ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 listopad 2023
pokaż:
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rawlplug Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard 73 : 86 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra 77 : 66 więcej
koszykówka I Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 94 : 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 5 : 0 więcej
Radomiak Radom - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg 3 : 5 więcej
Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - Mierzynianka Mierzyn 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - MKS Sokół Karlino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Santos Kłębowiec 8 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Grot Gardno - Wołczkowo Bezrzecze 0 : 3 więcej
Tanowia Tanowo - Błękit Pniewo 8 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
Wicher Reptowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 : 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Rybak Trzebież 0 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pomorzanin Cychry - Czarni Lubanowo 1 : 4 więcej
GKS Golenice - Zieloni Zielin 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Płomień Lisowo 3 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Spójnia Świdwin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Sparta Skalin - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 13 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Iskra Lutówko - Wicher Przelewice 3 : 1 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 1 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Stal Lipiany 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Strong Zielenica 3 : 1 więcej
Victoria II - KS Skibno - Wrzos Wrześnica 3 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Wieża II Postomino 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 0 : 0 więcej
Sad Chwiram - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Ina II Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Mirand Szczecin - Okręt Szczecin 3 : 2 więcej
GKS II Kołbacz - Pionier Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Piast Piaseczno - Czarni Czarnówko 3 : 1 więcej
Klon Krzymów - Czcibor Bielin 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Polonia Gryfino 3 : 2 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 0 : 5 więcej
Sokół Granowo - Jedność Przewłoki 7 : 2 więcej
Strzała Płotno - Ogniwo Dzwonowo 1 : 1 więcej
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 5 : 1 więcej
Bryza Reńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 2 : 3 więcej
Wicher Rąbino - Sokół Lulewice 0 : 5 więcej
KS Mustang - Derby Karścino 2 : 1 więcej
Gwardia II Koszalin - Perła II Dygowo 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Cartusia Kartuzy - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 1 : 2 więcej
piła nożna I Liga futsalu
KKF Konin - LZS Bojano 3 : 7 więcej
AZS UG Gdańsk - LSSS Lębork 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 0 : 1 więcej
Odra Opole - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Handball JKS Jarosław 31 : 25 więcej
MKS Urbis Gniezno - AWS Energa Szczypiorno Kalisz 30 : 28 więcej
piłka ręczna Liga Centralna Kobiet
AZS Poznań - AZS AWF Warszawa 38 : 29 więcej
KPR Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 30 : 24 więcej
piłka ręczna II Liga Kobiet gr. 2
Start II Elbląg - MKS Brodnica 21 : 32 więcej
AZS Fahrenheit Gdańsk - SPR Koszalin 26 : 30 więcej
siatkówka Ekstraklasa kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - PWSZ Tarnów 3 : 1 więcej
Stal Mielec - BKS Bostik Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
2 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 6
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152674
• newsów: 78315
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177680
• zdjęć: 903842
• relacji: 40703
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies