ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2023
pokaż:
02 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Pszczółka Start Lublin 81 : 85 więcej
03 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Dziki Warszawa - GTK Gliwice 87 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 4 : 0 więcej
Piast Gliwice - Korona Kielce 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie 2 : 2 więcej
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Galiczanka Lwów 24 : 25 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg 32 : 28 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PGE Rysice Rzeszów - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 70 : 71 więcej
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 91 : 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Ruch Chorzów 2 : 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
Widzew Łódź - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz 2 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - OKS Center MD Goleniów 7 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Grzędzice 2 : 5 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Rega Trzebiatów 1 : 4 więcej
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 0 więcej
Sarmata Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 6 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Vineta II Wolin 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 : 5 więcej
GKS Kołbacz - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Iskra Banie 1 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Myśla Dargomyśl 10 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Arkadia Malechowo 9 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Gryf Polanów 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 3 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Suliszewo 5 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
Ina Recz - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów 7 : 0 więcej
Chemik Police - Mechanik Bobolice 1 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Odra Chojna 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła URB Dygowo 5 : 0 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 5 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów 5 : 1 więcej
Fala Międzyzdroje - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Chemik II Police 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Kłos Kamienny Jaz 0 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mieszko Mieszkowice 1 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 3 : 4 więcej
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Jantar Siemyśl 7 : 2 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
Redłovia Redło - Chrobry Drzonowo 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orkan Suchań 6 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 : 6 więcej
Świt Barnimie - Kluczevia II Stargard 1 : 3 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Małkocin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Gwiazda Żalęcino 4 : 4 więcej
Piast Karsko - Ina Nadarzyn 10 : 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Skrzydlaci Będargowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
Fala Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 : 4 więcej
Saturn Mielno - Darłovia II Darłowo 0 : 6 więcej
Wicher Mierzym - KS Sieciemin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - KS Gwda Wielka 3 : 0 więcej
Grom Szwecja - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Sokół Różańsko 0 : 5 więcej
KLUKS Krzywin - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Pogoń II Barlinek 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 0 : 4 więcej
Stolem Gniewino - Noteć Czarnków 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 2 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wikęd Luzino 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Pogoń Tczew 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Medyk Konin 5 : 0 więcej
GKS Katowice - APLG Gdańsk 5 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - TAF Toruń 7 : 2 więcej
KS Gniezno - Red Devils Chojnice 2 : 4 więcej
Futsal Świecie - Futsal Szczecin 11 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Bonito Helios Białystok 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Raków Częstochowa - Warta Poznań 0 : 4 więcej
Odra Opole - Wisła Kraków 3 : 3 więcej
Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
Cracovia - Widzew Łódź 5 : 3 więcej
MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GES Poznań - GKS Tychy 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Gryf Tczew 8 : 0 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Zielona Góra 1 : 1 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 6 : 3 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - KPR Padwa Zamość 24 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Arka Gdynia 28 : 27 więcej
Sambor Tczew - Dziewiątka Legnica 25 : 30 więcej
MTS Żory - Sośnica Gliwice 29 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Warmia Olsztyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 42 : 22 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Vambresia Wąbrzeźno - Iskra AMW Gdynia 16 : 23 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
WKS Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra 77 : 66 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard 73 : 86 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 94 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 5 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 3 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - MKS Sokół Karlino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Santos Kłębowiec 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 3 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Błękit Pniewo 8 : 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
Wicher Reptowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 3 więcej
Sztorm Szczecin - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Czarni Lubanowo 1 : 4 więcej
GKS Golenice - Zieloni Zielin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Radowia Radowo Małe - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Płomień Lisowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 13 : 1 więcej
Sparta Skalin - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 3 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Stal Lipiany 4 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Strong Zielenica 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Wrzos Wrześnica 3 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Wieża II Postomino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 : 0 więcej
Sad Chwiram - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Ina II Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Mirand Szczecin - Okręt Szczecin 3 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Pionier Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Gryfino 3 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 1 : 1 więcej
Klon Krzymów - Czcibor Bielin 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 0 : 5 więcej
Sokół Granowo - Jedność Przewłoki 7 : 2 więcej
Strzała Płotno - Ogniwo Dzwonowo 1 : 1 więcej
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 5 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 2 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 0 : 5 więcej
KS Mustang - Derby Karścino 2 : 1 więcej
Gwardia II Koszalin - Perła II Dygowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KKF Konin - LZS Bojano 3 : 7 więcej
AZS UG Gdańsk - LSSS Lębork 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 więcej
Odra Opole - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Handball JKS Jarosław 31 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 30 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 30 : 24 więcej
AZS Poznań - AZS AWF Warszawa 38 : 29 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - MKS Brodnica 21 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - SPR Koszalin 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
Stal Mielec - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
06 listopad
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Cracovia 1 : 0 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - UNI Opole 1 : 3 więcej
07 listopad
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa 95 : 90 więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS FunFloor Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 23 więcej
08 listopad
Liga Mistrzów: King Wilki - AEK Ateny więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Cracovia 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Urbis Gniezno 27 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Stal Mielec 3 : 0 więcej
09 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 85 : 80 więcej
10 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 98 : 106 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 83 : 71 więcej
Decka Pelplin - Polpharma Starogard Gd. 77 : 69 więcej
GKS Tychy - AZS AWF Katowice 91 : 81 więcej
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 79 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
Warta Poznań - Puszcza Niepołomice 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Warta Poznań - GES Poznań 1 : 0 więcej
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin 5 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
SMS ZPRP I Kielce - MKS Wieluń 37 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - APR Radom 27 : 27k więcej
Korona Handball Kielce - MTS Żory 21 : 21k więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - PGE Rysice Rzeszów 0 : 3 więcej
11 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Legia Warszawa 77 : 69 więcej
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 100 : 79 więcej
Zastal Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin 79 : 90 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Dziki Warszawa 78 : 72 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 66 więcej
Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 64 : 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
ŁKS Łódź - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez 5 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Sarmata Dobra 4 : 1 więcej
Rega Trzebiatów - Orzeł Grzędzice 3 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Iskra Banie 4 : 4 więcej
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Myśla Dargomyśl 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Radew Białogórzyno 2 : 2 więcej
MKS Sokół Karlino - Wiekowianka Wiekowo 5 : 2 więcej
Victoria Sianów - Głaz Tychowo 1 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Astra Ustronie Morskie 1 : 2 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Recz 4 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Drawa Drawsko Pom. 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 2 więcej
Korona Człopa - Sokół Suliszewo 5 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Kłos Pełczyce 1 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 : 4 więcej
Perła URB Dygowo - Iskierka Mirand Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 1 więcej
Błękit Pniewo - Vielgovia Szczecin 3 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Kłos Kamienny Jaz 1 : 16 więcej
Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 5 więcej
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Redłovia Redło 5 : 3 więcej
Wicher Brojce - Mewa Resko 0 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Płomień Myślino 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 6 : 0 więcej
Stal Lipiany - Gwiazda Żalęcino 6 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 3 : 3 więcej
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 12 : 0 więcej
Piast Kolin - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrześnica 6 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 2 : 0 więcej
Strong Zielenica - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Sad Chwiram 5 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 2 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Wicher Steklno 6 : 3 więcej
Polonia Gryfino - Piast Piaseczno 0 : 0 więcej
Czcibor Bielin - KLUKS Krzywin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice 5 : 6 więcej
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 10 : 0 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - WODR Barzkowice 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 1 : 4 więcej
Sokół Lulewice - KS Mustang 4 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 0 : 2 więcej
Gedania Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Błękitni Stargard 1 : 4 więcej
Elana Toruń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 3 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
Unia Swarzędz - Cartusia Kartuzy 1 : 0 więcej
Świt Szczecin - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Stolem Gniewino 5 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - KKF Konin 7 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 4 : 1 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 2 : 1 więcej
Widzew Łódź - MKS Polonia Warszawa 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Arka Gdynia - Lech Poznań 1 : 2 więcej
GKS Tychy - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0 : 6 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - MKS Urbis Gniezno 23 : 24 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Grot Łódź - Nielba Wągrowiec 28 : 28k więcej
Stal Gorzów - GKS Żukowo 33 : 31 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Siódemka Miedź Legnica 32 : 28 więcej
KPR Padwa Zamość - MKS Olimpia Piekary Śl. 31 : 26 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Jurand Ciechanów 26k : 26 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 24 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Sośnica Gliwice - AZS Poznań 37 : 39 więcej
Dziewiątka Legnica - KPR Ruch Chorzów 23 : 44 więcej
Arka Gdynia - Sambor Tczew 32 : 21 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - UKS Jedynka Kodo Morąg 27 : 24 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - SMS ZPRP I Kwidzyn 34 : 29 więcej
Warmia Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 33 : 20 więcej
USAR Kwidzyn - KS Szczypiorniak Olsztyn 38 : 31 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 : 0 więcej
BKS Bostik Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
12 listopad
Centralna Liga Juniorów w Futsalu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin 100 : 71 więcej
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 83 : 79 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - HydroTruck Radom 97 : 91 więcej
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 85 : 83 więcej
Sokół Międzychód - TBS Śląsk II Wrocław 90 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lech Poznań 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Stal Mielec - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Polonia Bytom 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Stal Stalowa Wola 4 : 0 więcej
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź 3 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
Vineta II Wolin - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Dąb Dębno 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Sława Sławno - GKS Manowo 3 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Świt II Szczecin - Odrzanka Radziszewo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - GKS Golenice 2 : 0 więcej
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 1 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Ogniwo Babinek 4 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo 10 : 1 więcej
Chrobry Drzonowo - Radowia Radowo Małe 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Orzeł Pęzino 6 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 7 : 1 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 7 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Wicher Przelewice - Piast Karsko 1 : 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Fala Gąski 10 : 0 więcej
KS Sieciemin - Saturn Mielno 1 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Wieża II Postomino 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Orzeł Łubowo 1 : 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Klon Krzymów 1 : 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - Zjednoczeni Kurzycko 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 2 : 3 więcej
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - Gwardia II Koszalin 0 : 3 więcej
Perła II Dygowo - Grot Gorawino 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 6 : 0 więcej
Pogoń Tczew - Pogoń Szczecin 1 : 6 więcej
AZS UJ Kraków - Stomilanki Olsztyn 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 2 : 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec 2 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Red Devils Chojnice - Futsal Świecie 1 : 3 więcej
LSSS Lębork - KS Gniezno 11 : 2 więcej
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 5 : 5 więcej
LZS Bojano - Wenecja Pułtusk 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Odra Opole 3 : 0 więcej
Gryf Tczew - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 35 więcej
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Młyny Stoisław Koszalin 16 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra 26 : 21 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
MKS Grudziądz - ITS Jeziorak Iława 32 : 30 więcej
PGE KPR Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 2 : 3 więcej
13 listopad
piła nożna Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - KKS Kalisz 4 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - Radomka Radom 1 : 3 więcej
15 listopad
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 58 : 48 więcej
AZS AWF Katowice - Miasto Szkła Krosno 78 : 83 więcej
Polpharma Starogard Gd. - GKS Tychy 71 : 63 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 91 : 86 więcej
AZS AGH Kraków - Sokół Międzychód 95 : 91 więcej
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław 81 : 73 więcej
HydroTruck Radom - Enea Basket Poznań 67 : 88 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 97 : 83 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 87 : 72 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin 24 : 37 więcej
16 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 98 : 88 więcej
Dziki Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 84 więcej
17 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 69 : 80 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3 : 2 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
MKS Wieluń - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 27 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Energa MKS Kalisz - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
Radomka Radom - UNI Opole 1 : 3 więcej
18 listopad
I Liga Mężczyzn Grupa A: PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
Turniej o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 73 : 83 więcej
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 76 : 74 więcej
Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 87 : 78 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Sensation Kotwica Kołobrzeg 61 : 86 więcej
Sokół Międzychód - MKKS Żak Koszalin 94 : 82 więcej
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 85 : 67 więcej
GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 90 : 73 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 1 : 1 więcej
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel 5 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 1 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Vineta II Wolin 0 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 5 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - OKS Center MD Goleniów 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 3 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin 1 : 4 więcej
Morzycko Moryń - GKS Kołbacz 0 : 5 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Astra Ustronie Morskie 1 : 0 więcej
GKS Manowo - Zefir Wyszewo 3 : 2 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 7 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec 2 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 2 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 0 : 0 więcej
Ina Recz - Korona Człopa 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Perła URB Dygowo 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Orzeł Wałcz 4 : 2 więcej
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 1 : 4 więcej
Unia Dolice - MKP Szczecinek 3 : 4 więcej
Chemik Police - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice 7 : 0 więcej
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 4 : 0 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Biali Sądów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Świt II Szczecin 1 : 5 więcej
Grot Gardno - Błękit Pniewo 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 3 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Czarni Lubanowo 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Swochowo 3 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 7 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 8 : 3 więcej
GKS Golenice - Sekwoja Brwice 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Myślino - Chrobry Drzonowo 1 : 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wicher Brojce 0 : 5 więcej
Redłovia Redło - Jantar Siemyśl 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 3 : 4 więcej
Świt Barnimie - Rolpol Chlebowo 0 : 6 więcej
Iskra Pomień - Kluczevia II Stargard 0 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Wicher Przelewice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Victoria II - KS Skibno 1 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Passat Bukowo Morskie 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 3 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 4 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Zawisza Grzmiąca 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Sokół Kleczew 3 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski 5 : 2 więcej
Elana Toruń - Stolem Gniewino 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Vineta Wolin - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Wikęd Luzino 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
Medyk Konin - Pogoń Tczew 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Wenecja Pułtusk - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - LZS Bojano 5 : 3 więcej
KS Gniezno - TAF Toruń 9 : 1 więcej
Futsal Świecie - LSSS Lębork 7 : 3 więcej
Bonito Helios Białystok - KKF Konin 4 : 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Odra Opole - Warta Poznań 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Raków Częstochowa 5 : 2 więcej
Cracovia - Wisła Kraków 5 : 0 więcej
MKS Polonia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - GKS Tychy 2 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Gryf Tczew 4 : 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Zielona Góra 3 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 4 : 0 więcej
GES Poznań - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Handball JKS Jarosław - Młyny Stoisław Koszalin 23 : 27 więcej
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 21 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Jurand Ciechanów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24k : 24 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 26 : 26k więcej
GKS Żukowo - SMS ZPRP I Kielce 40 : 36 więcej
SPR Stal Mielec - Grot Łódź 32 : 23 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Sambor Tczew 26k : 26 więcej
KPR Ruch Chorzów - Arka Gdynia 35 : 27 więcej
MTS Żory - Dziewiątka Legnica 41 : 30 więcej
AZS Poznań - Korona Handball Kielce 34k : 34 więcej
APR Radom - Sośnica Gliwice 32 : 25 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn 43 : 21 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - USAR Kwidzyn 27 : 32 więcej
ITS Jeziorak Iława - Warmia Olsztyn 38 : 36 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - Kospel Gwardia Koszalin 24 : 31 więcej
Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki 34 : 25 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Iskra AMW Gdynia - SPR Koszalin 14 : 22 więcej
Vambresia Wąbrzeźno - Start II Elbląg 30 : 26 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Stal Mielec 3 : 0 więcej
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 78 : 53 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 103 : 102 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polonia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 72 więcej
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 80 więcej
WKK Wrocław - HydroTruck Radom 69 : 70 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AWF Katowice 86 : 69 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - KKS Kalisz 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Sława Sławno 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Znicz Niedźwiedź 4 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Sztorm Szczecin 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Błękitni Ostrowice 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Spójnia Świdwin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sparta Skalin - Ina Stradzewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Skrzydlaci Będargowo 5 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Nadarzyn 1 : 9 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - KS Sieciemin 2 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Syrena-Grot Rymań 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - APLG Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - Red Devils Chojnice 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Widzew Łódź 0 : 3 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 33 : 38 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Siódemka Miedź Legnica - KPR Padwa Zamość 28 : 28k więcej
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów 27 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - SPR Pogoń Szczecin 24 : 35 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - MKS Grudziądz 38 : 28 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
PGE Rysice Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
20 listopad
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
22 listopad
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Polpharma Starogard Gd. 57 : 81 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni Stargard JS - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP I Kielce 30 : 33 więcej
23 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 72 : 92 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin JS - Zefir Wyszewo 6 : 5 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - PGE Rysice Rzeszów 0 : 3 więcej
24 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut 81 : 69 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AWF Katowice 99 : 62 więcej
piła nożna Sparingi
Darłovia II Darłowo - Victoria II - KS Skibno 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wicher Przelewice - Kłos Pełczyce 0 : 5 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
KPR Jelenia Góra - Dziewiątka Legnica 27 : 34 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grot Budowlani Łódź - Radomka Radom 3 : 0 więcej
25 listopad
I Liga Mężczyzn Grupa A: PGE KPR Gryfino - Sambor Latocha Agropom Tczew 38:34 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 86 : 103 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 89 : 96 więcej
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 75 : 69 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 77 : 80 więcej
HydroTruck Radom - Sokół Międzychód 88 : 73 więcej
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 91 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Legia Warszawa - Warta Poznań 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 2 : 3 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice 1 : 2 więcej
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
KKS Kalisz - Zagłębie II Lubin 3 : 1 więcej
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Myśla Dargomyśl 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Olimp Gościno 5 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Odra Chojna 7 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Darłovia Darłowo 4 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 2 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - Unia Dolice 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Gedania Gdańsk 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 3 : 3 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 3 : 4 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 2 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Wikęd Luzino 4 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Iskra Białogard - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Iskra Banie - GKS Kołbacz 3 : 3 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 3 : 3 więcej
Błonie Barwice - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 : 9 więcej
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 0 więcej
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 : 1 więcej
Świt II Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 10 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk 4 : 0 więcej
KKF Konin - Wenecja Pułtusk 7 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Legia Warszawa 6 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 4 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2 : 2 więcej
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 6 : 0 więcej
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Cracovia - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
Lech Poznań - Odra Opole 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 3 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - GES Poznań 4 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - SPR Stal Mielec 26 : 23 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - GKS Żukowo 40 : 27 więcej
KPR Padwa Zamość - MKS Wieluń 37 : 31 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Siódemka Miedź Legnica 30 : 37 więcej
Sandra Spa Pogoń Szczecin - MKS Olimpia Piekary Śl. 29 : 28 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
Kospel Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 39 : 37 więcej
MKS Grudziądz - UKS Jedynka Kodo Morąg 24 : 29 więcej
Warmia Olsztyn - SMS ZPRP I Kwidzyn 39 : 31 więcej
USAR Kwidzyn - ITS Jeziorak Iława 17 : 33 więcej
PGE KPR Gryfino - Sambor Latocha Agropom Tczew 38 : 34 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - KS Szczypiorniak Olsztyn 37 : 21 więcej
26 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk 82 : 86 więcej
Anwil Włocławek - Dziki Warszawa 78 : 66 więcej
Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra 91 : 95 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 66 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 99 : 94 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 110 : 77 więcej
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 86 : 105 więcej
Polonia Warszawa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 77 : 94 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Lech Poznań - Widzew Łódź 1 : 3 więcej
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy 2 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Wołczkowo Bezrzecze - Arkonia Szczecin 2 : 6 więcej
Kluczevia II Stargard - Vineta II Wolin 2 : 2 więcej
FASE Szczecin - Osadnik Myślibórz 0 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LSSS Lębork - Futsal Szczecin 6 : 3 więcej
TAF Toruń - Futsal Świecie 1 : 9 więcej
LZS Bojano - KS Gniezno 4 : 4 więcej
Red Devils Chojnice - Bonito Helios Białystok 6 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
FASE Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 4 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Lechia Zielona Góra 2 : 1 więcej
Odra Opole - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
Raków Częstochowa - GKS Tychy 0 : 0 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - Jurand Ciechanów 41 : 20 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
27 listopad
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 2 : 3 więcej
29 listopad
Puchar CEV: Grupa Azoty Chemik Police – BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 4 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
PWSZ Tarnów - Pałac Bydgoszcz 0 : 3 więcej
30 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 86 : 81 więcej
Dziki Warszawa - Pszczółka Start Lublin 86 : 71 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Śląsk Wrocław - FASE Szczecin 5 : 5 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - USAR Kwidzyn 31 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Mechanik Bobolice-Pogoń »
2 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
1 » Wspólni Różewo-Lech Cza »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 24
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152675
• newsów: 78318
• użytkowników: 81241
• komentarzy: 1177688
• zdjęć: 903843
• relacji: 40704
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies