ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 wrzesień 2023
pokaż:
10 wrzesień
piła nożna II liga
ŁKS II Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Rega Trzebiatów 5 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - GKS Manowo 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Czarni Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Tanowia Tanowo 1 : 4 więcej
Sztorm Szczecin - Grot Gardno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
Czarni Lubanowo - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 5 : 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Redłovia Redło 2 : 4 więcej
Chrobry Drzonowo - Błękitni Ostrowice 4 : 1 więcej
Jantar Motortech Siemyśl - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Czarni Marianowo 4 : 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
Ina Stradzewo - Iskra Pomień 0 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Skrzydlaci Będargowo - Ina Nadarzyn 0 : 10 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 2 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 1 : 8 więcej
Piast Kolin - Korona Raduń 4 : 1 więcej
Polonia Giżyn - Pomorzanin Zamęcin 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 2 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Strong Zielenica 6 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Błękitni Stary Jarosław 0 : 6 więcej
Wieża II Postomino - Wicher Mierzym 2 : 2 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Fala Gąski 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błonie Barwice - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 5 : 0 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 : 7 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Ina II Goleniów 4 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
GKS II Kołbacz - Mierzynianka II Mierzyn 3 : 2 więcej
Pionier Szczecin - Future Szczecin 1 : 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Czarni II Szczecin 10 : 0 więcej
Okręt Szczecin - Hutnik II Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Czarni Czarnówko - Klon Krzymów 2 : 1 więcej
Sokół Różańsko - Czcibor Bielin 1 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Unia II Dolice 4 : 5 więcej
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Grom Płonno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Grot Gorawino 4 : 0 więcej
KS Mustang - Perła II Dygowo 1 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Legion Strączno 4 : 6 więcej
Sokół Spore - Bytyń Nakielno 5 : 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno 6 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Drzewiarz Krosino 13 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Medyk Konin - Śląsk Wrocław 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 3 : 1 więcej
GES Poznań - Lech Poznań 0 : 6 więcej
Lechia Zielona Góra - FASE Szczecin U17 1 : 1 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
KPR Padwa Zamość - SMS ZPRP I Kielce 36 : 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Mechanik Bobolice-Pogoń »
2 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
2 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Wspólni Różewo-Lech Cza »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 23
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152675
• newsów: 78318
• użytkowników: 81241
• komentarzy: 1177688
• zdjęć: 903843
• relacji: 40704
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies