ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 maj 2022
pokaż:
29 maj
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 1 więcej
Tarnovia Tarnów - Śląsk Wrocław 2 : 2 więcej
Medyk Konin - KS AZS UJ Kraków 2 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - AP Lotos Gdańsk 5 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 0 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 7 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 4 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 6 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Czarni Fiege Lubanowo 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Grot Bonin - Mechanik Bobolice 1 : 16 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Światowid 63 Łobez - Drawa Drawsko Pomorskie 0 : 2 więcej
Ina Ińsko - Orzeł Bierzwnik 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 0 : 5 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 5 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo 0 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Dęby Rogowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Zryw Kołbaskowo - KP Przecław 0 : 4 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 2 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Babinek 0 : 5 więcej
Bryza Reńsko - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 4 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Granowo 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Orzeł Żeńsko 12 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 4 więcej
Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia 0 : 3 więcej
GKS Golenice - Zjednoczeni Kurzycko 0 : 3 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Resko Karcino - Wicher Mierzym 2 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Płomień Myślino 3 : 6 więcej
Saturn Mielno - Płomień Pobłocie Wielkie 3 : 0 więcej
Grot Gorawino - Wrzos Wrzosowo 1 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Darpol Barzowice - Strong Zielenica 0 : 10 więcej
KS Skibno - Wieża II Postomino 6 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Grom Świelino - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 9 więcej
KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0 : 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Mechanik Turowo 0 : 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Błękitni Ostrowice 3 : 4 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 0 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec 3 : 3 więcej
Grom Giżyno - Grom Szwecja 1 : 7 więcej
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 1 : 1 więcej
KS Dzikowo - Drzewiarz Świerczyna 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Polonia II Płoty - KS Mustang 3 : 10 więcej
Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno 0 : 6 więcej
Vineta II Wolin - Orzeł Mrzeżyno 7 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 1 : 1 więcej
Czarni Czarnówko - Polonia Gryfino 4 : 2 więcej
Morzycko II Moryń - KLUKS Krzywin 6 : 2 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork 3 : 2 więcej
KKP Chełmża - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Jacademy Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
AP Reissa Poznań - Żaki Szczecin 2 : 2 więcej
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Chemik Police - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
Gwardia Koszalin JS - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 0 więcej
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin JS 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Błękitni Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 7 : 4 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Błękitni II Stargard - Zryw Kretomino 5 : 1 więcej
Chemik Police - Pogoń Barlinek 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 3 RW
Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice 8 : 0 więcej
Ina Stradzewo - Jedność Przewłoki 8 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Marcin Płuska nowym tre »
3 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Gwardziści szykują się  »
1 » Błękitni Stargard sezon »
1 » Kordian Rudziński nowym »
1 » Numer 13 w Vinecie Woli »
mecze:
3 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
2 » Pogoń Szczecin-Widzew Ł »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
1 » Polonia Giżyn-Kłos Pełc »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
1 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
1 » Świt Szczecin-Olimpia G »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
emil123
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136363
• newsów: 76378
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141968
• zdjęć: 849396
• relacji: 39868
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies