ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 czerwiec 2022
pokaż:
12 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 1 : 5 więcej
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 2 : 4 więcej
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Piast Kolin 5 : 3 więcej
Sokół II Pyrzyce - Mechanik Warnice 0 : 3 więcej
Grot Gardno - Unia Stargard 3 : 2 więcej
Bryza Reńsko - GKS Kołbacz 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 5 : 1 więcej
Sokół Granowo - Piast Karsko 0 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 3 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 4 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Derby Karścino 9 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - GKS Sokół 16 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Hubertus Biały Bór 0 : 6 więcej
KS Gwda Wielka - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 4 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 2 : 5 więcej
Grom Giżyno - Drzewiarz Świerczyna 9 : 0 więcej
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Victoria 95 Przecław 5 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Sztorm Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 1 : 5 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 8 więcej
GOSRiT Luzino - MKS Lew Lębork 3 : 0 więcej
KKP Chełmża - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Gwardia Koszalin JS - Ina Goleniów JS 3 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno 14 : 0 więcej
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - SALOS II Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 10 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Zenit Koszewo 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
21 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
21 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
16 » Mechanik Bobolice-Wieża »
15 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
13 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
11 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
9 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
9 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
9 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
and47 emil123
kibic22 Obserwator...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3013
• imprez: 138357
• newsów: 76518
• użytkowników: 79954
• komentarzy: 1142595
• zdjęć: 850467
• relacji: 39898
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies