ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 październik 2023
pokaż:
15 październik
Eliminacje EURO 2024: Polska - Mołdawia więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Dziki Warszawa 96 : 85 więcej
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 60 : 83 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Czarni Słupsk 83 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Zastal Zielona Góra 88 : 89 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 84 : 72 więcej
Miasto Szkła Krosno - Sokół Międzychód 92 : 85 więcej
Decka Pelplin - GKS Tychy 71 : 66 więcej
Enea Basket Poznań - AZS AWF Katowice 101 : 80 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 1 : 5 więcej
Vineta II Wolin - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Zefir Wyszewo - Iskra Białogard 3 : 0 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 11 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Grot Gardno 8 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Czarni Szczecin 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 1 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 0 : 3 więcej
Kłos Kamienny Jaz - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 7 : 4 więcej
Czarni Lubanowo - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Redłovia Redło 1 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Wicher Brojce 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Iskra Lutówko 0 : 3 więcej
Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sęp Brzesko 0 : 5 więcej
Wicher Przelewice - Mechanik Warnice 2 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Hajka Zegrze Pomorskie 6 : 1 więcej
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrześnica 3 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Wicher Mierzym 0 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Gwda Wielka - Grom Szwecja 0 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sad Chwiram 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 4 więcej
FASE Szczecin - Future Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Zjednoczeni Kurzycko 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 1 : 1 więcej
Zryw Góralice - KLUKS Krzywin 0 : 0 więcej
Klon Krzymów - Wicher Steklno 2 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Osadnik II Myślibórz 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - WODR Barzkowice 3 : 6 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 5 : 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Strzała Płotno 7 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Unia II Dolice 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Gwardia II Koszalin 1 : 7 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 1 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Drzewiarz Krosino 8 : 0 więcej
Sokół Spore - Orzeł II Łubowo 2 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech II Czaplinek 6 : 1 więcej
Bytyń Nakielno - Drzewiarz Świerczyna 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
AZS UJ Kraków - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - Wenecja Pułtusk 7 : 3 więcej
KKF Konin - Red Devils Chojnice 1 : 3 więcej
LSSS Lębork - Futbalo Białystok 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Cracovia 7 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Widzew Łódź - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 3 : 2 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 4 więcej
Górnik Zabrze - Odra Opole 3 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Górnik Zabrze - Odra Opole 2 : 2 więcej
Gryf Tczew - GKS Tychy 0 : 3 więcej
Lechia Zielona Góra - GES Poznań 2 : 4 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
BKS Bostik Bielsko-Biała - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
Radomka Radom - Stal Mielec 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
mecze:
15 » Polski Cukier Kluczevia »
14 » A.P. Gavia Choszczno-Po »
9 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
9 » Pogoń Szczecin-Stal Mie »
6 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
5 » Rega Trzebiatów-Sparta  »
4 » Błękitni II Stargard-Ol »
4 » Sokół Kleczew-Świt Szcz »
3 » Iskra Lutówko-Klon Krzę »
2 » Pogoń Nowe Skalmierzyce »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 32
statystyki portalu
• drużyn: 3106
• imprez: 148827
• newsów: 77844
• użytkowników: 80960
• komentarzy: 1170409
• zdjęć: 888036
• relacji: 40469
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies