ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 październik 2023
pokaż:
08 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Pszczółka Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 99 : 83 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 88 : 79 więcej
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 97 : 91 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73 : 82 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 104 : 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
Cracovia - Jagiellonia Białystok 2 : 4 więcej
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
KKS Kalisz - Polonia Bytom 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 : 5 więcej
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 6 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Odrzanka Radziszewo 2 : 6 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Unia Swochowo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Kłos Kamienny Jaz 0 : 1 więcej
GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole 1 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Błękitni Ostrowice 6 : 2 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Chrobry Drzonowo 5 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Płomień Myślino 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sparta Skalin - Iskra Pomień 0 : 7 więcej
Świt Barnimie - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Błękitni Pomierzyn 5 : 6 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 10 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Ina Nadarzyn 0 : 9 więcej
Polonia Giżyn - Gwiazda Żalęcino 2 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 : 7 więcej
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Piast Karsko 2 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Stal Lipiany 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - KS Sieciemin 2 : 5 więcej
Wieża II Postomino - Mechanik II Iskra Kłanino 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - KS Dzikowo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Sowianka Sowno 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 0 : 10 więcej
GKS II Kołbacz - Czarni II Szczecin 4 : 1 więcej
Future Szczecin - Energetyk II Gryfino 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Piast Piaseczno - Klon Krzymów 1 : 2 więcej
Osadnik II Myślibórz - Sokół II Pyrzyce 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Orzeł Żeńsko 6 : 0 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Strzała Płotno - Bryza Reńsko 0 : 9 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
Unia II Dolice - Grom Płonno 10 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Wicher Rąbino 8 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - KS Mustang 3 : 8 więcej
Perła II Dygowo - Derby Karścino 14 : 0 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Bytyń Nakielno 2 : 2 więcej
Orzeł II Łubowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 5 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Spore 6 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Jedność Tuczno 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LZS Bojano - LSSS Lębork 5 : 7 więcej
KKF Konin - Futsal Szczecin 2 : 8 więcej
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno 2 : 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 2 : 4 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
Odra Opole - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 32 : 27 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Śląsk Wrocław - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 30 : 26 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Grot Łódź 30 : 27 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
KU AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 29 : 28 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
MKS Brodnica - Iskra AMW Gdynia 23 : 29 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów 0 : 3 więcej
Stal Mielec - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Radomka Radom 3 : 1 więcej
PWSZ Tarnów - Volley Wrocław 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Polonia Jastrowie -Lech »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 296
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies