ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 wrzesień 2023
pokaż:
17 wrzesień
Invest In Szczecin Open 2023 więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzików w Kajak Polo więcej
piła nożna Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom 3 : 2 więcej
Widzew Łódź - Cracovia 2 : 0 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 : 4 więcej
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn 2 : 1 więcej
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 0 : 3 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Olimp Złocieniec 0 : 4 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Świt II Szczecin - Tanowia Tanowo 6 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 2 : 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sztorm Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Sparta Węgorzyno 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kluczevia II Stargard - Błękitni Pomierzyn 4 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Skalin 3 : 5 więcej
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 0 : 9 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 0 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Skrzydlaci Będargowo 3 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Polonia Giżyn 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 4 : 0 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Victoria II - KS Skibno 3 : 3 więcej
Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Hajka Zegrze Pomorskie 4 : 1 więcej
Fala Gąski - Wrzos Wrześnica 4 : 6 więcej
Saturn Mielno - Wieża II Postomino 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik Turowo 0 : 5 więcej
KS Dzikowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Mrzeżyno 0 : 0 więcej
Ina II Goleniów - Pomorzanin 1964 Nowogard 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Pionier Szczecin 6 : 2 więcej
Future Szczecin - Iskierka II Mirand Szczecin 1 : 9 więcej
FASE Szczecin - Czarni II Szczecin 16 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko 2 : 1 więcej
Piast Piaseczno - KLUKS Krzywin 0 : 5 więcej
Zryw Góralice - Osadnik II Myślibórz 1 : 2 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Pogoń II Barlinek 1 : 5 więcej
Strzała Płotno - WODR Barzkowice 0 : 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 0 : 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 4 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 3 : 1 więcej
Unia II Dolice - Sokół Granowo 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino 1 : 1 więcej
Perła II Dygowo - Gwardia II Koszalin 0 : 2 więcej
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Legion Strączno - Lech II Czaplinek 3 : 1 więcej
Drzewiarz Krosino - Drzewiarz Świerczyna 0 : 9 więcej
Jedność Tuczno - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Zielona Góra - Zagłębie Sosnowiec 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
SWWS Energa Szczypiorno Kalisz - MKS Perła Lublin 18 : 34 więcej
Galiczanka Lwów - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Zefir Wyszewo-Vimobilia »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 503
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies