ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 wrzesień 2023
pokaż:
16 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików w Kajak Polo więcej
Lisek i Przyjaciele więcej
KSW 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3 : 1 więcej
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin 0 : 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 2 : 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 1 więcej
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 1 : 4 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 1 : 2 więcej
Vineta II Wolin - Jantar Dziwnów 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 : 5 więcej
Stal Szczecin - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Rurzyca Nawodna 1 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 0 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 : 3 więcej
Iskra Banie - GKS Kołbacz 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Wiekowianka Wiekowo 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 10 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - MKS Sokół Karlino 1 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
Sława Sławno - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 1 : 5 więcej
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Recz 3 : 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Ina Ińsko 2 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Perła URB Dygowo 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 0 : 1 więcej
Ina Goleniów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 8 : 0 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Iskierka Mirand Szczecin 1 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 3 : 1 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 0 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Bizon Cerkwica 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Czarni Szczecin 1 : 3 więcej
Rybak Trzebież - Błękit Pniewo 13 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police 4 : 1 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Pomorzanin Cychry 1 : 2 więcej
Unia Swochowo - GKS Golenice 3 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 5 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Sekwoja Brwice 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Spójnia Świdwin - Chrobry Drzonowo 6 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Wrzos Wrzosowo 3 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Wicher Brojce 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Jantar Motortech Siemyśl 4 : 5 więcej
Płomień Myślino - Mewa Resko 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Dęby Rogowo 4 : 2 więcej
Świt Barnimie - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
Orzeł Małkocin - Ina Stradzewo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Sęp Brzesko 2 : 2 więcej
Stal Lipiany - Pomorzanin Zamęcin 10 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Strong Zielenica - Wicher Mierzym 3 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Sad Chwiram 5 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wrzos Borne Sulinowo 5 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - GKS II Kołbacz 6 : 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Okręt Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Wicher Steklno - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 7 więcej
Czcibor Bielin - Czarni Czarnówko 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Derby Karścino - KS Mustang 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Orzeł II Łubowo 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 1 : 1 więcej
Gedania Gdańsk - Flota Świnoujście 4 : 1 więcej
Wikęd Luzino - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Stolem Gniewino 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Cartusia Kartuzy 0 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 6 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Śląsk Wrocław - Pogoń Tczew 1 : 4 więcej
Stomilanki Olsztyn - Górnik Łęczna 0 : 5 więcej
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 2 : 0 więcej
APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
Korona Kielce - Odra Opole 1 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 0 : 2 więcej
Warta Poznań - MKS Polonia Warszawa 5 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 4 więcej
Górnik Zabrze - GES Poznań 7 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - GKS Tychy 3 : 0 więcej
Arka Gdynia - Gryf Tczew 8 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 22 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Młyny Stoisław Koszalin 26 : 19 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Stal Gorzów - Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 : 25 więcej
GKS Żukowo - Siódemka Miedź Legnica 41 : 40 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Olimpia Piekary Śl. 29 : 24 więcej
SMS ZPRP I Kielce - Zagłębie Handball Team Sosnowiec 36 : 28 więcej
Grot Łódź - Śląsk Wrocław 19 : 22 więcej
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - KPR Padwa Zamość 24 : 22 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 33 : 32 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - PGE KPR Gryfino 30 : 33 więcej
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 30 : 20 więcej
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz 27 : 25 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - KS Szczypiorniak Olsztyn 30 : 23 więcej
Tytani Wejherowo - KU AZS UKW Bydgoszcz 47 : 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 7
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78312
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177678
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies