ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2022
pokaż:
01 czerwiec
21. Regionalny Turniej im. Krzysztofa Hołuba więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 3 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 1 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 6 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 1 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 1 : 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Ikar Krosino 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Iskierka Szczecin 0 : 10 więcej
Odra Chojna - Morzycko Moryń 4 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Unia Dolice 5 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Lipiany 4 : 0 więcej
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 2 : 4 więcej
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Radew Białogórzyno - Wiekowianka Wiekowo 0 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Zawisza Grzmiąca 2 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Głaz Tychowo 5 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wiarus Żółtnica 14 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Grot Bonin 2 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Iskra Białogard - Gryf Polanów 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - Redłovia Redło 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 0 więcej
Iskra Pomień - Olimp Złocieniec 0 : 8 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sparta Węgorzyno 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Gavia Choszczno 0 : 5 więcej
Błękitni Pomierzyn - Światowid 63 Łobez 2 : 4 więcej
Drawa Drawno - Piast Chociwel 0 : 3 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Zorza Dobrzany 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
GKS Sokół - Saturn Mielno 0 : 9 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin - Hutnik Szczecin 4 : 3 więcej
02 czerwiec
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Iskra Białogard 3 : 0 więcej
03 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin 2 : 8 więcej
04 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Vineta Wolin 3 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 1 : 6 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Zefir Wyszewo 1 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Flota Świnoujście 0 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Manowo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń N. Skalmierzyce - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zawisza Bydgoszcz 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 2 : 2 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Ikar Krosino - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 1 : 1 więcej
Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 7 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Masovia Maszewo 1 : 3 więcej
Polonia Płoty - Astra Ustronie Morskie 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Ehrle Dobra Szczecińska 5 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 4 : 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 0 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Pogoń Barlinek 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiekowianka Wiekowo - Wrzos Wrześnica 6 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Radew Białogórzyno 0 : 1 więcej
Redłovia Redło - Vimobilia Będzino 4 : 4 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 : 5 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 4 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Grot Bonin 3 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawno - Korona Człopa 0 : 3 więcej
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Błękitni Pomierzyn 4 : 5 więcej
Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pomorskie 8 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Znicz Wysoka Kamieńska 12 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Wicher Brojce 0 : 1 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Czarni Marianowo 1 : 5 więcej
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 0 : 3 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 3 więcej
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 5 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Ina Recz 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Tanowia Tanowo 2 : 2 więcej
Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze 8 : 0 więcej
Aquila Szczecin - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Wicher Steklno 7 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Unia Swochowo 6 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 7 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym 3 : 4 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Fala ABFrost Gąski 0 : 3 więcej
Płomień Myślino - Resko Karcino 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 2 więcej
Strong Zielenica - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik II Iskra Kłanino 7 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - Grom Giżyno 3 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Czarni II Szczecin 0 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - Kłos Kamienny Jaz 1 : 4 więcej
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Lech Czaplinek - Oldboje Iskra Białogard 6 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino 4 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 4 : 5 więcej
Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 0 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Oldboje Szczecinek 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica 6 : 3 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 0 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo 2 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
KA4 resPect Krobia - KKP Chełmża 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 0 : 2 więcej
FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Radunia Stężyca 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Jacademy Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin U17 1 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań 7 : 1 więcej
Żaki Szczecin - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Dąb Dębno - Flota Świnoujście 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin JS - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin JS 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Bałtyk Koszalin JM - Arkonia Szczecin JM 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - SALOS II Szczecin 3 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Świt Szczecin 0 : 12 więcej
Pogoń Barlinek - Błękitni II Stargard 1 : 7 więcej
Bałtyk II Koszalin - Chemik Police 12 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Jedność Przewłoki - Unia II Dolice 8 : 2 więcej
Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino 1 : 7 więcej
05 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 : 3 więcej
Biali Sądów - Chemik Police 3 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 5 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Pomień 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 7 : 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Pomorzanin Przybiernów 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 0 : 4 więcej
Orkan Suchań - Sokół Sokoliniec 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Promień Mosty 8 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sparta Skalin - Grot Gardno 1 : 7 więcej
Unia Stargard - Bryza Reńsko 3 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Sęp Brzesko 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 1 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Pomorzanin Cychry - GKS Golenice 3 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 1 : 10 więcej
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
GKS Sokół - Grot Gorawino 1 : 14 więcej
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 4 więcej
Derby Karścino - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Arkadia Malechowo 0 : 5 więcej
Passat Bukowo Morskie - Darpol Barzowice 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Orzeł Łubowo - Grom Świelino 13 : 0 więcej
Sokół Spore - Wicher Rąbino 0 : 3 więcej
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Bytyń Nakielno 6 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 : 5 więcej
Grom Szwecja - Legion Strączno 6 : 0 więcej
Błękitni Ostrowice - Wspólni Różewo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
KS Mustang - Vineta II Wolin 0 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Polonia II Płoty 2 : 5 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Future Szczecin 1 : 2 więcej
Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Strzała Płotno 2 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 2 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Grom Płonno 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Czarni Czarnówko 2 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
GOSRiT Luzino - Victoria Niemcz Osielsko 2 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KKS LECH Poznań/UAM 2 : 2 więcej
MKS Lew Lębork - Górnicza Konin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 : 0 więcej
Ina Goleniów JS - Kluczevia Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS Szczecin JM 0 : 5 więcej
07 czerwiec
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - FASE Szczecin 1 : 9 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 10 : 2 więcej
08 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Iskierka Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 0 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Victoria Sianów 3 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Bałtyk Koszalin JM 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
10 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Chemik Police - MKP Szczecinek 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - KP Przecław 1 : 4 więcej
11 czerwiec
Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Sokół Karlino - Biali Sądów 1 : 8 więcej
Ina Goleniów - GKS Manowo 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 3 : 0 więcej
Vineta Wolin - Dąb Dębno 6 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 3 więcej
Elana Toruń - Unia Janikowo 0 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 4 więcej
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 3 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino 7 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 9 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 3 : 7 więcej
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 1 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 5 : 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Nowogard 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 0 : 2 więcej
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 1 : 1 więcej
Ehrle Dobra - Stal Lipiany 7 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Łabędź Widuchowa 1 : 7 więcej
Iskra Banie - Mierzynianka Mierzyn 3 : 4 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Unia Dolice 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Głaz Tychowo 5 : 7 więcej
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 3 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 8 : 0 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 3 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 3 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Zawisza Grzmiąca 5 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Wiarus Żółtnica 0 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Sparta Węgorzyno 8 : 1 więcej
Drawa Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Piast Chociwel 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
Iskra Pomień - Światowid 63 Łobez 0 : 4 więcej
Korona Człopa - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski 1 : 4 więcej
Sarmata Dobra - Olimp Złocieniec 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
Wicher Brojce - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - LZS Błękitni Trzygłów 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 5 : 2 więcej
Dąb Dębice - WODR Barzkowice 10 : 0 więcej
Ina Recz - Dęby Rogowo 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 6 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Leśnik Kliniska 3 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Chemik II Police 2 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 4 : 0 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - Ogniwo Babinek 1 : 6 więcej
Unia Swochowo - Kluczevia II Stargard 3 : 2 więcej
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Kłos Pełczyce - Orzeł Żeńsko 11 : 0 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 2 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - GKS Golenice 9 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo 1 : 0 więcej
Saturn Mielno - Fala ABFrost Gąski 2 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - Błękitni Tychowo 9 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 1 : 7 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Orzeł Łubowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Błękitni Ostrowice 1 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
Sokół Suliszewo - KS Dzikowo 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Pionier Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 4 : 2 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 3 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Szczecinek 0 : 5 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 5 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 : 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Stara Dąbrowa 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 0 : 3 więcej
Perła Gmina Dygowo - Bizon Cerkwica 8 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard 11 : 1 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - KA4 resPect Krobia 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Pogoń Barlinek 3 : 2 więcej
12 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 : 3 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Łoźnica 0 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 1 : 5 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 0 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 2 : 4 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Vielgovia Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Mechanik Warnice 0 : 3 więcej
Bryza Reńsko - GKS Kołbacz 0 : 14 więcej
Grot Gardno - Unia Stargard 3 : 2 więcej
Sparta Skalin - Piast Kolin 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 5 : 1 więcej
Sokół Granowo - Piast Karsko 0 : 13 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 3 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl 4 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo 2 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - GKS Sokół 16 : 0 więcej
Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Derby Karścino 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Hubertus Biały Bór 0 : 6 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 4 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 4 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Drzewiarz Świerczyna 9 : 0 więcej
Kopanik Lubno - Grom Szwecja 2 : 5 więcej
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Victoria 95 Przecław 5 : 0 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Sztorm Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 4 : 0 więcej
Klon Krzymów - Polonia Gryfino 1 : 5 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 1 : 8 więcej
GOSRiT Luzino - MKS Lew Lębork 3 : 0 więcej
KKP Chełmża - LFA Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin 3 : 2 więcej
Gwardia Koszalin JS - Ina Goleniów JS 3 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno 14 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Arkonia Szczecin JM - FASE Szczecin 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - SALOS II Szczecin 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 10 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Zenit Koszewo 3 : 0 więcej
13 czerwiec
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 3 więcej
14 czerwiec
Turnieje Finałowe Ligi Bałtyckiej Trampkarzy i Młodzików w Kretominie więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
FASE Szczecin - Żaki II Szczecin 1 : 0 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Arkonia Szczecin JM 0 : 3 więcej
15 czerwiec
piła nożna A klasa gr. 7
GKS Sokół - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 14 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Orzeł Łubowo - Wrzos Borne Sulinowo 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Prawobrzeże Szczecin 1 : 4 więcej
16 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Darłovia Darłowo 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 5 : 0 więcej
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - GKS Manowo 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police 3 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 1 : 3 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar II Dziwnów 0 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - KP Przecław 0 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Błękitni Stargard - Żaki II Szczecin 3 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 3 : 2 więcej
17 czerwiec
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 0 : 3 więcej
18 czerwiec
FEN 40 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 5 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 4 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew 2 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1 : 2 więcej
Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Czarni Marianowo 0 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 : 2 więcej
Orkan Suchań - Ina Recz 4 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Leśnik Kliniska - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Zieloni Zielin 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik Turowo - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Świelino 11 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 2 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Iskra Białogard 0 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Oldboje Szczecinek 0 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pomorzanin Sławoborze 3 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 7 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Światowid 63 Łobez 2 : 6 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 1 : 3 więcej
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KA4 resPect Krobia - Victoria Niemcz Osielsko 3 : 0 więcej
LFA Szczecin - KKS LECH Poznań/UAM 1 : 2 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - GOSRiT Luzino 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKP Chełmża 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
SALOS Szczecin JS - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - Chemik Police 12 : 0 więcej
Bałtyk II Koszalin - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
Pogoń Barlinek - Zryw Kretomino 3 : 0 więcej
19 czerwiec
Lubiana Cup więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Chemik Police - Jeziorak Szczecin 3 : 3 więcej
GKS Manowo - Olimp Gościno 1 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 9 : 0 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Pomorzanin Przybiernów 7 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 0 : 3 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 4 : 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 6 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 0 : 6 więcej
Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Dąb Dębice 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 3 : 2 więcej
Chemik II Police - Czarni Szczecin 0 : 3 więcej
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 0 : 1 więcej
KP Przecław - Promień Mosty 3 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wicher Reptowo 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Unia Stargard - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Grot Gardno 2 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Bryza Reńsko 20 : 1 więcej
Kluczevia II Stargard - Wicher Steklno 3 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 13 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sęp Brzesko 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn 0 : 5 więcej
Piast Karsko - Klon Krzęcin 3 : 3 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 1 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 2 : 0 więcej
Wicher Przelewice - Sokół Granowo 8 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 2 : 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna 3 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 4 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Saturn Mielno 10 : 6 więcej
Płomień Myślino - Wicher Mierzym 9 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 1 : 8 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Gryf Dobrowo - Fala ABFrost Gąski 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Darpol Barzowice 3 : 3 więcej
Błękitni Tychowo - KS Skibno 2 : 5 więcej
KS Sieciemin - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 : 0 więcej
Darłovia II Darłowo - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Sokół Spore - Błonie Barwice 1 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno 2 : 1 więcej
KS Dzikowo - Grom Giżyno 4 : 5 więcej
Błękitni Ostrowice - Sad Chwiram 3 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno 2 : 2 więcej
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 4 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - Flota Świnoujście 4 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin JS 0 : 3 więcej
Ina Goleniów JS - Chemik Police 4 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
SALOS II Szczecin - Błękitni II Stargard 0 : 3 więcej
piła nożna Baraż o awans do IV ligi
Intermarche-Rega Trzebiatów - Odra Chojna 5 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zorza Dobrzany 5 : 2 więcej
22 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Chemik Police 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 : 9 więcej
23 czerwiec
piła nożna Sparingi
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Błękitni II Stargard - Bałtyk II Koszalin 3 : 0 więcej
24 czerwiec
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Bizon Cerkwica 3 : 0 więcej
25 czerwiec
Letnia Gala Sportu więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 3 : 3 więcej
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Biali Sądów 4 : 2 więcej
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - GKS Manowo 1 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 8 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Oldboje Szczecinek - Olimp Złocieniec 9 : 1 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Sparta Gryfice 5 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 2 więcej
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Perła Gmina Dygowo 0 : 3 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkadia Malechowo 3 : 2 więcej
Płomień Myślino - Orzeł Pęzino 1 : 0 więcej
26 czerwiec
piła nożna Baraż o awans do IV ligi
Wiekowianka Wiekowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
Polonia Giżyn - Hubertus Biały Bór 5 : 1 więcej
Czcibor Cedynia - Grot Gardno 2 : 0 więcej
29 czerwiec
piła nożna Baraż o awans do IV ligi
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 0 : 2 więcej
piła nożna Baraż o awans do Klasy Okręgowej
Kasta Szczecin-Majowe - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Pomierzyn 3 : 2 więcej
Polonia Giżyn - Pomorzanin Sławoborze 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Stal Lipiany 1 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Marcin Płuska nowym tre »
3 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
1 » Kordian Rudziński nowym »
1 » Numer 13 w Vinecie Woli »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Gwardziści szykują się  »
mecze:
4 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
2 » Pogoń Szczecin-Widzew Ł »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
1 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
1 » Świt Szczecin-Olimpia G »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Polonia Giżyn-Kłos Pełc »
1 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136363
• newsów: 76378
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141968
• zdjęć: 849396
• relacji: 39868
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies