ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 październik 2023
pokaż:
29 październik
Liga Centralna Kobiet: SPR Pogoń Szczecin - ENEA Piłka Ręczna Poznań więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 57 : 76 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
MKKS Żak Koszalin - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 88 : 78 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 88 : 91 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 89 : 70 więcej
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań 79 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom 2 : 3 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 1 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Lech II Poznań - Hutnik Kraków 4 : 3 więcej
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź 0 : 0 więcej
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 0 : 7 więcej
Vineta II Wolin - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Stal Szczecin 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 5 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Sztorm Szczecin 7 : 0 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Czarni Szczecin 2 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 : 1 więcej
Świt II Szczecin - Znicz Niedźwiedź 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice 1 : 2 więcej
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek 1 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica 1 : 5 więcej
Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Radowia Radowo Małe 2 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Płomień Myślino 2 : 0 więcej
Chrobry Drzonowo - Wrzos Wrzosowo 1 : 4 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Brojce 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Dęby Rogowo 0 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orzeł Pęzino 7 : 1 więcej
Orkan Suchań - Świt Barnimie 4 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Piast Karsko 3 : 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Polonia Giżyn 0 : 8 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 10 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Wicher Mierzym 4 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - Saturn Mielno 4 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Fala Gąski 5 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 : 5 więcej
KS Dzikowo - Wspólni Różewo 1 : 6 więcej
Pogoń Wierzchowo - Mechanik Turowo 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 3 więcej
Ina II Goleniów - Bałtyk Gostyń 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
FASE Szczecin - Hutnik II Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 4 : 5 więcej
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin 1 : 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 1 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Piast Piaseczno 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 : 1 więcej
Bryza Reńsko - WODR Barzkowice 4 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Pogoń II Barlinek 0 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Perła II Dygowo - KS Mustang 3 : 0 więcej
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 2 : 4 więcej
Grot Gorawino - Gwardia II Koszalin 0 : 7 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 7 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - KS Gniezno 1 : 1 więcej
LSSS Lębork - Wenecja Pułtusk 3 : 4 więcej
TAF Toruń - KKF Konin 3 : 4 więcej
LZS Bojano - Futbalo Białystok 0 : 4 więcej
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 7 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Lechia Gdańsk 4 : 5 więcej
Arka Gdynia - Raków Częstochowa 1 : 9 więcej
Gryf Tczew - GES Poznań 1 : 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Handball JKS Jarosław 26k : 26 więcej
Galiczanka Lwów - MKS Urbis Gniezno 29 : 32 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Dziewiątka Legnica - Arka Gdynia 19 : 35 więcej
SPR Pogoń Szczecin - AZS Poznań 32 : 24 więcej
Sośnica Gliwice - KPR Ruch Chorzów 26 : 35 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
ITS Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 29 : 32 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Vambresia Wąbrzeźno - MKS Brodnica 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78315
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies