redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 maj 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 3
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
30 maj
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
12:00
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice
więcej
12:00
Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty
więcej
12:00
Rega Trzebiatów - Piast Chociwel
więcej
12:00
Vineta II Wolin - Światowid 63 Łobez
więcej
16:00
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica
więcej
18:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sarmata Dobra
więcej
18:00
OKS Center MD Goleniów - Gryf Kamień Pomorski
więcej
18:00
Orzeł Grzędzice - Iskra Golczewo
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Hutnik Szczecin
więcej
11:00
GKS Kołbaskowo-Przecław - Ehrle Dobra
więcej
12:00
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin
więcej
12:00
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno
więcej
13:00
Arkonia Szczecin - GKS Kołbacz
więcej
17:00
Myśla Dargomyśl - Jeziorak Szczecin
więcej
18:00
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń
więcej
18:00
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów
więcej
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo
więcej
11:00
Arkadia Malechowo - GKS Manowo
więcej
11:00
MKS Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze
więcej
12:00
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz
więcej
16:00
Gryf Polanów - Głaz Tychowo
więcej
17:00
Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie
więcej
18:30
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
11:00
Olimp Złocieniec - Ina Recz
więcej
12:00
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany
więcej
13:00
Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek
więcej
14:00
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce
więcej
14:00
Sokół Suliszewo - Orzeł Bierzwnik
więcej
15:00
Santos Kłębowiec - Drawa Drawsko Pom.
więcej
16:00
Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski
więcej
16:00
Sokół Pyrzyce - Pogoń Połczyn Zdrój
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
18:00
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
15:00
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz
więcej
17:00
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski
więcej
17:00
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
maj 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
koszykówka/PLK: 1
•
piłka nożna/III liga: 1
•
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
top komentarze
newsy:
mecze:
48 »
Gavia Choszczno-Kłos Pe »
38 »
Darłovia Darłowo-Gwardi »
35 »
Iskra Pomień-Orkan Dale »
15 »
Lech Czaplinek-Calisia »
15 »
Sad Chwiram-Zawisza Grz »
14 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 »
Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
13 »
Zefir Wyszewo-Wybrzeże »
12 »
Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
12 »
Ina Ińsko-Ina Recz
aktualnie na portalu
zalogowanych:
3
Fanatyk46
franiu24
KelvinCors
gości:
5
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78202
• użytkowników:
81182
• komentarzy:
1175793
• zdjęć:
900493
• relacji:
40663
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies