ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 październik 2023
pokaż:
14 październik
Turniej Rugby: 𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗰𝗶𝗻 𝟳𝘀 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 81 : 87 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 : 95 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 91 : 62 więcej
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75 : 88 więcej
piła nożna II liga
Polonia Bytom - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 4 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 3 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - OKS Center MD Goleniów 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 : 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Ehrle Dobra 7 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Myśla Dargomyśl 3 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 : 4 więcej
Iskra Banie - Dąb Dębno 4 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna 5 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbacz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 : 6 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - GKS Manowo 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Ina Ińsko - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 0 więcej
Korona Człopa - Drawa Drawsko Pom. 0 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Zorza Dobrzany 4 : 5 więcej
Santos Kłębowiec - Kłos Pełczyce 2 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Ina Recz 4 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 7 więcej
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Perła URB Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
Wieża Postomino - Ina Goleniów 1 : 5 więcej
Orzeł Wałcz - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 1 więcej
Biali Sądów - Mechanik Bobolice 6 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Chemik Police 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Darłovia Darłowo 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 2 : 0 więcej
Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo 2 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 2 : 1 więcej
Promień Mosty - Bizon Cerkwica 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Chemik II Police 2 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Wicher Reptowo 3 : 2 więcej
Błękit Pniewo - Sztorm Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry 5 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek 5 : 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Mewa Resko 3 : 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Jantar Siemyśl 5 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Wrzos Wrzosowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Rolpol Chlebowo - Ina Stradzewo 6 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Dęby Rogowo 2 : 4 więcej
Iskra Pomień - Świt Barnimie 6 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Klon Krzęcin - Piast Kolin 4 : 1 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 4 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino 2 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Victoria II - KS Skibno 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Fala Gąski 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Wspólni Różewo 2 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 0 : 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 2 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 : 6 więcej
Ina II Goleniów - Orzeł Mrzeżyno 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 5 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 3 więcej
Okręt Szczecin - GKS II Kołbacz 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Piast Piaseczno 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Pogoń II Barlinek 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Perła II Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 3 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Elana Toruń 0 : 0 więcej
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Zawisza Bydgoszcz 4 : 1 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 : 0 więcej
Noteć Czarnków - Pogoń II Szczecin 5 : 0 więcej
Świt Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 5 więcej
Pogoń Tczew - Stomilanki Olsztyn 2 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
APLG Gdańsk - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - AZS UG Gdańsk 11 : 2 więcej
Bonito Helios Białystok - KS Gniezno 4 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 3 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 5 : 2 więcej
FASE Szczecin - Lech Poznań 1 : 5 więcej
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 3 : 5 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
GKS Żukowo - SPR Stal Mielec 34 : 42 więcej
SMS ZPRP I Kielce - MKS Olimpia Piekary Śl. 27 : 24 więcej
Grot Łódź - MKS Wieluń 31 : 29 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 26 : 32 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Jurand Ciechanów 33 : 25 więcej
KPR Padwa Zamość - Śląsk Wrocław 21 : 29 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 35 : 38 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - ITS Jeziorak Iława 32 : 34 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - Sambor Latocha Agropom Tczew 46 : 20 więcej
MKS Grudziądz - KS Szczypiorniak Olsztyn 50 : 24 więcej
Warmia Olsztyn - KU AZS UKW Bydgoszcz 40 : 22 więcej
Tytani Wejherowo - SMS ZPRP I Kwidzyn 36 : 37 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
UNI Opole - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - PWSZ Tarnów 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 110
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies