ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 listopad 2023
pokaż:
12 listopad
Centralna Liga Juniorów w Futsalu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin 100 : 71 więcej
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 83 : 79 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Niedźwiadki Chemart Przemyśl - HydroTruck Radom 97 : 91 więcej
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 85 : 83 więcej
Sokół Międzychód - TBS Śląsk II Wrocław 90 : 96 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Stal Mielec - Górnik Zabrze 2 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna II liga
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź 3 : 2 więcej
Lech II Poznań - Polonia Bytom 1 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn 1 : 0 więcej
Zagłębie II Lubin - Stal Stalowa Wola 4 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 1 : 0 więcej
GKS Kołbaskowo-Przecław - Dąb Dębno 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - GKS Manowo 3 : 6 więcej
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Santos Kłębowiec - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Tanowia Tanowo 1 : 3 więcej
Chemik II Police - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
Świt II Szczecin - Odrzanka Radziszewo 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - GKS Golenice 2 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 1 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Ogniwo Babinek 4 : 5 więcej
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
Chrobry Drzonowo - Radowia Radowo Małe 1 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo 10 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Orzeł Pęzino 6 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 7 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Świt Barnimie 4 : 0 więcej
Orkan Suchań - Iskra Pomień 2 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Skrzydlaci Będargowo - Iskra Lutówko 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Piast Karsko 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
KS Sieciemin - Saturn Mielno 1 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Wieża II Postomino 4 : 3 więcej
Darłovia II Darłowo - Fala Gąski 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Orzeł Łubowo 1 : 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Klon Krzymów 1 : 0 więcej
Osadnik II Myślibórz - Zjednoczeni Kurzycko 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Jedność Przewłoki - Strzała Płotno 1 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Bryza Reńsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Perła II Dygowo - Grot Gorawino 4 : 3 więcej
Derby Karścino - Gwardia II Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Pogoń Tczew - Pogoń Szczecin 1 : 6 więcej
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 6 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 2 : 2 więcej
AZS UJ Kraków - Stomilanki Olsztyn 3 : 2 więcej
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec 2 : 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
piła nożna I Liga futsalu
LSSS Lębork - KS Gniezno 11 : 2 więcej
LZS Bojano - Wenecja Pułtusk 3 : 3 więcej
Red Devils Chojnice - Futsal Świecie 1 : 3 więcej
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk 5 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Gryf Tczew - Lechia Gdańsk 1 : 4 więcej
Lechia Zielona Góra - Odra Opole 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Galiczanka Lwów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 35 więcej
AWS Energa Szczypiorno Kalisz - Młyny Stoisław Koszalin 16 : 30 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra 26 : 21 więcej
piłka ręczna I Liga Mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz 34 : 26 więcej
MKS Grudziądz - ITS Jeziorak Iława 32 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 2 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
mecze:
6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Zefir Wyszewo-Vimobilia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 62
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152685
• newsów: 78326
• użytkowników: 81246
• komentarzy: 1177714
• zdjęć: 904153
• relacji: 40709
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies