ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 listopad 2023
pokaż:
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 103 : 102 więcej
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 78 : 53 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AWF Katowice 86 : 69 więcej
WKK Wrocław - HydroTruck Radom 69 : 70 więcej
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 75 : 80 więcej
Polonia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 68 : 72 więcej
piła nożna II liga
Radunia Stężyca - KKS Kalisz 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Sława Sławno 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Wicher Reptowo - Sztorm Szczecin 8 : 2 więcej
Rybak Trzebież - Znicz Niedźwiedź 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Płomień Lisowo - Błękitni Ostrowice 0 : 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Spójnia Świdwin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sparta Skalin - Ina Stradzewo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Klon Krzęcin 2 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Piast Karsko - Skrzydlaci Będargowo 5 : 0 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Nadarzyn 1 : 9 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Fala Gąski - KS Sieciemin 2 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - Syrena-Grot Rymań 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Swarzędz 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - APLG Gdańsk 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
Futsal Szczecin - Red Devils Chojnice 4 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 : 2 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Arka Gdynia - Widzew Łódź 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 33 : 38 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Mężczyzn
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów 27 : 29 więcej
Siódemka Miedź Legnica - KPR Padwa Zamość 28 : 28k więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS AWF Warszawa - SPR Pogoń Szczecin 24 : 35 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
SMS ZPRP I Kwidzyn - MKS Grudziądz 38 : 28 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław 3 : 1 więcej
Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
PGE Rysice Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
1 » Iskierka Mirand Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
efekthaxe
gości: 213
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78330
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies