ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 maj 2024
pokaż:
18 maj
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard 104 : 86 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Korona Kielce - Ruch Chorzów 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 2 : 0 więcej
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz 0 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 2 : 3 więcej
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Rega Trzebiatów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica 2 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Sparta Gryfice 0 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 3 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Rurzyca Nawodna 1 : 2 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Iskra Banie 3 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 1 : 1 więcej
MKS Sokół Karlino - Iskra Białogard 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Gryf Polanów - GKS Manowo 1 : 4 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Vimobilia Będzino 6 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 : 9 więcej
Ina Ińsko - Ina Recz 1 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 8 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawsko Pom. 1 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 6 : 0 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 2 : 1 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Odra Chojna - Ina Goleniów 0 : 4 więcej
Unia Dolice - Orzeł Wałcz 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Leśnik Kliniska 5 : 1 więcej
Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 0 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 1 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Kłos Kamienny Jaz 3 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 1 : 4 więcej
Wicher Brojce - Jantar Siemyśl 0 : 0 więcej
Płomień Myślino - Płomień Lisowo 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 5 : 2 więcej
Świt Barnimie - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
Iskra Pomień - Orkan Dalewo 1 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - Błękitni Pomierzyn 1 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Ina Stradzewo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Kolin 4 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Klon Krzęcin 1 : 20 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrześnica - LZS Kowalewice 2 : 5 więcej
Fala Gąski - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 8 więcej
Wicher Mierzym - Darłovia II Darłowo 1 : 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Victoria II - KS Skibno 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 3 : 1 więcej
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 2 : 4 więcej
Wspólni Różewo - KS Dzikowo 3 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 4 : 0 więcej
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
10:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Future Szczecin - FASE Szczecin 1 : 5 więcej
Pionier Szczecin - Czarni II Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Zryw Góralice 4 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Sokół II Pyrzyce 4 : 0 więcej
Wicher Steklno - Klon Krzymów 4 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Grom Płonno 7 : 0 więcej
Unia II Dolice - Bryza Reńsko 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Orzeł II Łubowo - Sokół Spore 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Vineta Wolin - Sokół Kleczew 2 : 3 więcej
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 4 : 0 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski 5 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Wikęd Luzino 1 : 5 więcej
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska 4 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Odra Opole 2 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin U17 2 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Gryf Tczew 3 : 0 więcej
GES Poznań - Warta Poznań 2 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 27 : 26 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
AKPR AZS AWF Biała Podlaska - SMS ZPRP I Kielce 31 : 33 więcej
KPR Padwa Zamość - Stal Gorzów 27 : 26 więcej
Zagłębie Handball Sosnowiec - Grot Łódź 23 : 36 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SKF KPR Sparta Oborniki - USAR Kwidzyn 33 : 30 więcej
PGE KPR Gryfino - Tytani Wejherowo 39 : 40 więcej
E.Link Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 34 : 27 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - KU AZS UKW Bydgoszcz 33 : 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
28 » Mechanik Turowo-Zawisza »
26 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
14 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
12 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
12 » Błękitni II Stargard-Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... Carles11
EGT MKS92
Vukovic
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151717
• newsów: 78215
• użytkowników: 81198
• komentarzy: 1176339
• zdjęć: 901419
• relacji: 40669
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies