ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 wrzesień 2023
pokaż:
23 wrzesień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 82 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 86 : 65 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
AZS AGH Kraków - Enea Astoria Bydgoszcz 70 : 88 więcej
WKK Wrocław - Sokół Międzychód 91 : 59 więcej
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 66 : 73 więcej
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 78 : 96 więcej
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - GKS Tychy 65 : 71 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Cracovia - Pogoń Szczecin 1 : 5 więcej
Lech Poznań - Stal Mielec 2 : 1 więcej
piła nożna II liga
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Jantar Dziwnów - Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 3 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 3 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Jeziorak Szczecin 3 : 3 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Banie 1 : 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 5 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
MKS Sokół Karlino - Sława Sławno 3 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Arkadia Malechowo 3 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 3 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Korona Człopa 7 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Santos Kłębowiec 1 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Ina Recz - Sokół Suliszewo 8 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Gavia Choszczno 4 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 2 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Drawa Drawsko Pom. 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Mirand Szczecin - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 4 : 1 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Odra Chojna 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Unia Dolice 5 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Perła URB Dygowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 0 : 2 więcej
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 3 : 2 więcej
Zalew Stepnica - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
Chemik II Police - Wołczkowo Bezrzecze 4 : 3 więcej
Błękit Pniewo - Świt II Szczecin 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice 5 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Kłos Kamienny Jaz 1 : 8 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 6 : 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Radowia Radowo Małe 1 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 3 : 3 więcej
Wicher Brojce - Płomień Lisowo 10 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 1 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Kluczevia II Stargard 4 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Korona Raduń 0 : 3 więcej
Piast Kolin - Ina Nadarzyn 1 : 5 więcej
Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrześnica 7 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Darłovia II Darłowo 3 : 3 więcej
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Mechanik Turowo - Wspólni Różewo 1 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pogoń Wierzchowo 0 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 10 : 0 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin 1964 Nowogard 4 : 11 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 7 : 0 więcej
Future Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
Okręt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Sokół Różańsko 2 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
Polonia Gryfino - Czcibor Bielin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Żeńsko 1 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Wikęd Luzino 3 : 0 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz 2 : 2 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Noteć Czarnków 1 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Vineta Wolin 2 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard 0 : 6 więcej
piła nożna I Liga futsalu
TAF Toruń - Red Devils Chojnice 3 : 9 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Świecie 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 3 : 6 więcej
Lech Poznań - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Cracovia - Zagłębie Lubin 2 : 3 więcej
Widzew Łódź - Warta Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
GKS Tychy - Arka Gdynia 5 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Odra Opole 3 : 3 więcej
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
Gryf Tczew - Lechia Zielona Góra 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - SWWS Energa Szczypiorno Kalisz 33 : 26 więcej
EKS Start Elbląg - Galiczanka Lwów 31 : 37 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - SMS ZPRP I Kielce 34 : 29 więcej
Zagłębie Handball Team Sosnowiec - AKPR AZS AWF Biała Podlaska 26 : 34 więcej
MKS Olimpia Piekary Śl. - SPR Stal Mielec 30 : 26 więcej
Siódemka Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec 30 : 25 więcej
MKS Wieluń - GKS Żukowo 28 : 37 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - Dziewiątka Legnica 32 : 23 więcej
AZS Poznań - KPR Ruch Chorzów 27 : 35 więcej
Sośnica Gliwice - Korona Handball Kielce 28 : 31 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 21 : 24 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz 25 : 28 więcej
PGE KPR Gryfino - Kospel Gwardia Koszalin 22 : 34 więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 21 : 31 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - SKF KPR Sparta Oborniki 29k : 29 więcej
ITS Jeziorak Iława - SMS ZPRP I Kwidzyn 42 : 35 więcej
Tytani Wejherowo - KS Szczypiorniak Olsztyn 40 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 14
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies