ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 maj 2022
pokaż:
14 maj
Turniej półfinałowy Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 więcej
piła nożna Ekstraklasa
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Tarnovia Tarnów - KS AZS UJ Kraków 3 : 5 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
Zefir Wyszewo - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 0 : 4 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 7 : 3 więcej
Vineta Wolin - MKP Szczecinek 4 : 0 więcej
GKS Manowo - Jeziorak Szczecin 4 : 5 więcej
Gwardia Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 1 : 5 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 5 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 0 : 4 więcej
Spójnia Świdwin - Mewa Resko 2 : 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 1 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Stal Szczecin - Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 4 więcej
Unia Dolice - Stal Lipiany 4 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 0 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 6 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Iskra Banie 4 : 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 3 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Czarni Fiege Lubanowo 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wiarus Żółtnica - Vimobilia Będzino 1 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 2 więcej
Redłovia Redło - Sława Sławno 2 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 4 : 0 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 5 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wrzos Wrześnica 12 : 0 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Sparta Węgorzyno - Błękitni Pomierzyn 5 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 5 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pomorskie 4 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 6 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Ina Ińsko - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Bierzwnik 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Jantar II Dziwnów 3 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 6 : 1 więcej
Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów 0 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 2 : 5 więcej
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Ina Recz - WODR Barzkowice 6 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo 1 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 1 : 7 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 5 : 1 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 : 7 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Steklno - Grot Gardno 2 : 3 więcej
Mechanik Warnice - GKS Kołbacz 2 : 4 więcej
Ogniwo Babinek - Kluczevia II Stargard 5 : 1 więcej
Unia Swochowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Unia Stargard 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Kłos Pełczyce - Wicher Przelewice 10 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Płomień Pobłocie Wielkie - GKS Sokół 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 2 : 3 więcej
Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 4 więcej
Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino 4 : 1 więcej
Wicher Mierzym - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 9
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 3 więcej
Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo 1 : 1 więcej
Wicher Rąbino - Drzewiarz Krosino 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 10
Grom Giżyno - Błękitni Ostrowice 0 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 16 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań 4 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok SSA - Legia Warszawa S.A. 3 : 6 więcej
Polonia Warszawa - Cracovia SSA Kraków 2 : 3 więcej
SKS Gwarek Zabrze - Arka Gdynia SSA 1 : 2 więcej
Raków Częstochowa - UKS SMS Łódź 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze S.A. - Warta Poznań 3 : 3 więcej
Stal Rzeszów - Śląsk Wrocław 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Rybak Trzebież - Iskierka II Szczecin 9 : 1 więcej
Pionier Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
Okręt Mirand Szczecin - Czarni II Szczecin 9 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Pionier Zwierzyn 3 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Pomorzanka Jarosławsko 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Polonia Gryfino - KLUKS Krzywin 2 : 2 więcej
piła nożna I liga PLO oldbojów
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 : 10 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 4 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
Oldboje Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec 1 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa 3 : 8 więcej
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - TKKF Strażak Koszalin 0 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo 2 : 4 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Górnicza Konin - KA4 resPect Krobia 0 : 2 więcej
KKS LECH Poznań/UAM - MKS Lew Lębork 9 : 1 więcej
KKP Chełmża - Victoria Niemcz Osielsko 6 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - GOSRiT Luzino 7 : 0 więcej
piła nożna IV liga kobiet gr. lubusko-zachodniopom.
TKKF Stilon II Gorzów - MUKS Kostrzyn 1 : 8 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lotos Gdańsk UKS - Jacademy Bydgoszcz 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Pogoń Szczecin U17 - Lechia Gdańsk 5 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - Żaki Szczecin 5 : 0 więcej
FASE Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 więcej
piła nożna WLJ starszych (A1) - wiosna
Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 1
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 4 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin JM 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ młodszych (B1) - wiosna gr 2
Bałtyk II Koszalin - Pogoń Barlinek 0 : 2 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 5 : 4 więcej
piłka ręczna Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 29k : 29 więcej
Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz 23 : 31 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet
Korona Handball Kielce - EKS Start Elbląg 28 : 33 więcej
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 27 więcej
Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin 15 : 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
SMS ZPRP II Płock - Jutrzenka Płock 30 : 26 więcej
MTS Kwidzyn - UKS PCM Kościerzyna 27 : 41 więcej
MKS PR Urbis Gniezno - Bukowsko-Dopiewski KPR 35 : 17 więcej
Sambor Tczew - SPR Pogoń Szczecin 27 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr. A
SMS ZPRP II Kwidzyn - Tytani Wejherowo 35 : 34 więcej
SMS ZPRP I Kwidzyn - PGE KPR Gryfino 32 : 30 więcej
Sokół Kościerzyna - SKF KPR Sparta Oborniki 32 : 26 więcej
USAR Kwidzyn - KPR Elbląg 28 : 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Marcin Płuska nowym tre »
3 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
1 » Błękitni Stargard sezon »
1 » Kordian Rudziński nowym »
1 » Numer 13 w Vinecie Woli »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
mecze:
4 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
2 » Pogoń Szczecin-Widzew Ł »
1 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
1 » Świt Szczecin-Olimpia G »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Polonia Giżyn-Kłos Pełc »
1 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 norbert199...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136363
• newsów: 76378
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141968
• zdjęć: 849396
• relacji: 39868
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies