsko - Leśnik Buszów 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Błękitni II Stargard 11 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Vielgovia Szczecin - Błękitni Trzygłów 3 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 6 : 4 więcej
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 7 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 6 : 1 więcej
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Iskra Pomień - Arkonia Szczecin JS 3 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Piast Karsko 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Wiekowianka Wiekowo - Zawisza Grzmiąca 6 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 : 3 więcej
KS Skibno - Olimp Złocieniec 6 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Rasel Dygowo 1 : 6 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - MKP Szczecinek 0 : 6 więcej
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 0 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - GKS Manowo 2 : 6 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 5 : 0 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Lech Czaplinek 4 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Amator Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 7 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 8 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Perła Gmina Dygowo 3 : 1 więcej
Oldboje Wyszewo - Darłovia Darłowo 3 : 5 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Olimpia II Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin 0 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec 37 : 19 więcej
16 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Legia Warszawa 78 : 75 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EUROBUD JKS Jarosław 23 : 21 więcej
17 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Czarni Słupsk 83 : 91 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Gwardia Koszalin 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 27 : 36 więcej
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 26 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin 23 : 18 więcej
18 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
Memoriał Edmunda Walczaka w Świebodzicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66 : 79 więcej
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Rasel Dygowo - GKS Manowo 1 : 3 więcej
Chemik Police - Vineta Wolin 0 : 7 więcej
Wieża Postomino - Dąb Dębno 3 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Olimp Gościno 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Środa Wlkp. 0 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń II Szczecin 2 : 3 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Unia Janikowo 1 : 3 więcej
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń N. Skalmierzyce 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 4 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica II Kołobrzeg 5 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 9 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Ikar Krosino 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Unia Dolice - Iskierka Szczecin 0 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Zawisza Grzmiąca 5 : 2 więcej
Redłovia Redło - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Gryf Polanów - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Wiarus Żółtnica 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Grot Bonin 8 : 1 więcej
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 1 : 5 więcej
Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica 4 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Ina Ińsko 1 : 0 więcej
Drawa Drawno - Gavia Choszczno 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Pomień 5 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS II Szczecin - Gwardia Koszalin 3 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Świt Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Wicher Brojce - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Rolpol Chlebowo 5 : 3 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 3 więcej
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 2 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 : 2 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 9 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
GKS Kołbacz - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 0 : 5 więcej
Piast Kolin - Unia Swochowo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 7 : 2 więcej
Korona Raduń - Kłos Pełczyce 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
Iskra II Banie - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Syrena-Grot Rymań 3 : 1 więcej
Płomień Myślino - Sokół Lulewice 13 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 7 : 4 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Grom Giżyno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 3 : 0 więcej
Bytyń Nakielno - KS Dzikowo 4 : 2 więcej
Błękitni Ostrowice - Santos Kłębowiec 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 11 : 0 więcej
Lotos Gdańsk UKS - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Jacademy Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Raków Częstochowa - SKS Gwarek Zabrze 6 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Warta Poznań 2 : 1 więcej
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
KKS Lech Poznań - Cracovia SSA Kraków 1 : 0 więcej
Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty 3 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin 1 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Iskra Białogard 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 5 : 2 więcej
Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 6 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 7 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 1 więcej
Perła Gmina Dygowo - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Wyszewo 4 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - Górnicza Konin 4 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Olimpia II Szczecin 3 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - LFA Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21 : 30 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - MKS Zagłębie Lubin 23 : 37 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Kwidzyn 37 : 27 więcej
SMS ZPRP II Płock - PGE KPR Gryfino 30 : 38 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 35 : 17 więcej
USAR Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki 30 : 24 więcej
Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin 26 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - MKS II Grudziądz 40 : 22 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 33 więcej
Pogoń Handball Szczecin - Szczypiorniak II Olsztyn 28 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - KU AZS UKW Bydgoszcz 24 : 23 więcej
19 wrzesień
Pekao Szczecin Open 2021 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 73 : 92 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75 : 78 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 3 więcej
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 3 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 0 : 2 więcej
Iskra Banie - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 2 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra 0 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Arkonia Szczecin JS - Chemik Police 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Kotwica Kołobrzeg 6 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 6 : 1 więcej
Żaki II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Pionier Żarnowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 1 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Orkan Suchań 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Sokół II Pyrzyce 4 : 0 więcej
Sparta Skalin - Ogniwo Babinek 2 : 4 więcej
Wicher Steklno - Sęp Brzesko 7 : 3 więcej
Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 4 : 2 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 3 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 4 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 : 6 więcej
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo 1 : 5 więcej
Gryf Dobrowo - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Gorawino 4 : 1 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 9 : 2 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wielkie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo 0 : 11 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 2 : 1 więcej
Błękitni Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 1 : 4 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 4 więcej
Iskra Kłanino - Hubertus Biały Bór 4 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
Grom Świelino - Wicher Rąbino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia SSA - Warta Poznań SA 3 : 5 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Stal Rzeszów - Polonia Warszawa 1 : 3 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia SSA 2 : 0 więcej
Górnik Zabrze S.A. - UKS SMS Łódź 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - KS Mustang 5 : 0 więcej
Ikar II Krosino - Lotnik Czarne 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Okręt Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo 3 : 3 więcej
Zorza II Dobrzany - Ina Stradzewo 1 : 15 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Grom Płonno 8 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Skrzydlaci Będargowo 1 : 2 więcej
Strzała Płotno - Sęp II Brzesko 4 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 4 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 2 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
MKS Lew Lębork - KKP Chełmża 1 : 4 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Błękitni Stargard 5 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Energetyk Junior Gryfino - TKKF Stilon II Gorzów 3 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - MUKS Kostrzyn 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Grupa Azoty Unia Tarnów 30 : 29 więcej
Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów 30 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Elbląg 24k : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - AZS Fahrenheit Gdańsk 22 : 28 więcej
20 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 90 : 81 więcej
21 wrzesień
piła nożna Puchar Polski PZPN
KKS Kalisz - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
22 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin JS 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino 7 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Koszalin
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 1 : 3 więcej
Vimobilia Będzino - Gwardia Koszalin 1 : 11 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Iskra Białogard - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pomorzanin Sławoborze 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Perła Gmina Dygowo 1 : 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica 6 : 1 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Błękitni Gonne Małe 1 : 2 więcej
23 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 86 : 96 więcej
Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 70 : 73 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin 29 : 27 więcej
24 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99 : 85 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
KS AZS UMCS Lublin - KS Księżak Łowicz 88 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 0 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Okręt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 19 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce 29 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg 22 : 22k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
AZS Politechniki Op. Opole - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
25 wrzesień
ZZPN "Pierwsza Piłka" w kategorii Żak U10 i Orlik U8 - grup 7 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 58 więcej
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84 : 86 więcej
koszykówka 1 liga koszykówki
TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy 59 : 84 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 71 : 74 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 71 : 64 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 74 : 85 więcej
Decka Pelplin - Znicz Basket Pruszków 63 : 58 więcej
MKKS Żak Koszalin - Rawlplug Sokół Łańcut 69 : 79 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
AZS UMK Toruń - Ogniwo Szczecin 65 : 60 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - Biofarm Basket Poznań 73 : 75 więcej
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 88 : 62 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Rekord Bielsko-Biała 4 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Górnik Łęczna 0 : 5 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
Olimpia Szczecin - AP Lotos Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Chemik Police 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 0 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino 0 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 2 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 1 : 4 więcej
GKS Manowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo 7 : 1 więcej
Vineta Wolin - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 3 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 0 więcej
Stolem Gniewino - Świt Szczecin 3 : 2 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 : 4 więcej
Unia Janikowo - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 4 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 6 : 1 więcej
Ikar Krosino - Iskra Golczewo 1 : 5 więcej
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard 3 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze 8 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Banie 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Łabędź Widuchowa 5 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 4 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 4 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 2 więcej
Głaz Tychowo - Sława Sławno 0 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
Gavia Choszczno - KP Drawsko Pomorskie 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany 1 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 6 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - SALOS Szczecin 6 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk II Koszalin 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Bałtyk Gostyń 4 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Jantar II Dziwnów 3 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 2 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wicher Brojce 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - WODR Barzkowice 5 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 4 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dąb Dębice 1 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 1 : 7 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Recz 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - Chemik II Police 3 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 2 : 4 więcej
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 2 więcej
Promień Mosty - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Ogniwo Babinek - Unia Stargard 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Grot Gardno 1 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - Wicher Steklno 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Iskra Lutówko 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 5 : 4 więcej
GKS Golenice - Iskra II Banie 4 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Sokół Lulewice - Derby Karścino 1 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Płomień Myślino 3 : 10 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 4 : 6 więcej
Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 1 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Gryf Dobrowo 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 2 : 0 więcej
KS Sieciemin - Darłovia II Darłowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 6 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 3 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Radunia Stężyca - KKS Lech Poznań 0 : 9 więcej
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA 6 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 0 : 4 więcej
Arka Gdynia SSA - KKS Lech Poznań 2 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. 4 : 3 więcej
Warta Poznań - Wisła Kraków SA 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Czarni II Szczecin 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 4 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Kłos Kamienny Jaz 3 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Olimp Złocieniec 9 : 4 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 7 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 6 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Sokół Stara Dąbrowa 1 : 2 więcej
Perła Gmina Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin 9 : 6 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 3 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 10 więcej
Lechia Gdańsk - Victoria Niemcz Osielsko 5 : 3 więcej
LFA Szczecin - MKS Lew Lębork 6 : 1 więcej
Olimpia II Szczecin - GOSRiT Luzino 2 : 3 więcej
piła nożna I liga futsalu
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 2 : 5 więcej
Podkowa Teqball Club - KS Dynamika Toruń 1 : 5 więcej
Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 7 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 40 : 28 więcej
Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 37 : 29 więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 23 : 23k więcej
SPR Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 27 : 30 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MKS PR Urbis Gniezno - Sambor Tczew 31 : 26 więcej
SPR Pogoń Szczecin - MTS Kwidzyn 41 : 19 więcej
Bukowsko-Dopiewski KPR - SMS ZPRP II Płock 29 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - Gwardia Koszalin 25 : 36 więcej
KPR Elbląg - Tytani Wejherowo 20 : 28 więcej
MKS Mazur Sierpc - USAR Kwidzyn 21 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - SMS ZPRP II Płock 28 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 24 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 23 : 24 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 34 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Kusy Szczecin 26 : 34 więcej
Iskra AMW Gdynia - MKS Brodnica 23 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
26 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 65 : 80 więcej
Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 88 : 80 więcej
koszykówka 2 liga koszykówki gr. A
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 82 : 84 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 80 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 3 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - KS AZS UJ Kraków 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Stal Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Iskra Białogard 1 : 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Korona Człopa 3 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 1 : 2 więcej
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 11 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 : 14 więcej
Żaki II Szczecin - Pogoń Barlinek 8 : 0 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 3 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Pomorzanin Przybiernów 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orkan Dalewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin 8 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Piast Kolin 7 : 5 więcej
Kluczevia II Stargard - GKS Kołbacz 2 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Piast Karsko 1 : 6 więcej
Pogoń II Barlinek - Pomorzanin Zamęcin 7 : 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Wicher Przelewice 0 : 5 więcej
Polonia Giżyn - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 2 : 5 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia 0 : 6 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 7 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Skibno - Strong Zielenica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Iskra Kłanino 1 : 8 więcej
Sokół Spore - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 0 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Błękitni Ostrowice 2 : 3 więcej
KS Dzikowo - Sad Chwiram 1 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno 3 : 2 więcej
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Kopanik Lubno 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Jacademy Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18) - jesień
SKS Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze S.A. 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Ikar II Krosino 3 : 4 więcej
Polonia II Płoty - Vineta II Wolin 1 : 6 więcej
KS Mustang - Lotnik Czarne 6 : 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Future Szczecin 5 : 9 więcej
Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 6 : 2 więcej
Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino 2 : 3 więcej
Zenit Koszewo - Zorza II Dobrzany 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 2 : 2 więcej
Grom Płonno - Stal II Lipiany 0 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sęp II Brzesko 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Czarni Czarnówko 5 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 2 : 0 więcej
KKP Chełmża - KKS LECH Poznań/UAM 0 : 4 więcej
piła nożna I liga futsalu
TAF Toruń - LZS Bojano 5 : 2 więcej
Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin 6 : 4 więcej
UMKS Zgierz - Futbalo Białystok 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 20 : 21 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia 25 : 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn 29 : 32 więcej
PGE KPR Gryfino - Sokół Kościerzyna 18 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
BSMS Bartoszyce - Wybrzeże II Gdańsk 26 : 27 więcej
MKS II Grudziądz - Pogoń Handball Szczecin 22 : 30 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
SPR GKS PG Żukowo - UKS Morski Sianów 24 : 34 więcej
MSPR Junak Włocławek - MKS Słupia Słupsk 20 : 34 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - BKS Bostik Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie 3 : 0 więcej
27 wrzesień
koszykówka 1 liga koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Turów Zgorzelec 142 : 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2 : 4 więcej
28 wrzesień
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 39 więcej
MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin 31 : 22 więcej
29 wrzesień
UEFA Youth League: Pogoń Szczecin - Deportivo La Coruna 3:0 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 i Młodzik U12 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Radomiak Radom 2 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk II Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Chemik Police - SALOS II Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
KS Wisłoka Dębica - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN Szczecin
Arkonia Szczecin - Iskra Pomień 12 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Hutnik Szczecin 0 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Ina Goleniów 4 : 7 więcej
Korona Stuchowo - Dąb Dębno 0 : 5 więcej
SALOS Szczecin - Okręt Szczecin 5 : 2 więcej
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 5 : 6 więcej
Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odra Chojna 3 : 5 więcej
Stal Szczecin - Vineta Wolin 0 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez 4 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław 18 : 24 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 22 : 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP I Kwidzyn 25 : 23 więcej
30 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 74 więcej
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 75 : 88 więcej
piła nożna UEFA Youth League
Pogoń Szczecin - Deportivo La Coruña 3 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - AZS Fahrenheit Gdańsk 30 : 34 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Kary zawieszenia licenc »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
3 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Sebastian Woźniak preze »
1 » Przygotowania Pogoni Po »
1 » Kamil Lech zawodnikiem  »
1 » Stop segregacji sanitar »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
7 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin-Hansa Ro »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
TUPACK
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133850
• newsów: 75810
• użytkowników: 79597
• komentarzy: 1133823
• zdjęć: 836660
• relacji: 39625
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies