ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 czerwiec 2022
pokaż:
11 czerwiec
Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Biali Sądów 1 : 8 więcej
Vineta Wolin - Dąb Dębno 6 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Ina Goleniów - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Elana Toruń - Unia Janikowo 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 4 więcej
Jarota Jarocin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 3 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 5 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 3 : 7 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 9 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Nowogard 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 3 : 4 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Dolice 1 : 5 więcej
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Ehrle Dobra - Stal Lipiany 7 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Łabędź Widuchowa 1 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Wiarus Żółtnica 0 : 0 więcej
Grot Bonin - Głaz Tychowo 5 : 7 więcej
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 8 : 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 3 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Zawisza Grzmiąca 5 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Światowid 63 Łobez 0 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Sparta Węgorzyno 8 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Piast Chociwel 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Wicher Brojce - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - WODR Barzkowice 10 : 0 więcej
Ina Recz - Dęby Rogowo 5 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 6 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Leśnik Kliniska 3 : 0 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 4 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Chemik II Police 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
Sęp Brzesko - Ogniwo Babinek 1 : 6 więcej
Unia Swochowo - Kluczevia II Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 1 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Żeńsko 11 : 0 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - GKS Golenice 9 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 2 : 6 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Błękitni Tychowo 9 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik II Iskra Kłanino - Orzeł Łubowo 0 : 6 więcej
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - KS Dzikowo 0 : 1 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Ostrowice 1 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Pionier Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 3 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Szczecinek 0 : 5 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 5 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 : 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 : 3 więcej
Perła Gmina Dygowo - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - KA4 resPect Krobia 6 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 11 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
21 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
21 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
16 » Mechanik Bobolice-Wieża »
16 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
14 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
13 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
9 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
9 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
8 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
jozin Sydzia11
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3013
• imprez: 138357
• newsów: 76518
• użytkowników: 79954
• komentarzy: 1142604
• zdjęć: 850469
• relacji: 39898
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies