ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 wrzesień 2023
pokaż:
30 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - Anwil Włocławek 64 : 88 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
TBS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom 104 : 66 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Polonia Warszawa 73 : 66 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Weegree AZS Politechnika Opolska 61 : 50 więcej
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 98 : 97 więcej
Miasto Szkła Krosno - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 90 : 64 więcej
piła nożna Sparingi
Rybak Trzebież - Chemik II Police 0 : 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa
ŁKS Łódź - Cracovia 0 : 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów 2 : 2 więcej
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - KKS Kalisz 0 : 2 więcej
Lech II Poznań - ŁKS II Łódź 0 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0 : 0 więcej
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 7 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Gryf Kamień Pomorski 0 : 9 więcej
Vineta II Wolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Rurzyca Nawodna 3 : 3 więcej
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 : 5 więcej
Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Morzycko Moryń 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Myśla Dargomyśl 5 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 1 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - Pomorzanin Sławoborze 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Wiekowianka Wiekowo 5 : 2 więcej
Sława Sławno - Vimobilia Będzino 3 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - MKS Sokół Karlino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Olimp Złocieniec 1 : 2 więcej
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Kłos Pełczyce 0 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Pogoń Barlinek 1 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Perła URB Dygowo - Biali Sądów 3 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice 1 : 3 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Mirand Szczecin 2 : 4 więcej
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 : 0 więcej
Unia Dolice - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Dąb Dębice - Korona Stuchowo 5 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - LZS Błękitni Trzygłów 4 : 2 więcej
Promień Mosty - Zalew Stepnica 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Tanowia Tanowo 4 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 2 : 2 więcej
Błękit Pniewo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 1 więcej
Rybak Trzebież - Chemik II Police 0 : 6 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Sztorm Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - GKS Golenice 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Jantar Motortech Siemyśl 2 : 4 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Mewa Resko 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Sparta Skalin 3 : 1 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Pęzino 2 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Świt Barnimie 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Stal Lipiany - Iskra Lutówko 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 : 6 więcej
Strong Zielenica - Saturn Mielno 1 : 2 więcej
KS Sieciemin - LZS Kowalewice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 5 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Sad Chwiram 3 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno 1 : 3 więcej
Pomorzanin 1964 Nowogard - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
Ina II Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Iskierka II Mirand Szczecin 5 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Pionier Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czcibor Bielin - Osadnik II Myślibórz 3 : 0 więcej
Wicher Steklno - KLUKS Krzywin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - KS Mustang 3 : 1 więcej
Derby Karścino - Grot Gorawino 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Jedność Tuczno - Orzeł II Łubowo 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 0 : 4 więcej
Wikęd Luzino - Flota Świnoujście 1 : 3 więcej
Noteć Czarnków - Unia Swarzędz 3 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Szczecin - Stomilanki Olsztyn 4 : 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 2 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 4 : 0 więcej
APLG Gdańsk - AZS UJ Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Świecie - KKF Konin 10 : 5 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 6 : 1 więcej
Bonito Helios Białystok - AZS UG Gdańsk 4 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Arka Gdynia 1 : 3 więcej
Legia Warszawa - Odra Opole 4 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Polonia Warszawa 2 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lech Poznań - Raków Częstochowa 4 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - GES Poznań 3 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Tczew 5 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 23 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 27 więcej
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - EKS Start Elbląg 26 : 32 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - MKS Perła Lublin 25 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - Jurand Ciechanów 25 : 25k więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Wieluń 29 : 24 więcej
Grot Łódź - MKS Olimpia Piekary Śl. 32 : 25 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25 : 29 więcej
KPR Padwa Zamość - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 30 : 29 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
Arka Gdynia - AZS AWF Warszawa 27 : 21 więcej
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 28 : 21 więcej
KPR Ruch Chorzów - APR Radom 33 : 22 więcej
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 26 : 30 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - KS Szczypiorniak Olsztyn 46 : 25 więcej
Warmia Olsztyn - USAR Kwidzyn 37 : 26 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - ITS Jeziorak Iława 22 : 26 więcej
Tytani Wejherowo - Sambor Latocha Agropom Tczew 37 : 25 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 17 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Ińsko-Ina Recz
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
18 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
13 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ebi
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175528
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies