ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2022
pokaż:
01 maj
CLJ U-15 dziewcząt: Olimpia Szczecin - Victoria Sp2 więcej
Szczecin Match Race więcej
piła nożna Ekstraklasa
Termalica Nieciecza - Wisła Płock 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - AP Lotos Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 2 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Recz 1 : 3 więcej
Płomień Lisowo - Dęby Rogowo 6 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Kluczevia II Stargard - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Unia Stargard 2 : 6 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Piast Piaseczno 9 : 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 0 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Stary Jarosław - Błękitni Tychowo 3 : 1 więcej
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Darpol Barzowice 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Mechanik Turowo 2 : 7 więcej
Sokół Spore - Drzewiarz Krosino 4 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Wrzos Borne Sulinowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 3 : 0 więcej
Legion Strączno - Wspólni Różewo 1 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Vineta II Wolin - Polonia II Płoty 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni II Szczecin 8 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Ina Goleniów JS - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 4 więcej
Arkonia Szczecin JM - AP Gavia OZIMEK Choszczno 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Błękitni II Stargard - SALOS II Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Gwiazda Żalęcino - Zenit Koszewo 10 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Gwardia Opole 34 : 23 więcej
SPR Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk 29 : 28 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - SPR Pogoń Szczecin 21 : 30 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 3 : 2 więcej
03 maj
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji „Dni Gryfina” więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 1 : 1 więcej
GKS Manowo - MKP Szczecinek 1 : 4 więcej
Vineta Wolin - Rasel Dygowo 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Biali Sądów 3 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Jeziorak Szczecin 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
Ina Goleniów - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 1 : 2 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Szczecin - KP Przecław 2 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Zryw Kretomino - Oldboje Szczecinek 3 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Amator Kołobrzeg 5 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mechanik Bobolice 2 : 5 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 5 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Oldboje Światowid 63 Łobez 0 : 2 więcej
04 maj
piła nożna A klasa gr. 8
Wieża II Postomino - Darłovia II Darłowo 0 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - TKKF Strażak Koszalin 1 : 1 więcej
05 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Grot Bonin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Energetyk Junior Gryfino - MUKS Kostrzyn 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 39 : 21 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Developres Bella Dolina Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 1 : 3 więcej
06 maj
piła nożna Ekstraklasa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 1 : 6 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 5 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin 23 : 26 więcej
Górnik Zabrze - Gwardia Opole 29 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg 28 : 23 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 35 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
UKS PCM Kościerzyna - SMS ZPRP II Płock 31 : 32 więcej
07 maj
Turniej „Pierwsza Piłka” Orlik U10 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Wisła Płock - Warta Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1 : 0 więcej
Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 : 1 więcej
KS AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław 2 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Medyk Konin 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 2 : 6 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 0 : 1 więcej
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 : 4 więcej
Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Sokół Karlino - Flota Świnoujście 0 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Manowo 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Zefir Wyszewo 4 : 2 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 5 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Świt Szczecin 2 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Zawisza Bydgoszcz 0 : 8 więcej
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 2 : 1 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Sokół Kleczew 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0 : 3 więcej
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Spójnia Świdwin 16 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 3 : 0 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 4 : 0 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 6 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 2 : 5 więcej
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 0 : 7 więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 1 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Unia Dolice 2 : 2 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Sokół Pyrzyce 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
LZS Kowalewice - Wrzos Wrześnica 1 : 3 więcej
Radew Białogórzyno - Mechanik Bobolice 0 : 5 więcej
Vimobilia Będzino - Grot Bonin 9 : 2 więcej
Victoria Sianów - Wiarus Żółtnica 5 : 0 więcej
Sława Sławno - Zawisza Grzmiąca 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pomorskie 2 : 1 więcej
Drawa Drawno - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 3 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 1 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 0 : 5 więcej
Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 1 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - Orkan Dalewo 1 : 2 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 3 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Promień Mosty 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Reptowo 4 : 1 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Piast Kolin - Kluczevia II Stargard 1 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 18 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 9 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Strong Zielenica - KS Skibno 2 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 6 : 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - KS Dzikowo 5 : 1 więcej
Błękitni Ostrowice - Sokół Suliszewo 0 : 2 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 6 : 0 więcej
Sad Chwiram - Grom Giżyno 7 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 4 : 1 więcej
Cracovia SSA Kraków - SKS Gwarek Zabrze 4 : 0 więcej
Arka Gdynia SSA - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków SA 3 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Jagiellonia Białystok SSA 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
Victoria 95 Przecław - Rybak Trzebież 1 : 5 więcej
Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Różańsko 0 : 5 więcej
Osadnik II Myślibórz - Stal II Lipiany 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 3 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino 6 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Perła Gmina Dygowo 1 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 6 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKS LECH Poznań/UAM - KKP Chełmża 6 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - Błękitni Stargard 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
UKS Victoria SP2 Sianów - TKKF Stilon II Gorzów 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - Lotos Gdańsk UKS 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin U17 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
AP Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Szczecin 2 : 10 więcej
SALOS Szczecin JS - Kluczevia Stargard 7 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - Pogoń Barlinek 2 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 4 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin 1 : 1 więcej
Świt Szczecin - SALOS II Szczecin 7 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - SPR Stal Mielec 29 : 26 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra Spa Pogoń Szczecin 25k : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 33 : 28 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 24 : 24k więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - MKS PR Urbis Gniezno 26 : 31 więcej
Jutrzenka Płock - Sambor Tczew 24 : 26 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MTS Kwidzyn 32 : 37 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
PGE KPR Gryfino - SMS ZPRP II Kwidzyn 29 : 23 więcej
MKS Mazur Sierpc - SMS ZPRP I Kwidzyn 28 : 21 więcej
SKF KPR Sparta Oborniki - SMS ZPRP II Płock 21k : 21 więcej
KPR Elbląg - Sokół Kościerzyna 22 : 22k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 39 : 24 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - Szczypiorniak II Olsztyn 33 : 27 więcej
BSMS Bartoszyce - MKS II Grudziądz 10 : 0 więcej
08 maj
piła nożna Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 3 : 2 więcej
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 0 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - Tarnovia Tarnów 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Dąb Dębno - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Stal Szczecin 1 : 5 więcej
Odra Chojna - Pogoń Barlinek 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 1 : 5 więcej
Gryf Polanów - Redłovia Redło 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Iskra Pomień - Sarmata Dobra 1 : 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Ina Ińsko 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 4 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orkan Suchań - Płomień Lisowo 1 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Orzeł Małkocin 3 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 1 : 4 więcej
Vielgovia Szczecin - KP Przecław 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Wicher Steklno 2 : 6 więcej
GKS Kołbacz - Sokół II Pyrzyce 6 : 1 więcej
Unia Stargard - Mechanik Warnice 5 : 1 więcej
Sparta Skalin - Sęp Brzesko 2 : 6 więcej
Grot Gardno - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Wicher Przelewice - Klon Krzęcin 1 : 0 więcej
Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko 7 : 1 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 8 : 2 więcej
Sokół Granowo - Kłos Pełczyce 0 : 6 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Polonia Giżyn 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 : 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko 1 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 1 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 5 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Gryf Dobrowo - GKS Sokół 8 : 1 więcej
Derby Karścino - Saturn Mielno 4 : 7 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 2 : 4 więcej
Resko Karcino - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 2 : 3 więcej
Darpol Barzowice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 4 więcej
Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino 7 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Orzeł Łubowo - Wicher Rąbino 9 : 1 więcej
Drzewiarz Krosino - Hubertus Biały Bór 0 : 11 więcej
Grom Świelino - KS Gwda Wielka 0 : 6 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Spore 2 : 5 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Górnik Zabrze S.A. 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 8 : 2 więcej
Sowianka Sowno - Vineta II Wolin 0 : 9 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Sztorm Szczecin 5 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Skrzydlaci Będargowo - Strzała Płotno 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Kłos Kamienny Jaz 2 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Górnicza Konin 9 : 1 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk 3 : 5 więcej
MKS Lew Lębork - LFA Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - Energetyk Junior Gryfino 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - Warta Poznań 1 : 4 więcej
KKS Lech Poznań - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Zawisza Bydgoszcz - Żaki Szczecin 1 : 0 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Prawobrzeże Szczecin - Ina Goleniów JS 7 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 1 : 7 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Bałtyk Koszalin JM - AP Gavia OZIMEK Choszczno 10 : 2 więcej
Arkonia Szczecin JM - Błękitni Stargard 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 0 : 2 więcej
Zenit Koszewo - Ina Stradzewo 1 : 7 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
Kospel Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 32 : 24 więcej
siatkówka Play-off Ligi Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres Bella Dolina Rzeszów 3 : 2 więcej
09 maj
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Termalica Nieciecza 1 : 1 więcej
10 maj
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pomorzanin Sławoborze - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów 23 : 22 więcej
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 26 : 30 więcej
11 maj
Wielkopolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Tanowia Tanowo - Chemik II Police 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 1 : 0 więcej
12 maj
Obchody Dni Skandynawskich w Szczecinie więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 23 więcej
13 maj
piła nożna Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Wisła Płock 3 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 1 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Pogoń N. Skalmierzyce 1 : 0 więcej
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Radunia Stężyca - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 24 : 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Płock - MKS Mazur Sierpc 24 : 23 więcej
14 maj
Turniej półfinałowy Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Tarnovia Tarnów - KS AZS UJ Kraków 3 : 5 więcej
Medyk Konin - GKS Katowice 0 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Zefir Wyszewo - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
GKS Manowo - Jeziorak Szczecin 4 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 : 4 więcej
Olimp Gościno - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 7 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 5 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 0 : 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 1 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Mewa Resko 2 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Unia Dolice - Stal Lipiany 4 : 1 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Czarni Fiege Lubanowo 7 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Redłovia Redło - Sława Sławno 2 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wrzos Wrześnica 12 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni Pomierzyn 5 : 2 więcej
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Jantar II Dziwnów 3 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 6 : 1 więcej
Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 2 : 5 więcej
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - WODR Barzkowice 6 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 1 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 : 7 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Grot Gardno 2 : 3 więcej
Unia Swochowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Unia Stargard 3 : 2 więcej
Mechanik Warnice - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Kluczevia II Stargard 5 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Wicher Przelewice 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 2 : 3 więcej
Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 4 więcej
Wicher Mierzym - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino 4 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - GKS Sokół 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wicher Rąbino - Drzewiarz Krosino 6 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 3 więcej
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Błękitni Ostrowice 0 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 16 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - Legia Warszawa S.A. 3 : 6 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Warta Poznań 3 : 3 więcej
Polonia Warszawa - Cracovia SSA Kraków 2 : 3 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - UKS SMS Łódź 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin 9 : 1 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 9 : 0 więcej
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Pionier Zwierzyn 3 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Pomorzanka Jarosławsko 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin 2 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 : 10 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 4 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 8 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 2 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - TKKF Strażak Koszalin 0 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino 7 : 0 więcej
Górnicza Konin - KA4 resPect Krobia 0 : 2 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - MKS Lew Lębork 9 : 1 więcej
KKP Chełmża - Victoria Niemcz Osielsko 6 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
TKKF Stilon II Gorzów - MUKS Kostrzyn 1 : 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Jacademy Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
FASE Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin U17 - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Żaki Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin JM 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - Świt Szczecin 5 : 4 więcej
Bałtyk II Koszalin - Pogoń Barlinek 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 29k : 29 więcej
Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 23 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 15 : 33 więcej
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 27 więcej
Korona Handball Kielce - EKS Start Elbląg 28 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - UKS PCM Kościerzyna 27 : 41 więcej
SMS ZPRP II Płock - Jutrzenka Płock 30 : 26 więcej
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 27 : 29 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Bukowsko-Dopiewski KPR 35 : 17 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - Tytani Wejherowo 35 : 34 więcej
USAR Kwidzyn - KPR Elbląg 28 : 25 więcej
Sokół Kościerzyna - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 26 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 32 : 30 więcej
15 maj
V Gryf Arena Run więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 4 : 2 więcej
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Radomiak Radom - Wisła Kraków 4 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 1 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - AP Lotos Gdańsk 6 : 1 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Masovia Maszewo 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Radew Białogórzyno 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Orzeł Łoźnica 3 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Dąb Dębice 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Aquila Szczecin 2 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 1 : 0 więcej
KP Przecław - OKS Center MD Goleniów 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Odrzanka Radziszewo 1 : 8 więcej
Bryza Reńsko - Piast Kolin 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Piast Karsko 5 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 1 : 3 więcej
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 0 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 : 5 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Gryf Dobrowo 5 : 0 więcej
Grot Gorawino - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Błękitni Stary Jarosław - Derby Gwiazdowo 3 : 0 więcej
Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo 1 : 4 więcej
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
KS Skibno - Passat Bukowo Morskie 5 : 3 więcej
KS Sieciemin - Wieża II Postomino 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Orzeł Łubowo 0 : 2 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II Iskra Kłanino 0 : 1 więcej
Grom Świelino - Mechanik Turowo 0 : 12 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno 3 : 1 więcej
Legion Strączno - Sad Chwiram 2 : 1 więcej
KS Dzikowo - Grom Szwecja 0 : 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - KS Mustang 1 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Prawobrzeże II Świnoujście 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Victoria 95 Przecław 2 : 7 więcej
Pionier Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Grom Płonno 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - Klon Krzymów 0 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Kłos Kamienny Jaz 1 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - LFA Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Warta Poznań - KKS Lech Poznań 0 : 4 więcej
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań SA 1 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Świt Szczecin - Ina Goleniów JS 2 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin JS - SALOS Szczecin JS 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
SALOS II Szczecin - Zryw Kretomino 3 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Zenit Koszewo - Unia II Dolice 4 : 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Stradzewo 5 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 30 : 24 więcej
MKS Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 33 : 32 więcej
Grupa Azoty Unia Tarnów - SPR Stal Mielec 24 : 20 więcej
16 maj
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
AP Gavia OZIMEK Choszczno - FASE Szczecin 3 : 7 więcej
17 maj
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - Oldboje Iskra Białogard 7 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 7 : 5 więcej
18 maj
piła nożna A klasa gr. 10
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin JM 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin JM - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 1 : 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
19 maj
piła nożna A klasa gr. 7
Fala ABFrost Gąski - Wicher Mierzym 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 : 2 więcej
20 maj
piła nożna A klasa gr. 9
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 4 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 29 : 26 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
MTS Kwidzyn - Jutrzenka Płock 37 : 34 więcej
21 maj
Regaty o Puchar Magnolii więcej
piła nożna Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza 2 : 2 więcej
Wisła Płock - Stal Mielec 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 3 : 4 więcej
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 3 : 0 więcej
Wisła Kraków - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 3 : 0 więcej
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz 4 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Tarnovia Tarnów 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Chemik Police 1 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 5 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0 : 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Gwardia Koszalin 2 : 5 więcej
Wieża Postomino - GKS Manowo 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 0 : 4 więcej
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Zefir Wyszewo 6 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Janikowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 1 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
Pogoń N. Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Elana Toruń - GKS Przodkowo 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 4 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 4 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Astra Ustronie Morskie 0 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 3 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Spójnia Świdwin 10 : 0 więcej
Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 0 : 5 więcej
Stal Lipiany - Łabędź Widuchowa 3 : 6 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Unia Dolice 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 4 : 1 więcej
Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 2 : 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 1 : 5 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wrzos Wrześnica - Grot Bonin 5 : 0 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 : 3 więcej
Iskra Białogard - Zawisza Grzmiąca 4 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Redłovia Redło 4 : 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 1 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 2 : 6 więcej
Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno 1 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno 3 : 1 więcej
Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 4 : 0 więcej
Korona Człopa - Sarmata Dobra 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo 0 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Zalew Stepnica 8 : 2 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 4 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 1 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 3 więcej
LZS Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 1 : 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Czarni Marianowo - Ina Recz 0 : 6 więcej
Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Dęby Rogowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo 1 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Wicher Reptowo 6 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 : 5 więcej
Czarni Szczecin - Hanza Goleniów 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice 3 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
Piast Kolin - Ogniwo Babinek 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 1 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino 5 : 4 więcej
Płomień Myślino - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 0 : 3 więcej
Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 2 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Sokół Spore 7 : 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Santos Kłębowiec - KS Dzikowo 0 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 1 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Górnik Zabrze S.A. 2 : 2 więcej
Legia Warszawa S.A. - Wisła Kraków SA 3 : 2 więcej
KKS Lech Poznań - Stal Rzeszów 7 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - SKS Gwarek Zabrze 7 : 1 więcej
Arka Gdynia SSA - Polonia Warszawa 3 : 0 więcej
Cracovia SSA Kraków - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Iskierka II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 4 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pionier Zwierzyn - Stal II Lipiany 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
KLUKS Krzywin - Kłos Kamienny Jaz 0 : 6 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Oldboje Szczecinek 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Oldboje Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 1 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo 3 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Perła Gmina Dygowo 3 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Pamet Świdwin 2 : 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
LFA Szczecin - Górnicza Konin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
TKKF Stilon II Gorzów - Budowlani Lubsko 1 : 3 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Energetyk Junior Gryfino 5 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Warta Poznań SA - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Żaki Szczecin - Pogoń Szczecin U17 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin JS 2 : 2 więcej
SALOS Szczecin JS - Chemik Police 4 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Świt Szczecin - Błękitni II Stargard 2 : 0 więcej
Pogoń Barlinek - SALOS II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Jedność Przewłoki - Zenit Koszewo 1 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 36 : 23 więcej
EUROBUD JKS Jarosław - Korona Handball Kielce 31 : 22 więcej
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 24 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
Bukowsko-Dopiewski KPR - Sambor Tczew 37 : 25 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - Arka Gdynia 21 : 33 więcej
22 maj
Regaty o Puchar Magnolii więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
KS AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1 : 2 więcej
AP Lotos Gdańsk - Medyk Konin 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała 0 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Dąb Dębno - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Pomorzanin Sławoborze 3 : 3 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Ikar Krosino 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Czarni Fiege Lubanowo - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 0 więcej
Iskra Pomień - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
Błękitni Pomierzyn - Olimp Złocieniec 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 0 : 4 więcej
Orzeł Grzędzice - Sokół Sokoliniec 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo 3 : 0 więcej
Chemik II Police - Promień Mosty 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sęp Brzesko - GKS Kołbacz 0 : 8 więcej
Grot Gardno - Bryza Reńsko 12 : 0 więcej
Sparta Skalin - Wicher Steklno 0 : 3 więcej
Unia Stargard - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Kłos Pełczyce 1 : 10 więcej
Piast Karsko - Orzeł Żeńsko 4 : 0 więcej
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 3 : 3 więcej
Sokół Granowo - Korona Raduń 3 : 4 więcej
Wicher Przelewice - Ina Nadarzyn 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice 0 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 11 : 0 więcej
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 2 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 4 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski 4 : 2 więcej
Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darłovia II Darłowo - KS Skibno 3 : 0 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 1 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Mechanik II Iskra Kłanino - Grom Świelino 10 : 2 więcej
Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Sad Chwiram - Kopanik Lubno 6 : 1 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 : 3 więcej
Błękitni Ostrowice - Legion Strączno 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
KS Mustang - Orzeł Mrzeżyno 2 : 5 więcej
Polonia II Płoty - Zieloni Wyszobór 22 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
FASE Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Osadnik II Myślibórz - Strzała Płotno 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Klon Krzymów - Czarni Czarnówko 4 : 0 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - KKS LECH Poznań/UAM 3 : 6 więcej
GOSRiT Luzino - KKP Chełmża 2 : 5 więcej
Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
MKS Lew Lębork - Błękitni Stargard 4 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Zawisza Bydgoszcz - KKS Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Ina Goleniów JS - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Kluczevia Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Bałtyk Koszalin JM - SALOS Szczecin JM 1 : 2 więcej
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Arkonia Szczecin JM - Żaki II Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Zryw Kretomino - Chemik Police 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Unia II Dolice - Ina Stradzewo 1 : 6 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SPR Pogoń Szczecin - SMS ZPRP II Płock 27 : 21 więcej
23 maj
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 8 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
MKP Szczecinek - Bałtyk II Koszalin 3 : 1 więcej
24 maj
piła nożna B klasa gr. 2
Sztorm Szczecin - Okręt Mirand Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Łomża Vive Kielce 20 : 20k więcej
25 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 2 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Lipiany - Iskra Banie 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Płomień Myślino 0 : 10 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Victoria 95 Przecław - Future Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Świt Szczecin - Bałtyk II Koszalin 2 : 1 więcej
27 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Sława Sławno - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Iskierka II Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Szczecinek - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
28 maj
KSW 70 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 0 : 2 więcej
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
Chemik Police - Rasel Dygowo 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
GKS Manowo - Dąb Dębno 3 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Ina Goleniów 0 : 5 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Unia Janikowo 1 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Pogoń N. Skalmierzyce 0 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Polonia Środa Wlkp. 7 : 2 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Stolem Gniewino 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Kotwica II Kołobrzeg 7 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo 0 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Mewa Resko 0 : 5 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Masovia Maszewo 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 2 więcej
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Unia Dolice - Iskra Banie 5 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Redłovia Redło - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 4 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Wrzos Wrześnica 0 : 2 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Victoria Sianów 5 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Gavia Choszczno - Sarmata Dobra 2 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Iskra Pomień 6 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Drawa Drawno 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Korona Człopa 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 2 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 2 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Orzeł Łoźnica 5 : 5 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Korona Stuchowo - Jantar II Dziwnów 5 : 0 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 1 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
Ina Recz - Dąb Dębice 1 : 1 więcej
Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 6 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Promień Mosty - Znicz Niedźwiedź 4 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów 4 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Grot Gardno - Piast Kolin 8 : 1 więcej
Wicher Steklno - Unia Stargard 4 : 2 więcej
Unia Swochowo - GKS Kołbacz 1 : 8 więcej
Sęp Brzesko - Odrzanka Radziszewo 2 : 2 więcej
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Korona Raduń - Wicher Przelewice 5 : 2 więcej
Kłos Pełczyce - Świt Barnimie 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 2 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo 0 : 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Derby Karścino 3 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - GKS Sokół 9 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 0 : 3 więcej
Arkadia Malechowo - Darłovia II Darłowo 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Sokół Spore 11 : 0 więcej
Błonie Barwice - Drzewiarz Krosino 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
Warta Poznań - Cracovia SSA Kraków 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 2 : 2 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 1 : 1 więcej
Raków Częstochowa - KKS Lech Poznań 1 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Legia Warszawa S.A. 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Czarni II Szczecin - Victoria 95 Przecław 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Sokół Różańsko 0 : 3 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Osadnik II Myślibórz 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Oldboje Bruskowo Wielkie - Sparta Gryfice 3 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 8 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 16 : 2 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 0 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 1 : 1 więcej
Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 4 : 1 więcej
Górnicza Konin - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - GOSRiT Luzino 8 : 2 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
Budowlani Lubsko - UKS Victoria SP2 Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk 3 : 3 więcej
Radunia Stężyca - KKS Lech Poznań 0 : 1 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin U17 - KKS Lech Poznań 0 : 2 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
Żaki II Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
SALOS II Szczecin - Bałtyk II Koszalin 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - MKP Szczecinek 7 : 1 więcej
29 maj
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Medyk Konin - KS AZS UJ Kraków 2 : 1 więcej
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 7 : 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - AP Lotos Gdańsk 5 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Mechanik Bobolice 1 : 16 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 5 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 5 : 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sokół Sokoliniec - Dęby Rogowo 1 : 5 więcej
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - KP Przecław 0 : 4 więcej
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Babinek 0 : 5 więcej
Bryza Reńsko - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Lutówko - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 4 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Żeńsko 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 3 więcej
Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 4 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Saturn Mielno - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Płomień Myślino 3 : 6 więcej
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Strong Zielenica 0 : 10 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 1 : 3 więcej
KS Skibno - Wieża II Postomino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Mechanik Turowo 0 : 7 więcej
Grom Świelino - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 9 więcej
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 0 : 2 więcej
KS Dzikowo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 3 : 3 więcej
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Błękitni Ostrowice 3 : 4 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno 0 : 6 więcej
Polonia II Płoty - KS Mustang 3 : 10 więcej
Vineta II Wolin - Orzeł Mrzeżyno 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin 6 : 2 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 1 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
KKP Chełmża - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 3 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Chemik Police - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin JS - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 0 więcej
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin JS 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 7 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Chemik Police - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Zryw Kretomino 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice 8 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 8 : 0 więcej
30 maj
Finał wojewódzki turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” U8, U10 i U12 więcej
31 maj
Finał wojewódzki turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” U8, U10 i U12 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Perła Gmina Dygowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe 9 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
21 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
21 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
16 » Mechanik Bobolice-Wieża »
16 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
13 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
13 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
9 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
9 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
9 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... Higlejn20
Kedar5 Orzel77
panKibic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3013
• imprez: 138357
• newsów: 76518
• użytkowników: 79954
• komentarzy: 1142602
• zdjęć: 850469
• relacji: 39898
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies