redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 maj 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
piłka nożna/A klasa gr. 1
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/A klasa gr. 3
piłka nożna/A klasa gr. 4
piłka nożna/A klasa gr. 5
piłka nożna/A klasa gr. 6
piłka nożna/A klasa gr. 7
piłka nożna/A klasa gr. 8
piłka nożna/B klasa gr. 1
piłka nożna/B klasa gr. 2
piłka nożna/B klasa gr. 3
piłka nożna/B klasa gr. 4
piłka nożna/B klasa gr. 5
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-18)
piłka nożna/Ekstraklasa
piłka nożna/Ekstraliga kobiet
piłka nożna/II liga
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/IV liga zachodniopomorska
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 3
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
25 maj
piła nożna
Ekstraklasa
17:30
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
więcej
17:30
Lech Poznań - Korona Kielce
więcej
17:30
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
więcej
17:30
ŁKS Łódź - Stal Mielec
więcej
17:30
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
więcej
17:30
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
więcej
17:30
Radomiak Radom - Widzew Łódź
więcej
17:30
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
więcej
17:30
Ruch Chorzów - Cracovia
więcej
piła nożna
II liga
14:00
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
więcej
14:00
Polonia Bytom - Lech II Poznań
więcej
14:00
Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg
więcej
14:00
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
więcej
14:00
KKS Kalisz - Skra Częstochowa
więcej
14:00
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
więcej
14:00
Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin
więcej
14:00
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie
więcej
14:00
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
14:00
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów
więcej
14:00
Iskra Golczewo - Rega Trzebiatów
więcej
15:00
Polonia Płoty - Orzeł Grzędzice
więcej
15:00
Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów
więcej
15:00
Światowid 63 Łobez - Masovia Maszewo
więcej
16:00
Orzeł Łoźnica - Vineta II Wolin
więcej
16:00
Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa
więcej
16:00
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
11:00
Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn
więcej
11:00
Stal Szczecin - Iskra Banie
więcej
12:00
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin
więcej
13:00
Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz
więcej
16:00
Myśla Dargomyśl - Energetyk Gryfino
więcej
17:30
GKS Kołbacz - Rurzyca Nawodna
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino
więcej
11:00
GKS Manowo - Victoria Sianów
więcej
13:00
Astra Ustronie Morskie - Arkadia Malechowo
więcej
13:30
Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno
więcej
15:00
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów
więcej
17:00
Głaz Tychowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
13:00
Pogoń Barlinek - Ina Ińsko
więcej
13:00
Ina Recz - Lech Czaplinek
więcej
13:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Gavia Choszczno
więcej
15:00
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo
więcej
16:00
Orzeł Bierzwnik - Korona Człopa
więcej
17:00
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino
więcej
13:00
Biali Sądów - Bałtyk Koszalin
więcej
14:00
Perła URB Dygowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal
więcej
15:00
Mechanik Bobolice - Chemik Police
więcej
16:00
MKP Szczecinek - Iskierka Mirand Szczecin
więcej
16:00
Odra Chojna - Olimp Gościno
więcej
17:00
Gwardia Koszalin - Unia Dolice
więcej
17:00
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
14:00
Leśnik Kliniska - Bizon Cerkwica
więcej
15:00
Dąb Dębice - Hanza Goleniów
więcej
15:00
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica
więcej
15:00
Promień Mosty - Fala Międzyzdroje
więcej
16:30
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
14:00
Wołczkowo Bezrzecze - Grot Gardno
więcej
16:00
Błękit Pniewo - Tanowia Tanowo
więcej
17:00
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
Unia Swochowo - Witniczanka Witnica
0 : 3
więcej
16:00
Czarni Lubanowo - Pomorzanin Cychry
więcej
17:00
Mieszko Mieszkowice - Ogniwo Babinek
więcej
18:00
Kłos Kamienny Jaz - Chrobry Lisie Pole
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
13:00
Spójnia Świdwin - Radowia Radowo Małe
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
13:00
Orzeł Małkocin - Iskra Pomień
więcej
13:00
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino
więcej
16:00
Błękitni Pomierzyn - Sparta Skalin
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
13:00
Piast Kolin - Mechanik Warnice
więcej
13:00
Stal Lipiany - Sęp Brzesko
więcej
15:00
Ina Nadarzyn - Piast Karsko
więcej
17:30
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno
więcej
15:30
Mechanik II Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław
więcej
16:00
Wrzos Wrześnica - Victoria II - KS Skibno
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
11:00
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo
więcej
15:00
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo
więcej
15:00
Wrzos Borne Sulinowo - Sad Chwiram
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska
więcej
16:00
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn
więcej
Iskierka II Mirand Szczecin - GKS II Kołbacz
0 : 3
więcej
10:00
Energetyk II Gryfino - Hutnik II Szczecin
więcej
16:00
Okręt Szczecin - Pionier Szczecin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
13:00
Czarni Czarnówko - Osadnik II Myślibórz
więcej
13:00
Sokół II Pyrzyce - Piast Piaseczno
więcej
16:00
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin
więcej
17:00
Czcibor Bielin - Wicher Steklno
więcej
17:00
Klon Krzymów - Zryw Góralice
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
16:00
Ogniwo Dzwonowo - Pogoń II Barlinek
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
17:00
KS Mustang - Wicher Rąbino
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
12:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
więcej
12:00
Noteć Czarnków - Stolem Gniewino
więcej
12:00
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard
więcej
17:00
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz
więcej
17:00
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy
więcej
17:00
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
więcej
17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
12:00
Medyk Konin - UKS SMS Łódź
więcej
12:00
Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00
Odra Opole - Raków Częstochowa
więcej
15:00
Polonia Warszawa JS - Widzew Łódź
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
maj 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
koszykówka/PLK: 1
•
piłka nożna/III liga: 1
•
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
top komentarze
newsy:
mecze:
48 »
Gavia Choszczno-Kłos Pe »
38 »
Darłovia Darłowo-Gwardi »
35 »
Iskra Pomień-Orkan Dale »
15 »
Lech Czaplinek-Calisia »
15 »
Sad Chwiram-Zawisza Grz »
14 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
13 »
Zefir Wyszewo-Wybrzeże »
13 »
Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
12 »
Ina Ińsko-Ina Recz
12 »
Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
1
vaeloran
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78202
• użytkowników:
81182
• komentarzy:
1175792
• zdjęć:
900493
• relacji:
40663
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies